Zašto ovaj forum podržava laž da je Sloba ubijen?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad se zna da je umro od infarkta, jer nije hteo da uzima prepisanu terapiju...


Ovde se često može pročitati da je Sloba ubijen...

I to niko od osoblja ne smatra kao propagiranje flagrantne laži, nego se ladno prelazi preko toga......

Zašto?

Kome to ide u korist?

Potpuno si u pravu ali pošto je više nego jasno,
da i oni koji upotrebljavaju, više bih rekla to kao uzrečicu,
a ni sami ne veruju u to glupavo nagađanje ....,
onda im se to i oprašta na glupost ....
 
Kad se zna da je umro od infarkta, jer nije hteo da uzima prepisanu terapiju...


Ovde se često može pročitati da je Sloba ubijen...

I to niko od osoblja ne smatra kao propagiranje flagrantne laži, nego se ladno prelazi preko toga......

Zašto?

Kome to ide u korist?

Sto te to nervira?Sta cemo sa aktuelnim predsednikom,koji nas ubija svojom sposobnoscu?
 
Imas pravo da verujes u sta god hoces, isto tako imam pravo da ne verujem ni haskim dzelatima, ni njihovim mentorima, kao ni domacim izdajnicima koji su ga tamo i poslali..
Prema tome, tema ti je totalno out, jer, ni po cemu za mene i mnoge slicne meni , nista sto dolazi iz haskog kazamata ne moze da bude zvanicno a pogotovo ne istinito..
Zasto bi im verovao..
Ne vidim ni jedan opravdan razlog..
Kako rekoh, teza mozda, ali tema ne..
 
Imas pravo da verujes u sta god hoces, isto tako imam pravo da ne verujem ni haskim dzelatima, ni njihovim mentorima, kao ni domacim izdajnicima koji su ga tamo i poslali..
Prema tome, tema ti je totalno out, jer, ni po cemu za mene i mnoge slicne meni , nista sto dolazi iz haskog kazamata ne moze da bude zvanicno a pogotovo ne istinito..
Zasto bi im verovao..
Ne vidim ni jedan opravdan razlog..
Kako rekoh, teza mozda, ali tema ne..

pa da, ne treba da verujemo zvaničnim informacijama medicinskih stručnjaka, nego nekim naklapanjima politikantskog polusveta...

Apsurd...

I to sve sa blagoslovom krstarice...
 
Kad se zna da je umro od infarkta, jer nije hteo da uzima prepisanu terapiju...


Ovde se često može pročitati da je Sloba ubijen...

I to niko od osoblja ne smatra kao propagiranje flagrantne laži, nego se ladno prelazi preko toga......

Zašto?

Kome to ide u korist?

Nije hteo da uzima namerno pogresno prepisanu terapiju tj.bio je uskracen za lecenje,tako da je ubijen.

Tema je klasicno atisrpsko shirenje mrznje,lock.
 
Kad se zna da je umro od infarkta, jer nije hteo da uzima prepisanu terapiju...


Ovde se često može pročitati da je Sloba ubijen...

I to niko od osoblja ne smatra kao propagiranje flagrantne laži, nego se ladno prelazi preko toga......

Zašto?

Kome to ide u korist?

kad mu hrvati i siptari nisu dozvolili da igra odbojku sa njima jer nije umeo da prebaci loptu preko mreze, nije ni cudno sto se razboleo u hagu :neutral:

 
Kad se zna da je umro od infarkta, jer nije hteo da uzima prepisanu terapiju...


Ovde se često može pročitati da je Sloba ubijen...

I to niko od osoblja ne smatra kao propagiranje flagrantne laži, nego se ladno prelazi preko toga......

Zašto?

Kome to ide u korist?

Sam je potpisao saradnju a demonstrirana je "sila" da se neko ili nešto zvekne na nacionalni praznik ili kao nacionalni simbol
E sad, život u zatvorenom prostoru sa premalo kretanja a sa previše uzbudjenja naravno da dovodi do narušavanja zdravlja
Al ko ga ebe kad je uzeo ludu ženu za suprugu pa je preko svega još i slušao
Sad eno mu žena šeta guzcu po Rusijama a on miriše ljubičice odozdo

Naravoučenije: ne ženi se al pravi decu svakoj
 
Nije hteo da uzima namerno pogresno prepisanu terapiju tj.bio je uskracen za lecenje,tako da je ubijen.

Tema je klasicno atisrpsko shirenje mrznje,lock.

hahaha... Ko je taj ekspert koji stoji iz toga da mu je bila prepisana pogrešna terapija???

Mira?

Neoboriva činjenica je da se sloba nije pridržavao terapije i da je zbog toga dobio infarkt...

Tačka.
 
A leba ti po cemu si ti siguran da nije ubijen..
Ili treba tebi da verujemo na rec ili haskim dzelatima???

Prvo su Holandjani rekli da je stradao od zdravstvenih problema... nepijenja prepisanih lekova a pijenja drugih i pijenja alkohola... A onda dodju Rusi i potvrde prvobitni nalaz.
Hocu ja sad da budem pametan? Necu. Verovacu zato sto su obe strane rekle isto.

A ko hoce da pravi teoriju, neka pravi.

Samo nikada nece da mi bude jasno da Srbi toliko podrzavaju komunistu crnogorskog porekla koji je do smrti govore pocinjao sa "drugovi i drugarice". Osvestite se malo... :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top