Zašto ruska podrška nije pomogla Zavetnicima i Dverima?

Бавиш се неком политиком годинама, сматраш се озбиљним политичарем, а после Прелетачевића те и Несторовић надјача и то не само њих него масу осталих..... Владаће снс још 100 година, на изборима нико никад неће да их победи јер народ је изгубио компас, а опозиција је неспособна
zato sto je vucic korumpirao prozapadnu marinikinu i gosn djilas aleksic, a patriotska je slabasna, pogubljena, ne zna gde udara...

kad MI dodjemo na vlas' to ce da se promeni, samo treba vreme, sns sekta je dosta ugovnjala za ovu deceniju, ne moze sad preko noci ozdravljenje

imamo MI kadrove koji su nepotkupljivi, ne moze Vucic gad da ih korumpira kao prozapadnu opoziciju kojima zinula peda za eu fondove - q ce da dobiju!

Desnica u zemlji ne postoji. Sns je lažna desnica, tj koriste glasove desnice a u stvari su više levica.

Na čelu desnice treba neka srpska veličina, neko ko će zapaliti masu i pokupiti sve glasove desnice. Da ugasi sve ove lažne desnice koje su stvorene po nalogu sns.

Samo se pitam koja će to veličina doći da se bori protiv ovih hoštaplera.
to je NAS tajni recept, ne smemo da otkrivamo unapred, ali jesi u pravu, MI tek trebamo da igramo na naseg aduta

zato sto je vucic korumpirao prozapadnu marinikinu i gosn djilas aleksic, a patriotska je slabasna, pogubljena, ne zna gde udara...

kad MI dodjemo na vlas' to ce da se promeni, samo treba vreme, sns sekta je dosta ugovnjala za ovu deceniju, ne moze sad preko noci ozdravljenje

imamo MI kadrove koji su nepotkupljivi, ne moze Vucic gad da ih korumpira kao prozapadnu opoziciju kojima zinula peda za eu fondove - q ce da dobiju!
Који ви ? Не пратим те на кога алудираш

pa, kada je crveno-crna koalicija upropastila skoro sve, korupcija je malte ne najveca "vrlina", doci ce, cak iako ga sada nema
Цениш да се српска величина може родит у мирнодопским условима и са краватом ?

treba vreme da se stvari poprave
Јес, промене су процес за које потребно је време, вазда било

Цениш да се српска величина може родит у мирнодопским условима и са краватом ?
ako pogledas pazljivije videces da smo usli u minimalizam, nema vise kravata, i vucic i djilas imaju neke dukseve kao moj [americki, kineski bem li ga], koji na vrhu ima rajsferslus, i preko neke sakoicice, kaputice - MI skidamo i te preko kaputice, sakoe, idemo na potpuni minimalizam, jer, zapazi, nije bilo ni nekih bombasticnih parola, slogana, samo "MI", koje ima decenijski potencijal, NASE vreme dolazi!
Јес, промене су процес за које потребно је време, вазда било
korupcija sns olosa je bila temeljna, ali neki su dobili par crvenih s' vremena na vreme, a neki su se napunili milijardama, nije narod bas toliko glup da ne vidi, samo mu treba vreme da progleda, sagleda i sveukupno da svede racun, gde se nalazi, a gde je vrhuska - u tom smislu rekoh "minimalizam" - je nasa nova paradigma

ako pogledas pazljivije videces da smo usli u minimalizam, nema vise kravata, i vucic i djilas imaju neke dukseve kao moj [americki, kineski bem li ga], koji na vrhu ima rajsferslus, i preko neke sakoicice, kaputice - MI skidamo i te preko kaputice, sakoe, idemo na potpuni minimalizam, jer, zapazi, nije bilo ni nekih bombasticnih parola, slogana, samo "MI", koje ima decenijski potencijal, NASE vreme dolazi!
Јел ће џемпери да се носе и кад се иде у званичну посету негде ?

korupcija sns olosa je bila temeljna, ali neki su dobili par crvenih s' vremena na vreme, a neki su se napunili milijardama, nije narod bas toliko glup da ne vidi, samo mu treba vreme da progleda, sagleda i sveukupno da svede racun, gde se nalazi, a gde je vrhuska - u tom smislu rekoh "minimalizam" - je nasa nova paradigma
Па добро....само.....не знам дал сте приметили......народ је алергичан на минимализам, гледа која странка има паре и утицај па се око такве шуња. Али добро, неко мора да испољава и романтичарску мисао

Па добро....само.....не знам дал сте приметили......народ је алергичан на минимализам, гледа која странка има паре и утицај па се око такве шуња. Али добро, неко мора да испољава и романтичарску мисао
sta da ti kazem onda, i drugi put se pelcuj za 3 crvene za eksperimentalnu vakcinu plus 3 crvene za sns = 6 u totalu
ja necu, pa se pisemo u narednoj inkarnaciji, ili nikad vise

sta da ti kazem onda, i drugi put se pelcuj za 3 crvene za eksperimentalnu vakcinu plus 3 crvene za sns = 6 u totalu
ja necu, pa se pisemo u narednoj inkarnaciji, ili nikad vise
Ако будете тако етикетирали свакога нећете далеко да догурате........ Мислим, колико сам ја схватио вама треба све већа подршка, а не све мања......

Ако будете тако етикетирали свакога нећете далеко да догурате........ Мислим, колико сам ја схватио вама треба све већа подршка, а не све мања......
ko te etiketira? jel si mi ovo odgovorio
народ је алергичан на минимализам, гледа која странка има паре и утицај па се око такве шуња.
odakle stranci pare? vucic je zaduzio zemlju Srbiju za dodatnih 10-20 milijardi, pa podeli to na deceniju, i sracunaj koliko je narod dobio MITA [u mom recniku je to korupcija i upropascavanje srbije od strane sns olosa] pred izbore, ja mislim tek nekoliko procenata, pa ako je to nacin da se vodi zemlja, i pobedjuje na izborima, po tebi, onda zbogom - pameti, odakle ces vratiti dug? ne mozes da nastampas devize kao zapad!

podrzavam ljude iz stranke MI zato sto ispravno sagledavaju stvari, kao npr Sinisa Ljepojevic, samo sto zapad moze svoju valutu da nastampa, a srbija ne moze:

Siniša Ljepojević: Dugovi su pozadina politike Zapada

Poslednja izmena:
odakle stranci pare? vucic je zaduzio zemlju Srbiju za dodatnih 10-20 milijardi, pa podeli to na deceniju, i sracunaj koliko je narod dobio MITA [u mom recniku je to korupcija i upropascavanje srbije od strane sns olosa] pred izbore, ja mislim tek nekoliko procenata, pa ako je to nacin da se vodi zemlja, i pobedjuje na izborima, po tebi, onda zbogom - pameti, odakle ces vratiti dug? ne mozes da nastampas devize kao zapad!
Не спорим то само ти кажем да ми се чини да имате романтичарски поглед на народ који редовно излази да гласа....... Народ који излазе на изборе највећим делом гледа која странка има лову и утицај и за ту гласа..... Ви ако верујете да у Србији има довољно романтизма у народу да са романтичарском причом одете много даље од ових 5% онда само напред......

Ta grupa je dirtekatan projekat vlasti, napravljen da razbije desni deo opozicije. I to uspešan projekat.

Ta grupa je dirtekatan projekat vlasti, napravljen da razbije desni deo opozicije. I to uspešan projekat.
a koji smo to desni deo opozicije realno imali?
Zavetnicu koja je bivša radikalka a njen muž bivši julovac i radikal
i koju je stvorio Hepi
Dveri iz koje su izašli odavno svi koji su vredeli a ostao samo nitkov Boškić
POKS koji su stvorili bivši poslanici naprednjaka
Vuka Jeremića Pozderca koji glumi nacionalistu a lično je namerno postavio pogrešno pitanje međunarodnom sudu oko Kosova i izmestio pregovore o Kosovu iz UN gde imamo podršku u EU gde je nemamo...pri tom je kao provereni čovek globalista dobio kao nagradu bitnu funkciju u UN
Tadića koji se sad odjednom na ovim izborima prikazuje kao desnica?

Mi su mnogo bolja opcija od svih njih zajedno...tu u jezgru ima 15 ljudi za koje pojedinačno za svakog verujem da su pošteni i pametni i stvarno patriote a ne glumci kao ovi iznad

a koji smo to desni deo opozicije realno imali?
Zavetnicu koja je bivša radikalka a njen muž bivši julovac i radikal
i koju je stvorio Hepi
Dveri iz koje su izašli odavno svi koji su vredeli a ostao sam nitkov Boškić
POKS koji su stvorili bivši poslanici narednjaka
Vuka Jeremića Pozderca koji glumi nacionalistu a lično je namerno postavio pogrešno pitanje međunarodnom sudu oko Kosova i izmestio pregovore o Kosovu iz UN gde imamo podršku u EU gde je nemamo...pri tom je kao provereni čovek globalista dobio kao nagradu bitnu funkciju u UN
Tadića koji se sad odjednom na ovim izborima prikazuje kao desnica?

Mi su mnogo bolja opcija od svih njih zajedno...tu u jezgru ima 15 ljudi za koje pojedinačno za svakog verujem da su pošteni i pametni i stvarno patriote a ne glumci kao ovi iznad
Vidim da su te lepo ovi sa Pinka i Hepija naučili, sve recituješ samo tako. Tako se i glasa za Mi, bez razmišljanja, nakon gledanja Hepija.

Back