Zašto neki muškarci vole jednu, sa drugom se žene a treću bi da xxx?

Darth Vader

Elita
Poruka
21.461
@Darth Vader

Samo stari moj sve to i košta, te parfem ovoj te onoj, a ka govori; nemoj, a opet red je. Auto trosi 12 do 15 litara u najvecoj benzin krizi od 1970ih, nije lako.

Hahhahah
Znaaaaammm..
Čekaj polako tek si ušao u priču.Još si super.Čekaj da stigneš do godina kad je potreban lični remont.E to su muke.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.790
vise sam aludirala na kognitivne sposobnosti jedinke da definisu svoja osecanja, i nemogucnost da usmere i kompletno osete celovitost drugog bica :)
Kojeg to bica? Bas one koja se zaljubila u njega, dok to kod nje traje?
Pa jadna si....i sve one zene koje kroz mrznju prema tom jednom muskarcu stavljaju sve (vecinu za koju se ne zna koja je) muskarce u istu grupu, dok ih ne odvoji jedan od onih koje su prozvale...muka je kada se osecas kao objekt koga niko nece...

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
54.983
Kojeg to bica? Bas one koja se zaljubila u njega, dok to kod nje traje?
Pa jadna si....i sve one zene koje kroz mrznju prema tom jednom muskarcu stavljaju sve (vecinu za koju se ne zna koja je) muskarce u istu grupu, dok ih ne odvoji jedan od onih koje su prozvale...muka je kada se osecas kao objekt koga niko nece...
:pop:
malo si se ti pogubio u temi..sve te nepotrebne strasti negativnih emocija....opusti se :)

georgejune

Starosedelac
Poruka
177.656
Samo pogledajte par minuta magazin in sanje marinkovic, ipak ona opstaje godinama mozda i deceniju,razvela je emancipacija a ima mnoge sledbenice,to uopste nije autorska emisija nego namenska americka detaljno pripremljena da sroza muskarca,valjda smo ukapirali do sad da se ne radi o nama i nasim ukusima nego sto su se zene okrenule na pogresnu stranu,sebi

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
54.983
a kako se zove kada otvaras temu o "nekim" muskarcima? Kao "zezam se"....a lici na jadnicu koja ne zna gde joj je mesto....kad mlatis onda ne foliraj opustenost....baja te sutnuo posle sexa i ozenio pristojnu zenu...
zove se, otvaram temu :) otvaram ja mnoge teme, prilicno puno njih :)
niti me je sutnuo niti je ozenio neku :)
opusti se :)

ima svakavih zena, ima svakavih muskaraca, tema je sada o ovim muskarcima, ovakvima...ako ti se ne svidja i to je ok :)
ako zelis ti otvori temu o zenama kakvim god hoces :)

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.790
zove se, otvaram temu :) otvaram ja mnoge teme, prilicno puno njih :)
niti me je sutnuo niti je ozenio neku :)
opusti se :)

ima svakavih zena, ima svakavih muskaraca, tema je sada o ovim muskarcima, ovakvima...ako ti se ne svidja i to je ok :)
ako zelis ti otvori temu o zenama kakvim god hoces :)
Onda kontrolisi svoj recnik, pa otvaraj kakvu hoces temu....

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
54.983
Onda kontrolisi svoj recnik, pa otvaraj kakvu hoces temu....
moj recnik je sasvim u redu, hvala na primedbi :)

zao mi je ako te tema emotivno dotice, ne bi trebala...kao sto ni mene ne dotice...

oprosti ako sam ti nanala nenamerno bol 💐

svi buduci postovi koji nisu vezani za temu ce se brisati..

AleksaJ

Elita
Poruka
23.824
Ovo mi je nekako fenomen vezan više za muškace :rumenko:

Obično žene kada vole - vole...dlakavog, čupavog kakvog god, "njihovog" muškarca i nemaju tih vrsta dilema ni poriva...

ali...kod nekih muškaraca bez obzira na godine desi se da čujem - koliko organa, toliko ljubavi...

Šta mislite zašto se javlja ovaj fenomen i da li moguće da osoba sa ovakvim tendencijama opet bude umesto skup "organa" i različitih ljubavi opet jedno, kompletno, sveobuhvatno biće? :ceka:

Зато што има вероватноће да да од све три добију по једно или више бебиронче ....различитога ДНК/РНК материјала

...

AleksaJ

Elita
Poruka
23.824
Ovo mi je nekako fenomen vezan više za muškace :rumenko:

Obično žene kada vole - vole...dlakavog, čupavog kakvog god, "njihovog" muškarca i nemaju tih vrsta dilema ni poriva...

ali...kod nekih muškaraca bez obzira na godine desi se da čujem - koliko organa, toliko ljubavi...

Šta mislite zašto se javlja ovaj fenomen i da li moguće da osoba sa ovakvim tendencijama opet bude umesto skup "organa" i različitih ljubavi opet jedno, kompletno, sveobuhvatno biće? :ceka:

.. а и иначе мужкарци су мозаикчкасти

Прво имају један део мозаика.. или склопе не један начин... па онда опет .. или добију кокцице .. или идеју како да их сложе

или миследа могу .. науче да могу ако не боље оно другојачије ...

и опет ...

Жанама су некако све кокцице одједном 'на месту' ....

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.790
moj recnik je sasvim u redu, hvala na primedbi :)

zao mi je ako te tema emotivno dotice, ne bi trebala...kao sto ni mene ne dotice...

oprosti ako sam ti nanala nenamerno bol 💐

svi buduci postovi koji nisu vezani za temu ce se brisati..
ne lupaj, licni komentari kojima ti mene komentarises i inputiras mi taj uticaj ocekujuci da negiram je bezobrazan i zato su i komentari takvi....dakle budi pristojna ako ocekujes pristojnost.

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.054
Samo pogledajte par minuta magazin in sanje marinkovic, ipak ona opstaje godinama mozda i deceniju,razvela je emancipacija a ima mnoge sledbenice,to uopste nije autorska emisija nego namenska americka detaljno pripremljena da sroza muskarca,valjda smo ukapirali do sad da se ne radi o nama i nasim ukusima nego sto su se zene okrenule na pogresnu stranu,sebi
ne da je ne gledam, nego i ne varim...
cak je nekad pomenem, dam savet, zene ako hocete da vas se okanem, pocnite da slusate sanju marinkovic, i necete imati neprilike sa muskarcima....
Ima jedna mala radi u organizaciji jazz i pozorisnih dogadjaja, e ta ima suprotne savete....savete za zene kako da osete kad ce muskarac da im bude dobar izvor uzbudjenja na duze....nista novootkriveno nego je modernizovala stare svima ugodne fore....

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.