Zasto Nestorovic moze mirno da spava, a gradjanisticka nwo otpozicija moze da juri svoj rep...

Poruka
24.315
...

Autorski razmisljam nesto...
Nestorovic moze mirno da iskulira SVE...
I prvu i drugu Srbiju...jer ne zna se koji su veci baksuzi...
Građanisticki BND
ili
SNSisticki CIA/Mi6

Naravno i osnovcu i slepcu je jasno da su CIA i Mi6 nadređeni BND-u...
Zato je otpozicija donja u tom duelu.

Nestorovic moze slobodno da uzme godišnji i da pusti otpoziciju da si izjede dzigu, a Vucic da glavinja koga iz otpozicije da kupi...
Dok traja ta mrtva trka...on moze da radi kampanju...da siri pricu...pokupice sve nacionalne glasove ovih jos 5-15% koji su ostali ispod crte i postati druga snaga...

....

...

Građanisticki BND
ili
SNSisticki CIA/Mi6

Nestorovic moze slobodno da uzme godišnji i da pusti otpoziciju da si izjede dzigu, a Vucic da glavinja koga iz otpozicije da kupi...
Dok traja ta mrtva trka...on moze da radi kampanju...da siri pricu...pokupice sve nacionalne glasove ovih jos 5-15% koji su ostali ispod crte i postati druga snaga...

....
ne brini nista, ako bude bio pretnja, nacice se modus :cool:

...

Građanisticki BND
ili
SNSisticki CIA/Mi6

....
U zemlji gde politika vodi svoje boje,Nestorović razmišlja, mudar i u svoje doba vođen.Između BND-a i CIA-e, duel sjenki i trikova,Otpozicija vapi, ali Nestoroviću ne može da naudi.

Građanistički BND, ili SNSisticki CIA/Mi6,U borbi špijuna, igra se svoj lik.Nestorović mudro posmatra, smeška se blago,Dok političke igre vode, on gradi svoj put snago.

Otpozicija trči, ali mrtva trka je to,Nestoroviću, sve je jasno, igra svoju rolu.Kampanja mu cveta, priča se širi,Nacionalne glasove skuplja, postaje druga snaga, miri.

Back