zasto postoje streberi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zashto postojim?
o manitu, nikad necju znati odgovor na ovo ontoloshko pitanje ;p

shalu na stranu, ja imam visoke ocene, fakultetski sam odlichan, mislim uspeh, i to radim delom zato shto ne mogu drugachije, znachi ocene vecje od osmice se lepe za mene :P jedino kuburim sa dobijanjem tih ocena, al kad ih dobijem, onda ih dobijem ;p e sad, zashto postojim takav kakav sam?
da bi ostali mogli da se ugledaju na mene.
da bi moja mama tetka baka strina bili ponosni na mene.
da bi profesori i asistenti bili ponosni jednog dana govorecji da su meni bili profesori i asistenti.
da bi ostali studenti kojima se ispod brka provlachi "mamu ti shtrebersku" bili ponosni shto su sedeli sa mnom u uchionicama.


shalim se naravno ;p
al znate ono.... u svakoj shali.... :evil:
 
Ne zivim za skolu....ali kad nesto mora,znaci mora......Ako hocu nesto da postignem ja moram da ucim.....bio streber ili ne!E sad je pitanje,ko je "streber",jednostavno neko je nadaren za to,a neko vec planira da lepi plocice,farba,kreci...
 
e pa to. treba razluchiti kad neko motorichki, inertno uchi da bi bio "pet nula nula" i onoga ko stvarno voli to shto radi i uchi.
pretpostavljam da vam sad nije jasno da neko mozhe voleti neshto shto se uchi? ;p
ma za sve je kriv obrazovni sistem (;

najvishe od svega mrzim kad se nalozhim na neki projekat i radim ga ko magarac, a neko mi kazhe maltene da sam debil jer sam se primio. i josh gore - ja donesem duplo vishe stvari i to duplo bolje od ostalih, dobijem visoku ocenu, ostali nisku, i onda sam ja kriv jer nisam plivao sa njima u kolotechini. ma nek se nose u tri lepe materine.
 
Hm,ja sam daleko od strebera :lol:
Ali evo,u odeljenju imam likusu koja ima uglavnom 5ice,4orke..ali je ovako bas nemirna,i svi se zale na nju kako samo prica..
Dok je tu i druga,koja isto ima super ocene,ali je prikovana za stolicu i samo joj je skola u glavi...
Ali najvise od svega mrzim kada je neko streber,znas da on uci,a on ti dodje sa pricom kako nista ne zna,a dobije posle 5...
Ili kada {sto je veoma cesta pojava} nece da pomogne na kontrolnom,usmenom,bilo cemu,a moze :roll:
To ne podnosim!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top