Zasto neki/neke uvek nalete na pogresne?!?!?!

jiang

Domaćin
Poruka
4.620
Dakle, prolazimo kroz razna "ljubavna" iskustva...dozivljavamo i lepe i ruzne trenutke...ali, kako da razjasnimo to sto se nekim ljudima uvek dogadjaju pogresni/pogresne, mozda i nama samima...da li je uzrok tome ono sto nosimo iz nase porodice...ili su u pitanju okolnosti...ili ne znamo sta hocemo...ili nas vode pogresni motivi...kako da se reprogramiramo i bar jednom izbegnemo razocaranje?
 
Necemo naleteti na takve ukoliko budemo vodjeni razumom...ali u ljubavi smo vodjeni srcem,pa se desi da nekom ko to ne zasluzuje poklonimo deo sebe ...nije taj neko pogresan...i on je pravi,ali za nekog drugog...samo nadjemo se u pogresno vreme na pogresnom mestu i vodjeni trenutacnim emocijama izaberemo osobu koja nam ne odgovara...ali je tu tom momentu tu...pored nas...
Sve je to zivot,draga Orgy...mozda i nas neko smatra da smo bile pogresan izbor...
Pogresni su samo trenutci kada sretnemo osobu za koju kasnije mislimo da je pogresna...
 
Dakle, prolazimo kroz razna "ljubavna" iskustva...dozivljavamo i lepe i ruzne trenutke...ali, kako da razjasnimo to sto se nekim ljudima uvek dogadjaju pogresni/pogresne, mozda i nama samima...da li je uzrok tome ono sto nosimo iz nase porodice...ili su u pitanju okolnosti...ili ne znamo sta hocemo...ili nas vode pogresni motivi...kako da se reprogramiramo i bar jednom izbegnemo razocaranje?

da li je on-ona pogrešan?
a ko je pravi?
i da li smo mi pravi...

normalno je da se posle okončanja veze osećaš kao da je pogrešan.. .
ako igramo otvoreno nema tog zbegavanja razočarenja. . .

ko ne rizikuje. . .

ebi ga...
razumem šta pitaš
al kad bih znala odgovor bila bih prepametna...
nako nadljudski. . .
 
Dakle, prolazimo kroz razna "ljubavna" iskustva...dozivljavamo i lepe i ruzne trenutke...ali, kako da razjasnimo to sto se nekim ljudima uvek dogadjaju pogresni/pogresne, mozda i nama samima...da li je uzrok tome ono sto nosimo iz nase porodice...ili su u pitanju okolnosti...ili ne znamo sta hocemo...ili nas vode pogresni motivi...kako da se reprogramiramo i bar jednom izbegnemo razocaranje?

vracke ;)
 
ma, love *****...kapiram da su u pitanju samo interesi...money makes the world go `round....ili sto bi rekao Ashtray u "Ulicarima"-nije sve u emocijama, ima nesto i u broju cipela, tj. kolicini love...da sad mogu da odem na neko egzoticno ostrvo, bolelo bi me bash ovo moje ass da lelemudim o ljubavi...
 
ma, love *****...kapiram da su u pitanju samo interesi...money makes the world go `round....ili sto bi rekao Ashtray u "Ulicarima"-nije sve u emocijama, ima nesto i u broju cipela, tj. kolicini love...da sad mogu da odem na neko egzoticno ostrvo, bolelo bi me bash ovo moje ass da lelemudim o ljubavi...

ne bi ti pomoglo egzotično ostrvo...
ko što meni nije pomoglo sve ono što sam ja radila...
pomaže samo ljubav. . . nova...
eno teme kako na vas utiče nedostatak seksa?
mnogo je važnije odgovoriti na pitanje kako na vas utiče nedostatak ljubavi i neuzvraćena ljubav ili sjebana ljubav. . .

e zu je zec, u tom grmu. . .
 
ne bi ti pomoglo egzotično ostrvo...
ko što meni nije pomoglo sve ono što sam ja radila...
pomaže samo ljubav. . . nova...
eno teme kako na vas utiče nedostatak seksa?
mnogo je važnije odgovoriti na pitanje kako na vas utiče nedostatak ljubavi i neuzvraćena ljubav ili sjebana ljubav. . .

e zu je zec, u tom grmu. . .

u pravu si....a sta je to ljubav uopste?
kad god pomislim da je nesto ljubav, ispostavi se da je shit ili nesto jos mnogo gore...
 
Ajd bre...tebi u glavi stvarno malo bugi vugi...:D..ne staj mi na zivac da ne bi i tebe danas...
a094.gif
..gluperdo..
 
sada moram da citiram Dasiki iz "Ulicara":

...ljubav je cudo, najlepsa stvar na svetu
uz nju se osecam ludo, kao pcela na cvetu....

mene ljube, pa me ostave
tuzna sam se skupila
na karu me postave
al` sam sataru kupila

kad uhvatim tog sisoja
odsecicu mu miloja
zapamtice dobro kada me je *****
i zasto me je varao......

i onda ide ludilo-zaklacu ga, ubicu ga, upucacu ga i sl....
odlican film..."don`t be menace 2 south central while you`re drinking your juice in the hood"...
 
upravo tako, visoko razvijena svest.
A ovi očekuju da im se svest razvije od vitamina?
Zna se kako se razvijaju i svest i samosvest - spoznajom.
Spoznaja - učenje.
Učenje - knjige.
Knjige - iskustva ljudi koji su već prošli korz pitanja koja vac muče.
i onda se ljute kad im kažeš da su gluperde..
Ja se ne ljutim..al ******..meni se može, ja sam načitan..
 

Back
Top