Zasto ovo radite

sinnke:
Zene zasto kad s tipom dogovorite sex bez zaljubljivanja i to tvrdite tako uverljivo da vam covek poveruje i posle toga fantazirate o vezi?

Jako puno vas je takvih.
Ja poznajem takvog tipa. Dogovorili se, pa se zaljubio. :roll:

Što se ljudi tako ponašaju? Ne znam, mislim da nije reč o tome da se predomisle, već o tome da su u startu pomalo zaljubljeni, pa misle da će druga osoba nakon seksa promeniti stav... Što je glupo, i ne dešava se.
Inače, retko se sreće tako čist dogovor o samo seksu. Obično je to neko neodređeno muljanje, čega se grozim.
 
sinnke:
Zene zasto kad s tipom dogovorite sex bez zaljubljivanja i to tvrdite tako uverljivo da vam covek poveruje i posle toga fantazirate o vezi?

Jako puno vas je takvih.
Pa zato sto zaljubljivanje uglavnom ne mozes da kontrolises. Ja sam se zaljubila u svoju kres kombinaciju, iako "dogovor" o zaljubljivanju nismo pravili, pecatirali i potpisivali kod advokata, rekla sam mu iskreno "jbg, takva i takva stvar, ajde da se lepo rastajemo, da ne komplikujemo". Ispostavilo se da i on zeli vezu, ali posle 2-3 godine "slobodna varijanta" pristupa koji smo imali, skontali smo da jedno drugome ne bi verovali u "regularnoj vezi", pa je svako otisao na svoju stranu...danas smo prijatelji, vidimo se na kafi, on prica o klincima, ja o poslu/putovanjima, i svima lepo....
 
malavelika:
Pa zato sto zaljubljivanje uglavnom ne mozes da kontrolises. Ja sam se zaljubila u svoju kres kombinaciju, iako "dogovor" o zaljubljivanju nismo pravili, pecatirali i potpisivali kod advokata, rekla sam mu iskreno "jbg, takva i takva stvar, ajde da se lepo rastajemo, da ne komplikujemo". Ispostavilo se da i on zeli vezu, ali posle 2-3 godine "slobodna varijanta" pristupa koji smo imali, skontali smo da jedno drugome ne bi verovali u "regularnoj vezi", pa je svako otisao na svoju stranu...danas smo prijatelji, vidimo se na kafi, on prica o klincima, ja o poslu/putovanjima, i svima lepo....


Niko nije govorio o pecatima i advokatima. Ko vam je kriv sto se stidite sami sebe, pa nemate muda dati nekom takav predlog.
 
"Pecati i advokati" su bili ironicna primedba Sinnke, ocigledno to tebi mora da se naglasi. Htela sam da kazem da kada smo pocinjali vezu nismo unapred pravili dogovor da li ce to biti samo sex, da li ce biti zaljubljivanja, ili ne, nekako se tako uspostavio odnos, kao ja imam decka, on devojku, a postoji uzasno jaka hemija. I prvo smo se privukli samo sexualno, a onda sam postepeno pocela da se zaljubljujem. Nisam se stidela da to priznam, ali nisam krivila ni sebe, ni njega, lepo kazem da smo tu situaciju razresili na najbolji moguci nacin. Btw, pitam se zasto uvek moras da vredjas u svojim komentarima, i ne vidim kalve veze tvoje "stidite sami sebe, pa nemate muda dati nekom takav predlog" ima veze sa mojim postom? Nisam se stidela da imam takvu kombinaciju, i nisam se stidela da kazem da sam se zaljubila, i ni danas se ne stidim te epizode u svom zivotu.
 
malavelika:
"Pecati i advokati" su bili ironicna primedba Sinnke, ocigledno to tebi mora da se naglasi. Htela sam da kazem da kada smo pocinjali vezu nismo unapred pravili dogovor da li ce to biti samo sex, da li ce biti zaljubljivanja, ili ne, nekako se tako uspostavio odnos, kao ja imam decka, on devojku, a postoji uzasno jaka hemija. I prvo smo se privukli samo sexualno, a onda sam postepeno pocela da se zaljubljujem. Nisam se stidela da to priznam, ali nisam krivila ni sebe, ni njega, lepo kazem da smo tu situaciju razresili na najbolji moguci nacin. Btw, pitam se zasto uvek moras da vredjas u svojim komentarima, i ne vidim kalve veze tvoje "stidite sami sebe, pa nemate muda dati nekom takav predlog" ima veze sa mojim postom? Nisam se stidela da imam takvu kombinaciju, i nisam se stidela da kazem da sam se zaljubila, i ni danas se ne stidim te epizode u svom zivotu.


E vidis fora je u tome sto ti nisi skontala moj post. Jer nije bio uvreda. Zbog pecata i advokata sam rekao da se stidis. Samo ti nisi to dobro povezala.

I ironija nije bas potrebni dodatak ozbiljnim postovima.
 
Psihologue:
@ SINNKE
@ mala velika

Mala velika sigurno ti je bio prvi put pa si se zatreskala u velichinu...Razumem te..


Niti mi je bio prvi put (u bilo kom smislu, ni prvi kres, ni prva kres-kombinacija), niti sam se zatreskala u velicinu (nije bio "velicina" ni po jednom kriterijumu). Zaljubila sam se jer sam vremenom, osim fenomenalnog sexa, pocela da sa njim uzivam i u drugim stvarima, otkrivali smo se i kao licnosti, a ne samo kao ljubavnici. Mada, ti mozda mozes da das i psiholosku analizu neke strane moje licnosti koje sam ja potpuno nesvesna, pa da tako ispadne da je doticni lik npr. proizvod moje imaginacije nastalo kao rezultat neke moje duboko potisnute traume.....
 
@Malavelika
Usla si u neki krizni period, tako da nemoj odgovarati sa prvim sto ti padne napamet
sacekaj malo pa odgovori sa svakom 10 idejom.
Da ne skaces sama sebi u ......
a194.gif
 
Gryphon:
@Malavelika
Usla si u neki krizni period, tako da nemoj odgovarati sa prvim sto ti padne napamet
sacekaj malo pa odgovori sa svakom 10 idejom.
Da ne skaces sama sebi u ......
a194.gif
Jos jedna dubokoumna analiza mog trenutnog stanja! Pa, ja sam pocastvovana :) Medjutim, imam jedan mali problem, naime, tesko stignem do 10-te ideje, pa u razgovoru, in vivo, ili forumskom, obicno kazem ono sto mislim i sto jeste, a ne merim reci na tasu "podobnosti za forumske ucesnike". Ne vidim cime to sebi skacem u... sta god, a u kriznom periodu sam zadnje 32 godine, jbg..urodjena histerija :) However, hvala na "zabrinutosti i pomoci", vracam prvom prilkom :wink:
 
sinnke:
Zene nikad nece reci istinu niti ce biti iskrene, ali se i dalje nadam (mozda uzalud) da ce neka reci otvoreno i iskreno na ovu temu.

Tako da se nisam ni nadao nekom pravom odgovoru, nego vise zanimljivim konstatacijama.



Ma ti seres bez weze...........ja sam prwa koja ce se drzati dogowora jer bi i meni takaw odnos pasao........zasto komplicirati kad moze biti jednostawno...........i jos da se moram zamarati s nekim.........nece bas ici...........uostalom.........bas imam takwu jednu samo kres warijantu.........i cowjece...........to funkcionira
 
НЕ! Право питање је зашто ви мушкарци то радите!? И умете баш да загорчавате живот када девојка пожели да прекине такав однос:
 
sinnke:
Zene zasto kad s tipom dogovorite sex bez zaljubljivanja i to tvrdite tako uverljivo da vam covek poveruje i posle toga fantazirate o vezi?

Jako puno vas je takvih.
Ovaj, a sta se desava kad se probudis.I mnogo mi idu na zivce tvoji tripovi o ugovaranju seksa,ili se vidjas samo sa ravama ili seks vidjas samo na tv-u.
 

Back
Top