Zašto nema više dobrih muškaraca za sex?

Tema,,Zašto više nema dobrih muškaraca za sex,,....otišla u pravcu..
,,Bežite žene od muškarca kome može da se digne uvek,na svaku dobru ribu koju vidi,,

Jednom sam napisao,digne mi se kada pogledam u sat i vidim da mi cura dolazi za 2 sata,samo pomislim na nju.Kakvo trljanje,češanje i autobusi i gluposti.😂😂😂
Aj ne lazi, na onoj slici u prolazu pored kafica izgledas kao da si sklonio stap zbog slikanja.

Meni se u javnosti ne dize na druge zene. Ni na plazi. Mozda nekad, ali retko i to nesto u meni proradi, nevezano za spoljni stimulans. Ne ide to tako. Drustveno smo mi uslovljeni, soc bica. Mozda kod nekoga ko nije naucio da iskontrolise nagone.
A to trljanje u busu, ne verujem da ga nema, ali mislim da se preteruje. Desilo mi se vise puta da udje neka zenska osoba i zbog guzve mi se nagura, a da ja nemam gde da mrdnem i da se povijam ko ker drzeci se za rucku. I to tu, valjda druga strana oseti, aha e ima jos mesta, bas divan mladjic, pomerio se, pa se jos vise pomeri u nazad. Mada sam sada u fazonu da se obratim sa : ekskjuz mi, ne bi li se barem oboje okrenuli na bok a da ne ispadne da je nekakvo manijakalno trljanje s necije strane.

Meni se u javnosti ne dize na druge zene. Ni na plazi. Mozda nekad, ali retko i to nesto u meni proradi, nevezano za spoljni stimulans. Ne ide to tako. Drustveno smo mi uslovljeni, soc bica. Mozda kod nekoga ko nije naucio da iskontrolise nagone.
A to trljanje u busu, ne verujem da ga nema, ali mislim da se preteruje. Desilo mi se vise puta da udje neka zenska osoba i zbog guzve mi se nagura, a da ja nemam gde da mrdnem i da se povijam ko ker drzeci se za rucku. I to tu, valjda druga strana oseti, aha e ima jos mesta, bas divan mladjic, pomerio se, pa se jos vise pomeri u nazad. Mada sam sada u fazonu da se obratim sa : ekskjuz mi, ne bi li se barem oboje okrenuli na bok a da ne ispadne da je nekakvo manijakalno trljanje s necije strane.
Isto
Napalim se ali obicno sam sama tada, ususkana, prijatno mi je, opustena sam, malo hormoni itd pa mi dodje momenat
Nije mi se desilo da sam okruzena nepoznatim ljudima i da odlepim

Isto
Napalim se ali obicno sam sama tada, ususkana, prijatno mi je, opustena sam, malo hormoni itd pa mi dodje momenat
Nije mi se desilo da sam okruzena nepoznatim ljudima i da odlepim
Pa to. Zamisli kao ides ulicom, prodje neki frajer, kozna jakna, kris ajzak frizura i ti ono strc strc dole, ijaoo kuku couri mi toutli. Isto je i s muskarcima.

Pa kad bi muškarac išao po ulici sa konstantnom erekcijom, jer mu se diže nasumično na svaku ženu golih članaka koja prođe pored njega, poslali bi ga kod psihijatra da rešava problem. Ne vidim zašto je kod žena drugačije.

Ко би га послао код психијатра?

Ко, уопште, улази у то колико неко и зашто има ерекцију?

Ко би га послао код психијатра?

Ко, уопште, улази у то колико неко и зашто има ерекцију?
Hiperseksualnost i zavisnost od seksa su poremećaji koji se leče kao i svaka druga zavisnost. Dejvid Duhovni i pokojni Robin Viliams su neki od poznatih ličnosti za koje se pisalo da su išli na lečenje od zavisnosti od seksa.

Back