Zašto pada podrška hapšenju Mladića

Poruka
21.478
Socijalne okolnosti i razočaranja građana uticali su na pad podrške hapšenju haškog begunca Ratka Mladića, ocenjuje Jelena Trivan.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=05&dd=17&nav_category=11&nav_id=512712



Apsolutno doziranje i kontrolisanje medija, u apsolutnom negovanju te obozavane uloge zrtve. U obrazovanju, koje je masakrirano, koje je pogubno, u kojem se deca od ’97. godine uce da postoji sest holokausta ili genocida – ali samo nad Srbima: madjarski, hrvatski, italijanski, bugarski, albanski..."

Ko je sprecavao ispunjenje Haske obaveze posle 2000 kada je ekonomska situacija bila kud i kamo bolja ???
 
Apsolutno doziranje i kontrolisanje medija, u apsolutnom negovanju te obozavane uloge zrtve. U obrazovanju, koje je masakrirano, koje je pogubno, u kojem se deca od ’97. godine uce da postoji sest holokausta ili genocida – ali samo nad Srbima: madjarski, hrvatski, italijanski, bugarski, albanski..."

Ko je sprecavao ispunjenje Haske obaveze posle 2000 kada je ekonomska situacija bila kud i kamo bolja ???

А ти си паметан као и та Триванка - као да живите на Марсу. истина је, на жалост, сасвим другачија:

MLADIĆ ĆE BITI UHAPŠEN DO 6. JUNA?!

t Nedelja, 22. Maj, 2011.| Autor:

BEOGRAD - Državni vrh Srbije dao je "zeleno svetlo" svim službama za opsežnu akciju potrage za haškim optuženikom Ratkom Mladićem u koju će se po prvi put uključiti i operativci zapadnih obaveštajnih službi!

Portalu "Vestionlajn" izz više izvora je potvrđeno da bi ovo trebalo da bude jedna od najopsežniji akcija potrage, a u Srbiji se licitira sa dva moguća datuma do kojih bi Mladić trebalo da bude uhapšen - 6. jun, kada bi glavni haški tužilac Serž Bramerc trebalo da u UN obrazloži svoj izveštaj o saradnji Srbije sa Tribunalom, i septembar, kada bi čelnici EU trebalo da ponovo odluče u vezi kandidature Srbije.

Posle negativnog izveštaja glavnog haškog tužioca Serža Brameca o saradnji Srbije sa Tribunalom, predsednik Srbije Boris Tadić rekao je da veruje da će general Ratko Mladić i Goran Hadžić biti uhapšeni u dogledno vreme, jer Srbija traga za njima "svim državnim potencijalima".

Ministar unutrašnjih poslova i potpredsednik Vlade Srbije Ivica Dačić ranije je rekao da se i MUP uključio u lociranje haških optuženika, što podrazumeva širi nadzor komunikacije i praćenje osoba za koje se sumnja da imaju veze sa njihovim skrivanjem.


 
Apsolutno doziranje i kontrolisanje medija, u apsolutnom negovanju te obozavane uloge zrtve. U obrazovanju, koje je masakrirano, koje je pogubno, u kojem se deca od ’97. godine uce da postoji sest holokausta ili genocida – ali samo nad Srbima: madjarski, hrvatski, italijanski, bugarski, albanski..."

Ko je sprecavao ispunjenje Haske obaveze posle 2000 kada je ekonomska situacija bila kud i kamo bolja ???

Ti se brines za Mladica a najveci zlocinac Balkana ti shef na "drzavu".

:lol:
 
Apsolutno doziranje i kontrolisanje medija, u apsolutnom negovanju te obozavane uloge zrtve. U obrazovanju, koje je masakrirano, koje je pogubno, u kojem se deca od ’97. godine uce da postoji sest holokausta ili genocida – ali samo nad Srbima: madjarski, hrvatski, italijanski, bugarski, albanski..."

Ko je sprecavao ispunjenje Haske obaveze posle 2000 kada je ekonomska situacija bila kud i kamo bolja ???

Ти си спречавао!
 
To je zbog toga sto je u Srbiji vecito bilo bitno ko ima koliku podrsku naroda da uhapsi nekoga, umesto da jbeno radi svoj posao.

Tako je i Sluzbi vecito bilo bitnije misljenje naroda, nego da postuju zakon.


Уосталом, зашто би се Младић слао у тзв. суд где су уклањани докази о злочинима над Србима?!
 
Poslednja izmena od moderatora:
ахаха
Слаџа дошла са 92 и дрви о служби. Па Шапер ти је служба, он води Србију.
Уосталом, зашто би се Младић слао у тзв. суд где су уклањани докази о злочинима над Србима?!

Ma bitno je da ti nama znas sta je Sluzba.

Bolje Idi sada na neki protest 'Bulevar Ratka Mladica', pa se vrati da nam prepricas utiske.
 
Apsolutno doziranje i kontrolisanje medija, u apsolutnom negovanju te obozavane uloge zrtve. U obrazovanju, koje je masakrirano, koje je pogubno, u kojem se deca od ’97. godine uce da postoji sest holokausta ili genocida – ali samo nad Srbima: madjarski, hrvatski, italijanski, bugarski, albanski..."

Ko je sprecavao ispunjenje Haske obaveze posle 2000 kada je ekonomska situacija bila kud i kamo bolja ???

Ta podrska nikad nije ni postojala. ;)
 
"Босна и Херцеговина представља вештачку творевину комунистичког система, а пре тога аустријског царства. Ми Срби одбацујемо назив Босна. Ми смо Срби и знамо ко смо."

"Дрина никада није била граница, нити ће бити. Дрина је наша кичма.Она протиче кроз центар српских територија."

(Генерал Ратко Младић)

*****************************

Зато га прогоне, јер није дозволио да Срби буду уништени и протерани са своје земље. Сад желе да његовом осудом на основу чистих лажи и измишљотина дају "правни основ" за уништење Републике Српске као темеља опстанка Срба преко Дрине и у догледно време и званичног прикључења Србији.
 
Poslednja izmena:

Back
Top