Quantcast

Zašto odbojnost prema bisekualcima?

LokiMacak

Aktivan član
Poruka
1.908
Iz nekog razloga su i srejt devjkama i gay momcima odbojni bisekualci i većina njih imaju neke predrasude o tome da su neverni i skloni varanju.
Nisam znao da je to problem ali izgleda da jeste.
Zanima me da li je to zbog toga što bisekualce bije glas da su hipersekuali i neprobirljivi? Da li je to zbog toga što i jedni i drugi osećaju da nemogu da se mere sa kokurencijom ako je to osoba suprotbnog pola?
Koje je vaše mišljenje,šta stoji iza te odbojnosti?

Redmond

Poznat
Moderator
Poruka
9.389
Замисли бедак, да си супер риба, и да те дечко остави јер мисли да је лепши неки дебељушкасти, длакави маторац. И да се је8е боље од тебе. И да има лешу гузу. 😅
pa krenu iza ledja da joj pricaju kako je verovatno tolika bestija da je oterala momka u drugi tim :lol:

Poruka
19.182
Замисли бедак, да си супер риба, и да те дечко остави јер мисли да је лепши неки дебељушкасти, длакави маторац. И да се је8е боље од тебе. И да има лешу гузу. 😅
Poljubiš debelog u dupe i u ćelavu glavu!

Dosta propagande anoreksičara koji umesto da pojedu pola leba sa sardinom oni kupe benzin da provozaju auto 15 minuta da budu vidjeni kod drugih koji su sipali benzin na uštrb leba i sardine.

Poruka
19.182
Iz nekog razloga su i srejt devjkama i gay momcima odbojni bisekualci i većina njih imaju neke predrasude o tome da su neverni i skloni varanju.
Zanima me da li je to zbog toga što bisekualce bije glas da su hipersekuali i neprobirljivi? Da li je to zbog toga što i jedni i drugi osećaju da nemogu da se mere sa kokurencijom ako je to osoba suprotbnog pola?
Primati su poligamna biseksualna bića.
Sve priče o čistoti hetero braka padaju u vodu kad pročitamo šta rade po rimokatoličkim crkvama i turskom zatvoru.
A ko da je irački pa bolji?
A tek po amerikama kuku lele...

Poslednja izmena:
Poruka
19.182
jbg valjda zato sto ti je sa njima mnogo sira konkurencija pa moras da drzis oko na oba pola
Baš tako - alava samoljubiva stoka, samo na lično zadovoljstvo misle nebitno preko koga će da ga ostvare.
To su oni što su seksualno zlostavljali plišanog medu kad su bili mali 'da vide kako to izgleda kad porastu".

Svejedno, ja hedoniste ne podnosim.
Mene zanima organizacija mase i naravno pare.
Nalaktilo se djubretaraca u tu masoneriju.
Ljudi, to je talenat - ili ga imaš ili ne.
Naime meni je 80% snova reorganizacija procesa rada, ne znam zašto mozak forsira te snove uopšte ne pratim Nueva Jork burzu...

Kafa

Poznat
Poruka
8.873
Zbog svega toga.
A i niko ne voli neodlucne :D

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.445
Nerazumevanje i netolerancija!Uopšte mi nisu odbojni... jer inače ne zalazim u tuđu sexualnost! Isti je slučaj i sa gey osobama, ne zanima me, sve dok neko "ne prebaci loptu" na moj teren!
P. S.Mnogo mi je odbojniji šovinizam bilo koje vrste..."turbo i mega" prostakluci i primitivizam, jer tuđa sexualnost "ne para uši" i ne "bode oči"!

Poslednja izmena:

Golub

Veoma poznat
Poruka
14.648
Kakve veze ima dal je on ili ona bisexual, ukoliko ste trenutno zajedno i verni jedno drugom?
Ako te vara, nije li svejedno s kim te vara, prevara je prevara?
Ako znaš da je istovremeno još s nekim/om, onda je do vas da regulišete koliko otvorena može da bude vaša veza i da li uopšte može da funkcioniše..
Sledeća varijanta je da on/ona hoće sve na gomili, ali to onda spada u onu temu "trojka".

Nataly Ciottolo

Veoma poznat
Poruka
14.562
Ne znam da li ima veze sa vernošću.
Meni bi smetalo da me lik vara sa muškarcem, pre svega što zamislim da ga je trpao muškarcu u zadnjicu pa da treba da mene.. 😳

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.594
Sto je to bedak....
Tolika nesigurnost u sebe zbog odluka drugih, ma hajde...pa onda je taj muskarac vise zensko ili gej ako je tako nestabilan...

A obican muskarac je navikao da ga zensko ostavi ili da postoji mogucnost da ga ostavi zbog nekog ispod kriterijuma, jer logika njena kaze da joj to treba, ili da bi njoj nesto bilo jasno ili promena, ili se lozi da je to bolje, milion razloga za izbor...

I nece pomisliti da su zene zato ogranicenog uma...ili razuma....
Ako to tada pomisli onda nije znao zene do tada pa ih je uvaljivao tamo gde im nije mesto...

Ali da vratim na temu...
Biseks nema izgradjeno svoju seksualnost prema rodu i polu nego prema svom polnom ogranu ili nekim drugim kriterijumima....
Ako je prema polnom organu dokaz da su robovi svog polnog organa je zavrsen...
Onda su drolje u najsirem smislu znacenja te reci....

Biseks moze biti posledica submisivnosti , ko ga dohvati ili ko je dohvati taj je vodi , tu je kao i kod ovog prethodnog u nekim stvarima, seks ustvari psiholoska stvar....
Mala deca koja imaju potrebu za paznjom cesto nude ono sto misle da je interesantno odraslima da bi dobili tu paznju a to znaci seks...
Tu seks nije ogranicen na suprotan pol, iako je cesci ali zbog heteroseksualnosti kao dominantnog drustvenog fenomena...
Ali se desava i to ne retko da se biseksualno deca nude da bi dobila paznju.
Ne znam koliko tih ponuda dovede do bukvalno seksualnog cina, ali bih rekao dosta...
Tu je takodje psiholoski motiv za biseksualnost...

Dosada, istrazivanje sebe, i svoje seksualnosti je ono nezrelo u ljudima, pa hajde da se proba....i to je jedan motiv za biseksualnost...
Ja sad navodim ono sto sam cuo , jer ne mogu da ja izvlacim iz sebe neke tu emocije da bih analizirao ovu temu...
Ostaje onaj argument da im se stvarno svidja odredjen odnos obrva i nosa i slicno estetsko obeleznje, ali to mi je manje verovatno nego sve ovo do sada...
Mozda, kao kod tran..dzi.....

Danas su ceste devojke koje imaju muske sake, tj dlanove koji su muski , a ne veliki , to je nekad bilo da je iako veliki zenski dlan bio zenski , malo okrugliji nego muski...dok su muski dlanovi bili kvadratni...
Sad ako pogleda pola alkosa zena, tj devojaka, a alkohol im isusi kozu i meso na rukama pa su koscate i cesto i ostrih ivica lica...tacno imas ponekad utisak da su transgenderi....iako mozda nije...ali cesto bude i da jeste..

To i gejstream, a primer za gejstream je neko dao skoro , pitajuci me kako znam kako pisaju moji drugari , pokazujuci da je danasnje vreme prilicno izolovano u tom smislu druzenja..
Nekada, a to nije bilo davno , znaci pre deset godina, muskarci su bez ikakve insinuacije i sumnje mogli da spavaju njih 10 u jednom stanu , njih 3 u jednom krevetu u gacicama , jer im je interes bio jasan a to su devojke....niti primisli o homoseksualizmu...
To se kod drustva formira jer se i drustvo formira po tim nekim interesovanjima..

Sasvim druga prica je cimerski odnos npr u stud domu i nekim drugim institucijama...
Tu je povecanjem broja homoseksualaca i prikrivenih homoseksualaca vrlo moguce imati neciste misli...i onda se tu manifestuje gejstream...tj ne samo postojanje gej kao cimera , pa ga ulovis kad se nenadano vratis sa faksa, sto ne menja mnogo vas odnos, ali ostavlja malu distancu...ili u startu imas info da je gej ali zbog stigme je zadovoljan da ne cacka mecku i ne unosi razdor i probleme jer takve stvari su dovoljan povod za uznemiravanje i samim tim premestaj...

Gejstream donosi mnogo promena kod tinejdz generacija, zasto nemam devojku mozda sam gej, zasto me nece muskarci a hoce drugarica, mozda sam gej, ne slazem se dobro sa devojkama mozda sam gej, ne slazem se dobro sa muskarcima mozda sam gej....daj da probam pa cu videti , a sipak ces videti jer se seksualna istorija kreira, a nekreirane seksualne senzualne tacke mogu da se pripisu nekoj seksualnosti bez ikakvog opravdanja....kako nastaju zoofili , tako sto se radjaju sa genom da ganjaju ovce i jarice, krave i koze i kobile i pse i ne znam sta sve ima u zoofilskom carstvu....
Naravno da ne, nego nuzda i seksualno eksperimentisanje dovede do povezivanja senzualnih tacaka u seksualne tacke i stvara se sekusalna istorija pojedinca...

Iz istog razloga se desava nesreca kod zena, pa ona koja je zeljna odgovornih muskaraca , zbog prvog ili prvog i drugog muskarca u zivotu padaju na drske bezobrazne, svalerski orjentisane momke i onda im je ceo emotivni zivot u razdoru izmedju licne odgovornosti i seksualne privlacnosti prema neodgovornim momcima....pa od njih od babe prave devojke...ali sipak..

LokiMacak

Aktivan član
Poruka
1.908
Uglavnom ovo.
Plus klasicne predrasude - samo eksperimentise, hoce da bude kul kad su zene u pitanju, odnosno ma on je tetketina ormarusa kad su muskarci u pitanju.
Eee to.I s jede i druge strane se ponašaju kao da nešto tu treba da se preseče i bira,kao da to nije validna sekualna orjentacija nego moraš da izabereš jedan pol koji te više privlči i da se toga držiš i negiraš privlačnost prema onom drugom.

oralni terorista

Domaćin
Poruka
3.935
Ali ovo je baš puno generalizacije...

Kafa

Poznat
Poruka
8.873
ali fora je da nisu neodlučni,samo im pol nije bitan faktor kada biraju partnere
Pa u pravu si, predrasude fakat postoje.
Skoro sam postavljala temu, lik se na jednom sajtu za upoznavanje izjasnio kao bi, da li da uopste ulazim u konverzaciju sa njim ili ne. I nisam.
Sa druge strane, volela bih da poznajem nekog uzivo, koji bi mi licno priblizio tako nesto. Mislim na muskarca, zene su mi savrseno normalne, jer smo vecina imale fazu eksperimentisanja, pa je malo pribliznije.
Ono sto mi je otvoreno pitanje jeste u toj kombinaciji, necija privlacnost prema muskarcima ostaje nezadovoljena.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.