Quantcast

Zašto nema obolelih od svinjskog gripa u Vojvodini?

Sanovnik

Buduća legenda
Poruka
33.341
Pa Vojvodina je krenula putem otcepljenja, u duhu neo-primitivizma i neo-komunizma . Nko ne sme ni popreko da pogleda autonomase .
Sta je za njih grip .

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.998
Ej, ovo ti je najbolje objasnjenje! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Pa jeste. :D
Još da to shvate Derer, Pobednoscev, Zli, marcom, Tihomir... Pazi kad je virus skopčao. Verujem da će i ovi. :hahaha1:

A onda, Bundy, Filatelista, Lemi i ja, kao jedini preživeli ima da osnujemo novu državu, uređenu kako treba.

Naravno, Lemi će da bude opozicija. :super:

27E

Buduća legenda
Poruka
46.861
vazno je da se prica o tzv `vojvodini`, da udje u uvo, makar i ovako, posle je lakse, malo silom, malo milom

vec vidjeno, ali do sada se svaki lokalizam pokazao ekonomski katastrofalan

Poslednja izmena:

¤pacov¤

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
116
vazno je da se prica o tzv `vojvodini`, da udje u uvo, makar i ovako, posle je lakse, malo silom, malo milom
"Ustavnobrižni" moderator :hahaha: bi trebao da te kazni, jer ustavnu kategoriju nazivaš tzv.
To je kao da si rekao tzv Srbija. Ako prođeš nekažnjeno, i ja ću za Srbiju i Republiku Srpsku koristiti termin takozvana. Pogotovo što RS i jeste takozvana tvorevina, čije moralno pravo na postojanje neću osporavati na ovoj temi. :hahaha:

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.998
"Ustavnobrižni" moderator :hahaha: bi trebao da te kazni, jer ustavnu kategoriju nazivaš tzv.
To je kao da si rekao tzv Srbija. Ako prođeš nekažnjeno, i ja ću za Srbiju i Republiku Srpsku koristiti termin takozvana. Pogotovo što RS i jeste takozvana tvorevina, čije moralno pravo na postojanje neću osporavati na ovoj temi. :hahaha:
Pošteno! :worth:

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.998
Ma nema, boles' je s druge strane ostala. Sreća za nas. Samo da zdravstvo ili ko već treba, sredi da tako i ostane.