• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

zasto pravoslavci idu u raj

bubobubo

Ističe se
Poruka
2.683
Kojim to "našim" redovima? :dontunderstand:
Uzgred, shvataš da si upravo potvrdila da su ateisti veće zlo? :lol:
I koliko ja znam, tu su i ateistički talibani. Gde njih svrstavaš? :ceka:
ti si9 neki opasan zaludjenik.
nije ona nista potvrdila.
ti si jedini koji vidi neke skrivene poruke izmedju redova.
ovi nasi pravoslavci ponekad i daju polulogican komentar, a od tebe nista.
jadni mi ateisti sa tobom.

bubobubo

Ističe se
Poruka
2.683
Ti ili nisi pročitao moju poruku ili se namerno praviš blesav, baš kao i e-muslimani. :think:
Ateističke talibane uopšte nije teško pokopati, jer su njihovi stavovi dogmatični i potiču od ateističkih mitova, kao što smo se mnogo puta do sada uverili.
Uostalom i u ovoj poruci iznosiš ateističku dogmu i svoju veru, a argumenata opet nema.
ateisticki mitovi?
evolucija? jedna od najbolje dokazanih stvari u nauci?

dogma ne moze da ima veze sa ateistima. za dogmu je potrebna vera, a ateisti su oni koji ne veruju u boga.

Caliburn

Poznat
Poruka
9.660
ti si9 neki opasan zaludjenik.
Jok, samo ukazujem na netačna tvrđenja, a kod ateističkih taliban samo toga i ima.

nije ona nista potvrdila.
ti si jedini koji vidi neke skrivene poruke izmedju redova.

Pogledajmo zajedno:
Opet potvrdjujes moju konstataciju da su za pravoslavlje vece zlo "naprasni"vernici,jer je to danas moda,jer znam pojedince koji su bili clanovi JUL-a i koristili prednosti svoga clanstva,ali po padu politicke moci te stranke,odjednom slave Slavu!
Možda da još jednom pročitaš šta si napisala, jer ovo što piše znači da su veće zlo ateisti koji su naprasno postali vernici. :lol:
Naravno,a takvih je u vasim redovima moreeee!
:bye:

ovi nasi pravoslavci ponekad i daju polulogican komentar, a od tebe nista.
jadni mi ateisti sa tobom.
To je zato što ne znaš logiku.
I jadni vi ateistički talibani sa mnom. Ostali ateisti nemaju nikakvih problema.

ateisticki mitovi?
evolucija? jedna od najbolje dokazanih stvari u nauci?
'ajde, molim te, meni pričaj o teoriji evolucije. :hahaha:

dogma ne moze da ima veze sa ateistima. za dogmu je potrebna vera, a ateisti su oni koji ne veruju u boga.
Atestički mitovi i ateističke dogme su stavovi koji su zasnovani na pukoj veri ateističkih talibana. S obzirom da oni imaju vere koliko i bilo koji drugi verski fanatik, zaista je nejasno na osnovu čega tvrdiš da dogme nemaju veze sa njima, naročito kada te dogme i sam promovišeš.
Uzgred, mani se straw man argumenta. Ja jasno citiram poruke u kojima se iskazuju ateistički mitovi ili dogme.
Ako drugih argumenata nemaš, bolje da ništa ne pišeš.

bubobubo

Ističe se
Poruka
2.683
Atestički mitovi i ateističke dogme su stavovi koji su zasnovani na pukoj veri ateističkih talibana. S obzirom da oni imaju vere koliko i bilo koji drugi verski fanatik, zaista je nejasno na osnovu čega tvrdiš da dogme nemaju veze sa njima, naročito kada te dogme i sam promovišeš.
Uzgred, mani se straw man argumenta. Ja jasno citiram poruke u kojima se iskazuju ateistički mitovi ili dogme.
Ako drugih argumenata nemaš, bolje da ništa ne pišeš.
ateista je onaj sa odsustvom vere.
ja nemam nikakvu veru.

Zoran Štros

Primećen član
Poruka
674
ako hriscane pitam da mi objasne bilo sta, odmah se pozivaju na bibliju.
ali na bibliju se pozivaju SVI hriscani i niko od njih je ne dovodi u pitanje.

i svi imaju istu bibliju. pravoslavci tvrde da samo oni idu u raj. katolici i protestanti da samo oni idu u raj itd. hriscanskih grupa ima ko kusih pasa.

ko je tu u pravu?

tu ne mogu da se pozivaju na njihovu vrhovnu istinu, bibliju, jer je svi priznaju.

u stvari, koliko se meni cini je problem nastao oko kontrole vernika, ko ce imati veci uticaj nad masama.

a oko religije se ne slazu oko prirode svete trojice i da li jesti hleb sa kvascem ili ne.
kao da je to bitno. to su totalno nebitne stvari. meni se cini da oni samo glume da im je to bitno.

zasto pravoslavci idu u raj?
Ja nisam u niti jednoj COZ

Danas ne postoji niti jedna poznata COZ koja je u 100% istini.
SVE skrenuše!
Čak i one COZ koje imaju 99% istine i 1% LAŽI spadaju pod ono:
1% OTROVA u 99% zdrave hrane je OTROV!

jedan od uvjeta za uč u RAJ je i ovaj

U koju trećinu ti sebe ubrajaš?
ZAHARIJA 13,8

i u svoj će zemlji - riječ je JAHVINA

DVIJE TREĆINE BITI ISTRIJEBLJENE,

A TREĆINA OSTAVLJENA.

ZAHARIJA 13,9

Tu ću TREĆINU kroz oganj provesti,

pročistit ću ih kao što se pročišćuje srebro,

iskušat` ih kao što se srebro iskušava.

I ON ĆE ZAZIVATI IME MOJE,

a ja ću mu se odazvati;

i reći ću: `Moj je to narod!`

a on će reći:

`JAHVE JE BOG MOJ!`

-----------------------------------------------------
TKO je tvoj Bog Jedini?
Kako Mu je IME Sveto?
KOJE IME ćeš ti zazivati?

====================
po gornjem - TKO od svih današnjih Kršćana će uč u Raj?

Poslednja izmena od moderatora:
Poruka
8.181
brate, svaka religija kazhe da cje njeni vernici u raj. zashto bi inache iko preshao u neku religiju?

U tome je kvaka, svi se trude da nam prodaju KARTU ZA RAJ.

A kako je prodaja karata dosta unosan biznis, svi se trude da imaju sopstvenu "trafiku" za prodaju tih ulaznica.

Tako da je od prve izvorne Jehovine "trafike" nastalo preko 30 samostalnih "trafika" koje danas prodaju ulaznice za Raj .

A šta su vam prodali, znaćete tek kad umrete ?

A tad je već kasno za reklamaciju .

I sve to prolazi zato što ogromna većina stanovnika ove planete ima jako nizak IQ.

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
ako hriscane pitam da mi objasne bilo sta, odmah se pozivaju na bibliju.
ali na bibliju se pozivaju SVI hriscani i niko od njih je ne dovodi u pitanje.

i svi imaju istu bibliju. pravoslavci tvrde da samo oni idu u raj. katolici i protestanti da samo oni idu u raj itd. hriscanskih grupa ima ko kusih pasa.

ko je tu u pravu?

tu ne mogu da se pozivaju na njihovu vrhovnu istinu, bibliju, jer je svi priznaju.

u stvari, koliko se meni cini je problem nastao oko kontrole vernika, ko ce imati veci uticaj nad masama.

a oko religije se ne slazu oko prirode svete trojice i da li jesti hleb sa kvascem ili ne.
kao da je to bitno. to su totalno nebitne stvari. meni se cini da oni samo glume da im je to bitno.

zasto pravoslavci idu u raj?

A da li idu u raj?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.