Zašto ruska podrška nije pomogla Zavetnicima i Dverima?

Verujem da ste svi čuli da su visoki ruski zvaničnici Lavrov i Zaharova podržali Dveri i Zavetnike pred ove izbore. Ovo je prvi put da Rusi nisu podržali Vučića. Međutim, Vučić je prošao malo bolje nego pre dok su Dveri i Zavetnici pali. Zašto se to desilo? Da li je ruska podrška zapravo odmogla Milici i Bošku?
Zato sto diletantima niko pomoci na svijetu ovom ne moze. Srbija da stane ne sme!

Verujem da ste svi čuli da su visoki ruski zvaničnici Lavrov i Zaharova podržali Dveri i Zavetnike pred ove izbore. Ovo je prvi put da Rusi nisu podržali Vučića. Međutim, Vučić je prošao malo bolje nego pre dok su Dveri i Zavetnici pali. Zašto se to desilo? Da li je ruska podrška zapravo odmogla Milici i Bošku?
Milica se izjasnila otvoreno, nakon proslih izbora. Bosku je prosli put Nestor pomogao da ostane u politici.
Da se Nestor njima priklonio imali bi bar 8%. Sto se Rusa tice, nema stvarnih rusofila, jer koliko
vidim, ne smeta SNS glasacima ni ljubljenje sa Zelenskim, ni glasanje u UN protiv Rusije,
ni to sto ce Kosmet u UN. Tako da, bi i SPN glat prosao, samo ako bi bili sigurni
da ce biti penzija i plata.

zato sto prosecan srpski virac koji gleda pink i happy nema pojma o tome

Da bi doprli do vise.biraca desnici treba TV sa.nacionalnom frekvencijom
*Da branimo interese Rusije makar zaratili sa zapadom, branice nas Rusi*
Sto ne kupe neki medij da zastupa Ruske interese i prikaze njihovu stvarnost?

Ne ulaze im se 10-15 miliona da kupe televiziju a mislite da ce da nam salju silno oruzje i ginu za nas?

*Da branimo interese Rusije makar zaratili sa zapadom, branice nas Rusi*
Sto ne kupe neki medij da zastupa Ruske interese i prikaze njihovu stvarnost?

Ne ulaze im se 10-15 miliona da kupe televiziju a mislite da ce da nam salju silno oruzje i ginu za nas?

nisu to interesi Rusije nego interesi Srbije

Zar ne vidis da smo okupirani, da propadamo, da nestajemo pod zapadnom NATO okupacionom cizmom?

Srbija je izgubila preko milion stanovnika / gradjana za 20 godina vladavine prozapadnih stranaka!

Sta jos treba da se desi da ti dodje iz dupeta u glavu da samo Rusija Srbiju moze spasiti propasti ?

Kilo svinjetine u Svedskoj 400-500 din, ja ga juce placao po 1000

Ko gubi ima pravo i da se ljuti. AV zna bolje od tebe sta su srpski interesi!
Sto jes jes....priznajem da SNS bolje poznaje dusu ovog naroda....koju ja vidim kao neopevano losu, tako da i ne treba ja da pricam o tome kako se nakotilo krimosa 90tih zbog vucica ili su svi lopovi zbog mentaliteta naroda ili slicne rezultate koje narod ne moze da prihvati jer ne bi imao lepo misljenje o svom uspehu, a uspesan je..

Dakle tajna je u uspehu...dok je narod sa idejom da je uspesan , dotle je dobro...za narod...

To ti je isto kao kod operacije, bitno je da je odradjeno puno operacija, a ne koliko je obavljeno bez komplikacija....plata ce biti i 2000e ali 2027 a mozda 10 000e 2036, a nije to daleko , blizu je to 12 godina...

Sto jes jes....priznajem da SNS bolje poznaje dusu ovog naroda....koju ja vidim kao neopevano losu, tako da i ne treba ja da pricam o tome kako se nakotilo krimosa 90tih zbog vucica ili su svi lopovi zbog mentaliteta naroda ili slicne rezultate koje narod ne moze da prihvati jer ne bi imao lepo misljenje o svom uspehu, a uspesan je..

Dakle tajna je u uspehu...dok je narod sa idejom da je uspesan , dotle je dobro...za narod...
Ne moze biti ekstra pavlaka od loseg mlijeka.

Milica se izjasnila otvoreno, nakon proslih izbora. Bosku je prosli put Nestor pomogao da ostane u politici.
Da se Nestor njima priklonio imali bi bar 8%. Sto se Rusa tice, nema stvarnih rusofila, jer koliko
vidim, ne smeta SNS glasacima ni ljubljenje sa Zelenskim, ni glasanje u UN protiv Rusije,
ni to sto ce Kosmet u UN. Tako da, bi i SPN glat prosao, samo ako bi bili sigurni
da ce biti penzija i plata.

Pa ne smeta im nista jer glasaci SNS-a nazalost nisu ugnjetena masa vec vise kao neka gnjecava smesa.
Ugnjetena masa ima snage i zelje za promenama i neku viziju, gnjecava smesa ne.

A to vi "Slovenci" najbolje vidite?
ma koji Slovenac..pola familije mi s Kosova.. od cele familije samo moj ujče Radoš ima završen faks.. sve nepismeni ljudi, seljaci.. veruju Pinku i Hepiju.. e pošto si SNS sendvičar verovatno znaš da je moj ujče Radoš Ljušić i napravio ovu sektu.. Srpsku Naprednu Stranku.. kad je video kakvog je monstruma stvorio pobegao je ali mu to nikada neću oprostiti..

Back