Zašto neki muškarci vole jednu, sa drugom se žene a treću bi da xxx?

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
55.011
Tema lici na temu,"eto mogu da vas zajebavam na vasem forumu" posto nisi takvu temu otvorila na zenama....vec tu si nepristojna i bezobrazna....i naravno, mozes da napises da ces da brises komentare....treba li da napisem cije su to osobine?
tema a i forum je stvar percepcije, različitih mišljenja...

ukoliko misliš da ni jedan muškarac (kao ni žena) nisu "grešni" u bilo kom smislu, po bilo kom, bilo čijem kriterijumu onda si u zabludi...
na kraju krajeva, možda je to sasvim normalno...i nema ništa posebno u tome.. :)

očekuješ samo ulizivanja muškome rodu ili bilo kome?
uostalom...neki su fino i argumentovano objasnili fenomen...bez dodatnih nepotrebnih emocija...
ti se žali kome hoćeš, u vezi čega hoćeš, ovde ćemo se ipak držati teme :)

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
21.841
Šta mislite zašto se javlja ovaj fenomen i da li moguće da osoba sa ovakvim tendencijama opet bude umesto skup "organa" i različitih ljubavi opet jedno, kompletno, sveobuhvatno biće? :ceka:
Generalno nema veze sa polom, i medju zenama i medju muskarcima ima takvih, koji vole da leprsaju sa cveta na cvet.
Ali posto je pitanje o muskarcima, obicno to krije mnogo stvari, tesko je objasniti u par reci. Dosta takvih se ozenilo zbog neplanirane trudnoce, neki su isli svesno da biraju zenumajkudomacicu za brak a voleli su ustvari neku drugu koja nije bila za isti (udata, roditelji protiv, sta ce reci selo...itd).
Neki su kako rece kolega posustali pred Amerikancima.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.806
tema a i forum je stvar percepcije, različitih mišljenja...

ukoliko misliš da ni jedan muškarac (kao ni žena) nisu "grešni" u bilo kom smislu, po bilo kom, bilo čijem kriterijumu onda si u zabludi...
na kraju krajeva, možda je to sasvim normalno...i nema ništa posebno u tome.. :)

očekuješ samo ulizivanja muškome rodu ili bilo kome?
uostalom...neki su fino i argumentovano objasnili fenomen...bez dodatnih nepotrebnih emocija...
ti se žali kome hoćeš, u vezi čega hoćeš, ovde ćemo se ipak držati teme :)
Ma necu ni da raspravljam sa bezobraznim moderatorom, idi citaj pravilnik , ako mozes da ga razumes....

DalmatinacHR

Primećen član
Poruka
952
Ma idi, poceo si da idealizujes zene, kao da one sve smisljaju...a realno, zena ceka da joj sve kaze muskarac ( sto ga posle drzi za rec je druga prica, kad hoce da bude pametan, a realno nije...)
Žene ni same ne vole da ih se idealizira, većina.

Ali treba biti i strastven u nastupu... a u isto vrime i romantičan... i drugačiji... 3U1... e... ljudovi moji... kad se to savlada... nebo je limit, ali Bogu za istinu s tim se čak nekad ili rodiš ili ne.

Znači osnovna pravila ZA ZAVOĐENJE ŽENA (bez ikakvog hurčevog fejsa, instagrama itd, OLD SCHOOL):

1.
Ne smite biti krkani, ili ti ga "seljačine" kako god oćete... znači morate biti upečatljivi i dati joj do znanja u što je igra ali NE KAO SELJAČINA, znači nema ništa od onoga; lip je dan, kako je, što si radila, evo kiša će i slično, a nedaj Bože zvat je po imenu pred svima i glumit HEBAČA, nema vam tu kruva, znači: NE BITI KRKAN, NE! Takvi su odma osuđeni na propast i ja im se smijem kad ih čujem recimo u kafiću, a ako neka i padne na to, virujte... vaša srića što ste je odma odstranili, tj što se sama odstranila.

2. Ne biti PRE DOBAR... ono: ja sam sin nebeski, ili nedaj Bože stvarno biti sin nebeski, znači NITI GLUMITI EKSTREMNO DOBROG TIPA niti BITI stvarno dobar tip, to je doslovno u rangu onoga krkana POD REDNIM BROJEM 1, mada su obrnute krajnosti, da, KRAJNOSTI. Balans prijatelji, BALANS.

3. Zaintrigirati je ZNANJEM, nema veze kojim, Povijest, Politika (nemojte s ovim previse, tocno odmjereno), pričat pametno (koliko to možete naravno) a opet simpatično, ponavljam: SIMPATIČNO to morate pričati, ne zaluđen time nastup, već jednostavno: "vidi ga zna, vidi što zna". Ako se zanesete malo i dobijete dojam DA PRIČATE KAO DOBRIČINA ODMAH STATI i zapaliti ili jednostavno reći da morate na WC.

4. Svaka žena voli biti posebna ZA TEBE, kao što i vi to oćete biti naravno, i koliko god ona vama govorila; "ma nisam ja tako dobra", recite tipa; "nemoj ti meni nisam tako dobra, to sam ja izmislija taj klišej i ne koristi mi te fore, meni si POSEBNA". (Ovo reći simpatično i uz smjeh, znači simpatično...a opet SIGURNO u sebe).

JER DA, TOLIKO JE DOBRA, vama. Ali ne lizati koljena odma, bacit će vas na nešto gore od DOBRIČINE I KRKANA; Očajnika, to NI POD RAZNO nagaziti na tu minu, NI POD RAZNO.

Dakle JAKOOOOO paziti na to, ponavljam.

5. Kad osjetite da ste joj postali interesantni, i to jako, može se desiti već nakon par dana, nekad čak i odmah (mada nikad poduzimat nešto ODMAH), e onda rečete DRITO (izravno) koliko vas privlači... i ostaviti broj na papiru (recite nešto tipa ako ko bude tija kupiti vaše auto, ako ne, da se svejedno javi).

I ONDA VIŠE NE DOLAZITI... NE! Nema ... da se niste usudili.

Ako se javi javi, ako ne, hebiga, ALI AKO SE JAVI... AKO SE JAVI... AKO SE JAVI...

E... da... e.

6. Tribate imat Volva od 220 konja i govoriti da vam je sljedeće auto Ford Mustang GT, e sad, ovo sam ja, ali nemojte molim vas samo sa Audijima, BMW itd... to je za krkane, nemojte, tribate biti drugačiji, što smo rekli već.

P.S. Po mogućnosti tribate puštat na sav glas iz auta talijanske pisme, iako znam da sad previše očekujem ali čisto za savjet, ja to jbg volim.

Molim vas (OVO JE JAKO VAŽNO): Dok pričate o tome Volvu i u budućnosti Ford Mustang GT, POSEBNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO paziti da ne ispadnete krkani opet jer to je područje KRKANA (oni vole o autima); znači vi ste posebni i nije vama do automobila itd, ali morate dati da ste taj WILD SPIRIT pomalo i drugačiji, tu vam ja ne mogu pomoći to morate sami, ali paziti ovo sa autima ako NE ZNATE, jer to kažem graniči sa KRKANIMA/SELJAČINAMA pa ako ne znate nemojte AUTA NITI SPOMINJATI.

Hvala, sretno.

Moram još nešto dodati za nadobudne: ako baš želite možete AKO VAM OVO SVE USPIJE krenuti i dalje na drugu ženu, ali onda vam ja savjetujem udanu ženu, jer NEMA ŠANSEEEEEEEEEEEEE da možete dati 100% sebe kod obe, iscrpit će vas psihički i sve ostalo, znači nema šanse, jedino eto ako vam je do toga da oćete skoro pa popit tabletu za smirenje jer ne možete više popratit sve.

Poslednja izmena:

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
zanimljivo da ja ne zelim da bude posebna prema meni , nego da bude sa mnom , a da je svoja posebna...totalno suprotno od onog sto zene zele od muskarca...

Sve te posebne prema meni su posle nekog vremena ako im ne nahranis ambicije ili su slabe za svoje ambicije, isto takvi akrepi prema tebi...

A danas me u srbiji ubijaju te shizofrene pojave , jako ceste kod zena....i kod prevaranata muskaraca..
Npr ako ja ne placam struju , nece ni on....ali ja trosim malo , ja platim kad prodje 5 meseci, a on ili ona, djoka....treba dve plate da da da bi platila struju...
Zasto se kopira drugi , ne znam...
Pa onda slicna debilna logika, treha platiti ne isto nego isti procenat, ali to srbi nikako da utuve....a cesto se desava....on dodje sa 4 clana to je 4 ulaznice, ja dodjem solo , to je jedna ulaznica, ali kao da ne kapira, a ja mislim da se prave glupi i bezobrazni , ali ipak ovde iznosim tu pojavu zato sto je jako cesta....kopiranje u apsolutnom kopiranju a ne sustine...
Npr upotrebice isto pesticida za pola hektara kao ti za 2 ha....kopira....

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
55.011

Ali treba biti i strastven u nastupu... a u isto vrime i romantičan... i drugačiji... 3U1... e... ljudovi moji... kad se to savlada... nebo je limit, ali Bogu za istinu s tim se čak nekad ili rodiš ili ne.

Znači osnovna pravila ZA ZAVOĐENJE ŽENA (bez ikakvog hurčevog fejsa, instagrama itd, OLD SCHOOL):

1.
Ne smite biti krkani, ili ti ga "seljačine" kako god oćete... znači morate biti upečatljivi i dati joj do znanja u što je igra ali NE KAO SELJAČINA, znači nema ništa od onoga; lip je dan, kako je, što si radila, evo kiša će i slično, a nedaj Bože zvat je po imenu pred svima i glumit HEBAČA, nema vam tu kruva, znači: NE BITI KRKAN, NE! Takvi su odma osuđeni na propast i ja im se smijem kad ih čujem recimo u kafiću, a ako neka i padne na to, virujte... vaša srića što ste je odma odstranili, tj što se sama odstranila.

2. Ne biti PRE DOBAR... ono: ja sam sin nebeski, ili nedaj Bože stvarno biti sin nebeski, znači NITI GLUMITI EKSTREMNO DOBROG TIPA niti BITI stvarno dobar tip, to je doslovno u rangu onoga krkana POD REDNIM BROJEM 1, mada su obrnute krajnosti, da, KRAJNOSTI. Balans prijatelji, BALANS.

3. Zaintrigirati je ZNANJEM, nema veze kojim, Povijest, Politika (nemojte s ovim previse, tocno odmjereno), pričat pametno (koliko to možete naravno) a opet simpatično, ponavljam: SIMPATIČNO to morate pričati, ne zaluđen time nastup, već jednostavno: "vidi ga zna, vidi što zna". Ako se zanesete malo i dobijete dojam DA PRIČATE KAO DOBRIČINA ODMAH STATI i zapaliti ili jednostavno reći da morate na WC.

4. Svaka žena voli biti posebna ZA TEBE, kao što i vi to oćete biti naravno, i koliko god ona vama govorila; "ma nisam ja tako dobra", recite tipa; "nemoj ti meni nisam tako dobra, to sam ja izmislija taj klišej i ne koristi mi te fore, meni si POSEBNA". (Ovo reći simpatično i uz smjeh, znači simpatično...a opet SIGURNO u sebe).

JER DA, TOLIKO JE DOBRA, vama. Ali ne lizati koljena odma, bacit će vas na nešto gore od DOBRIČINE I KRKANA; Očajnika, to NI POD RAZNO nagaziti na tu minu, NI POD RAZNO.

5. Kad osjetite da ste joj postali interesantni, i to jako, može se desiti već nakon par dana, nekad čak i odmah (mada nikad poduzimat nešto ODMAH), e onda rečete DRITO (izravno) koliko vas privlači... i ostaviti broj na papiru (recite nešto tipa ako ko bude tija kupiti vaše auto, ako ne, da se svejedno javi).

Ako se javi javi, ako ne, hebiga, ALI AKO SE JAVI... AKO SE JAVI... AKO SE JAVI...

E... da... e.

6. Tribate imat Volva od 220 konja i govoriti da vam je sljedeće auto Ford Mustang GT, e sad, ovo sam ja, ali nemojte molim vas samo sa Audijima, BMW itd... to je za krkane, nemojte, tribate biti drugačiji, što smo rekli već.

P.S. Po mogućnosti tribate puštat na sav glas iz auta talijanske pisme, iako znam da sad previše očekujem ali čisto za savjet, ja to jbg volim.

Molim vas (OVO JE JAKO VAŽNO): Dok pričate o tome Volvu i u budućnosti Ford Mustang GT, POSEBNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO paziti da ne ispadnete krkani opet jer to je područje KRKANA (oni vole o autima); znači vi ste posebni i nije vama do automobila itd, ali morate dati da ste taj WILD SPIRIT pomalo i drugačiji, tu vam ja ne mogu pomoći to morate sami, ali paziti ovo sa autima ako NE ZNATE, jer to kažem graniči sa KRKANIMA/SELJAČINAMA pa ako ne znate nemojte AUTA NITI SPOMINJATI.

Hvala, sretno.

Moram još nešto dodati za nadobudne: ako baš želite možete AKO VAM OVO SVE USPIJE krenuti i dalje na drugu ženu, ali onda vam ja savjetujem udanu ženu, jer NEMA ŠANSEEEEEEEEEEEEE da možete dati 100% sebe kod obe, iscrpit će vas psihički i sve ostalo, znači nema šanse, jedino eto ako vam je do toga da oćete skoro pa popit tabletu za smirenje jer ne možete više popratit sve.
vala...svaka ti dala za toliki trud ispisati ovo :D

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
vala...svaka ti dala za toliki trud ispisati ovo :D
ja imam suprotna iskustva, sto manje ispricas, pre isprcas...
Poruka je automatski spojena:

npr hajdemo u bioskop, sta ima, zar je bitno , bicemo u poslednjem redu....

Ili , njeno pitanje, hocemo li progovoriti ijednu rec , bar da se upoznamo pre seksa....
Mnogo trazis....superhriscanka...

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
55.011
ja imam suprotna iskustva, sto manje ispricas, pre isprcas...
Poruka je automatski spojena:

npr hajdemo u bioskop, sta ima, zar je bitno , bicemo u poslednjem redu....

Ili , njeno pitanje, hocemo li progovoriti ijednu rec , bar da se upoznamo pre seksa....
Mnogo trazis....
moram da priznam..nemam iskustva sa p.rcanjem...pa tu razmenu iskustava prepustam vama...potpuno sam neuka :)

zanimljivo da ja ne zelim da bude posebna prema meni , nego da bude sa mnom , a da je svoja posebna...totalno suprotno od onog sto zene zele od muskarca...

Sve te posebne prema meni su posle nekog vremena ako im ne nahranis ambicije ili su slabe za svoje ambicije, isto takvi akrepi prema tebi...

sa ovim se uglavnom slazem...mnoge koje imaju neke konkretne kriterijume, zahteve i prohteve (ne moraju biti materijalni) ukoliko ih ne dobiju, nadju nekoga ko ce da im pruzi iste...manje je bitno KO

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.806

1.

E... da... e.

Hvala, sretno.

Muke sa zenama....uzas...evo i patak kaze da ne treba mnogo pricati...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Muke sa zenama....uzas...evo i patak kaze da ne treba mnogo pricati...
Eto otvori anketu , a ja da dodam dva argumenta...prvi je iz usa, drugi iz okoline ....prvi kaze, ako stavis policajca da te prati, pre ili kasnije ce ti napisati kaznu ili te uhapsiti za nesto protiv zakonito...
A druga je, ako opanjkavas nekog, pre ili kasnije ces ga ili nju naterati da ucini nesto sto ce biti izvor tacnog ogovaranja...

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Jel postoji udruzenje zena koje nude tripartitne odnose....da sa jednom budem kres, sa drugom u vezi , a trecom brak....to udruzenje bi meni bilo interesantno....

Postoji udruzenje svingera, gde mladi nedoebpci uznajme ku.ravu i dodju na te skupove, posto ne mozes da dodjes solo...
Interesantno je da se ostali ne bune.....tj ni zene svingeri ni muskarci svingeri se ne bune iako svi znaju da je doticna prostitutka...

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
90.072

1.

E... da... e.

Hvala, sretno.

Pojma nemaš.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Sto sam besan sada...

Ima jedno izuzetno lepo devojce, 20 godina, znaci sve u fulu, usne, oci , lice, proslovensko, pravilno.....ima i grudi prirodne i velike....normalno velike..

I vidim je sad, da li ide na posao ili tako nesto , prvo sminka se onaj nacin da izgleda kao kleopatra tj produzi crn trepavica maskara liniju dugo ka slepoocnicama....a to nije nikad radila..

Ima prelepe oci , svaka sminka joj odgovara, samo ova od nje pravi trandzu, posto trandze cesto udare takvu sminku , jer su muskarci pa imaju drugacije ocne kapke pa im trebaju te ukosene oci....

Zatim, narokala silikona i u donje usne, pa izgleda kao kad dobijes anesteziju kod zubara ili karikatura, a i gornj usnu ali jos ne izgleda kao ribica u akvarijumu ili mravojed..tu je ipak manje dodala..

Znaci od prirodne lepotice , cvrstih grudi , mogla je da derodira u prirodnu lepoticu punih ili zrelih grudi , ali ne....ona je sad vestacka lepotica trandza izgleda, sa malo boljim ocenama od najruznije ribe koja se isto tako sminka i napumpava...
Mozda sminka tih kleopatra produzenih ociju odaje tuzniji pogled, ali mi je izgledala 1/3 depresivno....a ranije je bila cista normalna drugarica zenskica, znaci skoro uvek raspolozena kao sportisti sto su...

Nikad je nisam bolje upoznao , niti znam sta joj je u glavi , niti sam joj konkurisao za sta joj je medju nogama, znam da je dobro prolazila sa muskarcima, ali koji to smerovi duvaju u zenskim glavama, pojma nemam..

Razumem debele , ruzne, pa rese da se izvestace, ebiga, bar postaju standard, i niko im vise ne prica da su krm.....
Ali ova je okretala glave muskarcima i koji zele da je ...... i koji samo zele da vide lepo lice bez pozude prema njoj....

Nije postala kokoska, nije pokisla kokoska, ali je selfi lutkica ili jos malo pa bimbacha...bukvalno malo fali da ocekujes ono povlacenje jedne noge unazad , napucene usne i dole helankice a go stomacic....

Ne znam kako se zove ona debela sto lici na krm....sto je iz Nisa, Miljana ili tako nesto, ali uspela je da stvori modu da i lepe devojke zele da budu kao ona...
Inace je u komsiluku zivela ili dolazila ona aleksandra sto joj je majka neka ludaca kriminalna, i bila je relativno fina tinejdzerka, ali ona je bila uvek puna pohote u ocima....znaci uvek je pratila da li i moze li da provocira na seks muskarca..
Ali normalnog izgleda, ne kao ova vanserijskog....
I usra tu prirodnu lepotu, sad moze da se uvaljuje Aci Lukasu, cuo sam da oni voli te klinke sto su selfi , ribljih usana i bujne kose, drusne i druskare...

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.