Zasto ovo radite

Sinnke,ovde koliko vidim samo ti mi mushkarci dajemo podrshku...nadam se da ce se i koja cura javiti...ali nece biti chudo da su pored ovakvog pitanja ostale bez texta...pa da ih vidimo............................................
 
sinnke:
Zene zasto kad s tipom dogovorite sex bez zaljubljivanja i to tvrdite tako uverljivo da vam covek poveruje i posle toga fantazirate o vezi?

Jako puno vas je takvih.

zaljubljeni.jpg


pa sad sinnke ako je kres bio "boli glava" i ti a i ona ste zadovoljni
po mome je sasvim ok da se misli o nekoj vezi

neznam zasto ti mislis da to nije ok
 
istrazivach:
Sinnke,ovde koliko vidim samo ti mi mushkarci dajemo podrshku...nadam se da ce se i koja cura javiti...ali nece biti chudo da su pored ovakvog pitanja ostale bez texta...pa da ih vidimo............................................


Zene nikad nece reci istinu niti ce biti iskrene, ali se i dalje nadam (mozda uzalud) da ce neka reci otvoreno i iskreno na ovu temu.

Tako da se nisam ni nadao nekom pravom odgovoru, nego vise zanimljivim konstatacijama.
 
geisha:
krivi su hormoni......

a i naravno, mora da si ti Bog u krevetu, pa i napolju od njega tako da bi one htele da te zadrze zauvek. sta ces kad si tako fenomenalan??? :wink:


Nema to veze samnom i bog u krevetu ne postoji. ne mozes svakom odgovarati.

To se nije samo meni desavalo, nego znam dosta ljudi koji su imali taj problem sto me navodi da vi zene uvek nesto muljate a to se vama na kraju obije o glavu.

Meni to lici na foliranje sa zenske strane, toliko ja vidim. A zanima me mozda je neko nesto dublje video u tome, zato sam i postavio temu.
 
Petar_Pan:
Hehe sve su takve... :lol:
Osim onih udanih...
Zasto imam neki utisak da se kaze 'udaTih'...

Nego,sto se tice teme,bice da je zato sto podsvesno(ili svesno,kako koja)zele vezu pa ne znaju kako drugacije da vam predloze da se smuvate.Sve u fazonu:'Ma kad me upozna...'
Ili se lepo smuva da bi nekog prebolela ili se osvetila pa kad se posle nekog vremena okrene bude ono:"Ups,zaljubila sam se..."
 
sinnke:
Zene nikad nece reci istinu niti ce biti iskrene, ali se i dalje nadam (mozda uzalud) da ce neka reci otvoreno i iskreno na ovu temu.

Tako da se nisam ni nadao nekom pravom odgovoru, nego vise zanimljivim konstatacijama.


pa ja sam bila iskrena. ako hoce vezu s tobom posle kresa, onda mora da si ti fenomenalan ljubavnik a i mora da imas divan karakter, tako bi hteli da te imaju zauvek. :grin:
 
meda_bica:
Zasto imam neki utisak da se kaze 'udaTih'...

Nego,sto se tice teme,bice da je zato sto podsvesno(ili svesno,kako koja)zele vezu pa ne znaju kako drugacije da vam predloze da se smuvate.Sve u fazonu:'Ma kad me upozna...'
Ili se lepo smuva da bi nekog prebolela ili se osvetila pa kad se posle nekog vremena okrene bude ono:"Ups,zaljubila sam se..."


Ovo ima smisla. Samo mi nije jasno da zrela osoba ne moze odluciti sta zeli. Ako si nesto postavio za cilj a pogotovo ako je to dogovor dvoje odraslih ljudi, mislim da bi se toga trebalo pridrzavati.
 
sinnke:
Nema to veze samnom i bog u krevetu ne postoji. ne mozes svakom odgovarati.

To se nije samo meni desavalo, nego znam dosta ljudi koji su imali taj problem sto me navodi da vi zene uvek nesto muljate a to se vama na kraju obije o glavu.

Meni to lici na foliranje sa zenske strane, toliko ja vidim. A zanima me mozda je neko nesto dublje video u tome, zato sam i postavio temu.

epa, ovako s psiholoskog gledista, muskarci traze nesto drugo, dok zene traze nesto sasvim razlicito. genetski muskarcima je ok da imaju kres kombinacije (spread the genes), ali zenama to nije bas u genima zato sto joj je bolje i isplatljivije da nadje sigurnog muskarca koji ce biti s njom (znaci zensko u sustini je stvoreno za vezu, a ne za kres kombinaciju), i zato se desava da zene se lakse zaljube u svoje kres kombinacije, ali i obrnuto je moguce. 8)
 
geisha:
epa, ovako s psiholoskog gledista, muskarci traze nesto drugo, dok zene traze nesto sasvim razlicito. genetski muskarcima je ok da imaju kres kombinacije (spread the genes), ali zenama to nije bas u genima zato sto joj je bolje i isplatljivije da nadje sigurnog muskarca koji ce biti s njom (znaci zensko u sustini je stvoreno za vezu, a ne za kres kombinaciju), i zato se desava da zene se lakse zaljube u svoje kres kombinacije, ali i obrnuto je moguce. 8)


A zasto ulaze u te varijante, a unapred je dogovoreno da je samo prijateljski kres u pitanju, i jos sto je najgore posle pljuju po nama kako smo smradovi.
A mi posteno rekli sve unapred. Znaci nije bilo onaj nacin seljackog muvanja da kazes kako ti je stalo do nje itd. da bi dosao do "cilja".
 
teresa:
Neodgovornost????
Pa verujem da se tu radi o osecanjima a njih je vec tesko kontrolisati...To je rizik kresa!
Ipak postoje i zene koje se pridrzavaju dogovora a to znaci da nema osecanja!


A kako ja mogu kontrolisati "emocije"? Sta sam ja onda retardirani krelac?

Tu ni ne ulazis s emocijama. Pa ne pricam kineski, sta je s tobom?
 
E sto su mi glupe te price..... , dogovaranje, pregovaranje, itd... , sta i treba da potpisemo ugovor?!?!
Neke devojke zele da bude u trendu i da dokazu, sebi ili bog te pita kome, da su one u fazonu, kao emocije nisu u trendu i kres seme su njihov izbor. A one jednostavno nisu za to i nisu ispravno skockale kockice u svojoj glavi i bez obzira na to sto znaju da nisu za to one ulecu u te kres sheme. U jednom trenutku dolazi to pucanja i loseg osecaja i tad pocinje potenciranje veze.

A desava se i to da se devojka tokom svoje kres sheme jednostavno zaljubi. I sta sad?? Ovde cemo da raspredamo sta, kako i zbog cega..???
Jednostavno joj kazes , e devojko ja nisam zainteresovan za neki dublji odnos sa tobom osim sexa, pa to ti je sto ti je. Ne dajes joj neku nadu, niti je foliras vec joj otvoreno kazes kako stoje stvari, pa neka ona odluci. Ja mislim da bi bilo posteno da se tad i sve prekine, ostavis je na miru i produzis dalje.
E a imam ja pitanje: Neki muskarci umeju da budu bas gadovi kad ukapiraju da se njihova kres shema zaljubila u njih i zeli vezu, otvori se pred njim i kaze iskreno sta oseca i da vise ne moze tako da nastavi, a on ne moze i ne zeli vise da joj pruzi. Boze moj, sta sad, ne mozes nekog naterati da te voli. Ok, kaze devojka, hajde onda da sve prekinemo, ovo postaje mucenje za mene i oni se rastanu. E zasto onda muskarac nastavi da je zove, cima i ne ostavlja je na miru, a pri tom nije spreman da joj pruzi nesto vise, vec samo....
Nije li to djubre od coveka???
 

Back
Top