Zasto SAD i EU podrzavaju sve protiv Srba i Srbije

patkar

Primećen član
Banovan
Poruka
918
Autorska tema:

Imamo primer jos iz devedesetih da su napadali RS i RSK, direktno osmislili napad na RSK. Na kraju bombardovali Srbiju, najteze sankcije itd.
Svi smo mislili ako se promeni Milosevic i dodju prozapadne snage da ce se promeniti slika. Ali to se nije desilo. Samo se treba setiti pogroma nad Srbima 2004 na Kosovu i Metohiji. Citav niz ucena i prevara od dva koloseka i slicnih nebuloza. Na kraju se i Djinjdjica prevarili i ucenjivali.
Zasto to?
 
Autorska tema:

Imamo primer jos iz devedesetih da su napadali RS i RSK, direktno osmislili napad na RSK. Na kraju bombardovali Srbiju, najteze sankcije itd.
Svi smo mislili ako se promeni Milosevic i dodju prozapadne snage da ce se promeniti slika. Ali to se nije desilo. Samo se treba setiti pogroma nad Srbima 2004 na Kosovu i Metohiji. Citav niz ucena i prevara od dva koloseka i slicnih nebuloza. Na kraju se i Djinjdjica prevarili i ucenjivali.
Zasto to?
Mi smo odabrani da budemo pokusni kunići za razbijanje Rusije.Najsličniji smo.
 
Oni ce u Evropi uvek biti na strani zemalja koje zele u evroatlanske integracije, prevashodno u nato... Ili na strani zemalja koje imaju takve teznje... Srbija ne tezi uclanjenju u nato i oni ce uvek biti uz suprotni stranu... To je prosto kao samar...
Sad cete vi reci da oni rukovode nama, ali to uopste nije tacno... Nasom zemljom vlada nasa sluzba koja je dovela Vucica, koji je opet na laznom putu u evroatlanske integracije na dohvat pristupnim fondovima... Ulazak u EU i NATO znacio bi propast za nasu sluzbu i nas sistem, tako da ne brini narode, ostacemo izvan tih zlocinackih organizacija, robovacemo nasima...
 
Oni naravno rukovode i nasim medijima koji su antievropski i antinato nastrojeni.... Tacnije preziru sva razvijenija drustva...
Do te mere da se ne postoji ni lepa forografija zvanicnika pomenutih organizacija pokraj tekstova...
I ti ces na stranu naseg Cara cim se i javno bude konfrontrirao sa svetom...
nemamo nasu sluzbu 20 godina :kafa:
 
I Bugari su pravoslavni Sloveni ali nisu imali Jugoslaviju i celo to nasleđe pa nisu imali taj problem kod raspada velike države kao mi i u oba svetska rata su se ušemili sa Švabama tako da...ta verska dimenzija priča kao pravoslavni pa zbog toga nas kinje pada u vodu
Bugari su Sloveni, kao sto si ti Eskim...a i ja s tobom...
 
nemamo nasu sluzbu 20 godina :kafa:
Moras da je shvatis, posto smo ekonomski vezani iskljucivo za EU i zemlje iz okruzenja nasa sluzba dozvoljava vecne integracije u EU, ali nikako nece dozvoliti da se u Srbiji steknu uslovi za njen stvarni ulazak u Evropsku uniju... U otreznjenje ovog narod niko ne ulaze ni izvan zemlje niti u njoj... Ne postoji novac koji kroz medije u narodu stvara podrsku za ulazak u EU i nato... Naprotiv, neguje se prezir i on je garant da ce nas lopovski sistem opstati...
 
Bugari su Sloveni, kao sto si ti Eskim...a i ja s tobom...
Kažu za njih da su Tatari sve to znam ali poenta je da se broje u južne Slovene i nema logike isticati pravoslavlje kao glavni kamen spoticanja imeđu nas i zapada jer ono što zapad vidi kao glavnu vezu između Srba i Rusa je stvarno pravoslavlje ali to je nekada bio komunizam znači vera u službi politike je problem a ne neki nebeski entitet koji favorizuje pravoslavnu verzuju vere u odnosu na druge religije kako to pokušavaju da proguraju ti verski velikomučenici sa sve neizbežnim satanistima u priči i celom tom cirkusu
 
Kažu za njih da su Tatari sve to znam ali poenta je da se broje u južne Slovene i nema logike isticati pravoslavlje kao glavni kamen spoticanja imeđu nas i zapada jer ono što zapad vidi kao glavnu vezu između Srba i Rusa je stvarno pravoslavlje ali to je nekada bio komunizam znači vera u službi politike je problem a ne neki nebeski entitet koji favorizuje pravoslavnu verzuju vere u odnosu na druge religije kako to pokušavaju da proguraju ti verski velikomučenici sa sve neizbežnim satanistima u priči i celom tom cirkusu

Pusti ti sataniste nego mi kaži zašto su Švabe i Francuzi onako SATRLI Grčku prilikom "izvlačenja" iste iz ekonomske i dužničke krize?

Prema Špancima i Portugalcima su bili znatno blaži i bolećiviji.

Zašto?
 
Pusti ti sataniste nego mi kaži zašto su Švabe i Francuzi onako SATRLI Grčku prilikom "izvlačenja" iste iz ekonomske i dužničke krize?

Prema Špancima i Portugalcima su bili znatno blaži i bolećiviji.

Zašto?
Ako mi kažeš zato što su pravoslavni ja ću ti reći onda nisu uplaćivali u nekakav katolički ćup recimo ili tako nešto nikako ne pristajem na priču zato što je pravoslavlje istina a satanisti mrze pravoslavlje i eto sve je tu jasno, a tako mnogi pravoslavni Srbi rezonuju,nažalost
 
Kažu za njih da su Tatari sve to znam ali poenta je da se broje u južne Slovene i nema logike isticati pravoslavlje kao glavni kamen spoticanja imeđu nas i zapada jer ono što zapad vidi kao glavnu vezu između Srba i Rusa je stvarno pravoslavlje ali to je nekada bio komunizam znači vera u službi politike je problem a ne neki nebeski entitet koji favorizuje pravoslavnu verzuju vere u odnosu na druge religije kako to pokušavaju da proguraju ti verski velikomučenici sa sve neizbežnim satanistima u priči i celom tom cirkusu
u principu se slazem, ali ima tu nesto vise...osjecam.....sad salu na stranu, mi smo odvec mali da budemo prijetnja, ali Rusi su vec nesto drugo...ne znam da li ces pravilno shvatiti, ali kakvi god bili, Rusi pokazuju da postoji ALTERNATIVA...alternativa u nacinu razmisljanja, u sistemu vrijednosti, u odnosu prema zivotu uopste, pa tako i prema drugima....Rusi imaju sve sto i zapad, i jednako je vrijedno...a mozda i vrijednije...a potpuno je NJIHOVO, autohtono...a to ce reci pravoslavno...a jos ako ima sljedbenike, a ima - eto povoda za razmisljanje...jer, sve vise argumenata govori u prilog povecanja sljedbenika u buducnosti...zato to treba satrti, a tvrdoglavi Srbi, koji bi se predali ili prodali, bi bili divan primjer njihove superiornosti i uspjeha....i dokaz da je bog samo jedan - DOLAR....
 
u principu se slazem, ali ima tu nesto vise...osjecam.....sad salu na stranu, mi smo odvec mali da budemo prijetnja, ali Rusi su vec nesto drugo...ne znam da li ces pravilno shvatiti, ali kakvi god bili, Rusi pokazuju da postoji ALTERNATIVA...alternativa u nacinu razmisljanja, u sistemu vrijednosti, u odnosu prema zivotu uopste, pa tako i prema drugima....Rusi imaju sve sto i zapad, i jednako je vrijedno...a mozda i vrijednije...a potpuno je NJIHOVO, autohtono...a to ce reci pravoslavno...a jos ako ima sljedbenike, a ima - eto povoda za razmisljanje...jer, sve vise argumenata govori u prilog povecanja sljedbenika u buducnosti...zato to treba satrti, a tvrdoglavi Srbi, koji bi se predali ili prodali, bi bili divan primjer njihove superiornosti i uspjeha....i dokaz da je bog samo jedan - DOLAR....
Čitao sam relativno skoro neke Orbanove provale gde je on to kao mi Mađari šta smo prošli pa to je retko koji narod prošao i sl.pa to svaki narod može tako bre to su tako provaljene fore manipulacije,neverovatno kako se ljudi olako primaju na sva ta nacionalistička proseravanja blanko tek tako,mi smo posebno pleme ne pitaj me dalje
 
Čitao sam relativno skoro neke Orbanove provale gde je on to kao mi Mađari šta smo prošli pa to je retko koji narod prošao i sl.pa to svaki narod može tako bre to su tako provaljene fore manipulacije,neverovatno kako se ljudi olako primaju na sva ta nacionalistička proseravanja blanko tek tako,mi smo posebno pleme ne pitaj me dalje
i necu...vidim da nema koristi...
 
Autorska tema:

Imamo primer jos iz devedesetih da su napadali RS i RSK, direktno osmislili napad na RSK. Na kraju bombardovali Srbiju, najteze sankcije itd.
Svi smo mislili ako se promeni Milosevic i dodju prozapadne snage da ce se promeniti slika. Ali to se nije desilo. Samo se treba setiti pogroma nad Srbima 2004 na Kosovu i Metohiji. Citav niz ucena i prevara od dva koloseka i slicnih nebuloza. Na kraju se i Djinjdjica prevarili i ucenjivali.
Zasto to?
Dobra tema,mislim da je Srpska Mitologija problem.
 
Bugari su Sloveni, kao sto si ti Eskim...a i ja s tobom...
his104.png
 

Back
Top