Quantcast

Zasto Rusi ne znaju do danas da naprave ni jedan dobar auto?

marsijaner

Buduća legenda
Poruka
28.352
Mi u pristojnim zemljama imamo asfaltirane ceste, pa onda i aute prilagođene time
Ali svejedno misliš da je tvoja Lada Samara ili KESHova Tavria bolja od moje 2 godine stare mečke E klase.
Mislim da nisi u pravu
e ijjebe se meni za vase puteve i sta ti vozis.:whistling:
lijepo rekoh natoguzni bi i voleli..
a sto se tice , ak imas para kupi auto a ne da se na mecki vozis :kpozdrav:

marsijaner

Buduća legenda
Poruka
28.352
Nece da se bakcu sa time , neka se time trka zapad do iznemoglosti, znaju oni nestopotrebnije i zesce :zkez:

A o avionima da ne govorimo i sonicnim raketama
Kad bi ih malo bolje upoznao shvatio bi koliko je to praktican i neopterecen narod .
ali to je samo obicno gvozdje
samo da znas sta sve mercedes ima
ej 4 tocka a tek limarija , pa radio....
jamericka kola kao sto je FORD
prevod
found of road
ono
nadjen pored puta

Miller

Buduća legenda
Poruka
44.642
Kada se setim samo onih shklopocija "Moskvica", "Volge", "Uaza"....Koji su to krsevi bili!
Dok su Italija, Nemacka, Svedska, Spanija, Francuska i td....Pravili odlicne aute...
Zasto Rusi nikada nisu napravili dobar auto, pitam se danas, ne bez razloga...
Kao tamo lete u svemir, a auti im ko iz 19. veka....
Sta tu ne stima?
VISE MISLE NA NAOURUZANJE

TTokarev

Domaćin
Poruka
4.814
To je teoretski tacno . Ali u praksi nije

Razlog tome je sto posle carinjenja vozilo ide na kontrolu kod agencije za bezbednost saobracaja koje ti nece izdati uverenje u slucaju da vozilo nije radjeno po EU standardima i za trziste EU. Tako da prakticki i da ga ocarinis neces dobiti uverenje od agencije za bezbednost zbog cega neces moci da ga registrujes

MAFIJA
Evo ti ga tvoj UAZ da mi vise ne kukas:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.