zasto neke zene vole opasne likove?

Znam oh vise koji izgledaju i ponasaju se kao da ne bi mrava zgazili, okolina se kune i njih a redovno su zlostavljali zene i decu.
Nema tu pravila.

Al zasto zene biraju bas takve...nemam pojma iskreno. Ja sam birala drugacije, pa opet nisam dobro izabrala.
Iluzija u koju svi verujemo u stanju zaljubljenosti je da ćemo svojom ljubavlju, odanošću, vernošću, strpljenjem ili možda prigovorima, kritikama, upozoravanjima kod voljene osobe promeniti ono što nam se ne sviđa ili što nam smeta.
 
Iluzija u koju svi verujemo u stanju zaljubljenosti je da ćemo svojom ljubavlju, odanošću, vernošću, strpljenjem ili možda prigovorima, kritikama, upozoravanjima kod voljene osobe promeniti ono što nam se ne sviđa ili što nam smeta.
Ma nista mi nije smetalo, covek se jednostavno ponasao kao dobar covek. Sve dok nije prestao.
Ni kao mlada nisam imala iluziju da mogu da menjam ljude. Ni da ljubav menja ljude. Prvi primer je bio moj otac.
Jednostavno sam mislila da kod ovog to ne treba, da je sve ok.
Pogresna procena, jer suptilnih signala je bilo, samo ih ja nisam prepoznala. Malo danak neiskustvu, a malo posledica zivota sa mojim ocem. I jbg.
 
Screenshot_20221007-223221_Twitter.jpg
 
taj koji je plaši ne mora da bude krimos, možda je neki ugledni građanin ali nju plaši
mada mislim da to nije baš dobro za nju :think:

al pazi jedno je da se on njima sviđa, kao što bi im se sviđao neki glumac, ali realno možda ne bi s njim imale bliži kontakt
e sad što neko s oružjem uspe i da se oženi, pa još da je krimos pa se oženi pa dešava se

e sad kao kako žene, a šta muškarci vole :confused: ko su omiljene žene muškarcima :roll:
 
Evo bas primer ovog divljaka sto je ovih dana udavio sopstveno dete u vodi. Sta tacno vidite na ovoj faci? Tu je pirsing,tu je pivo.
Mnogi s kojima sam se druzio prije su bili ispirsani i pili pivo. Zamisli bili su normalni. Zaboravi na te starobalkanske predrasude da ispirsani itd. ljudi ne valjaju. Nije sve crno bijelo. Ustvari u danasnje vrijeme ima najvise sivila.

A gle cuda,vozi kvad. Sto mi nesto poznat taj profil ljudi koji vozi kvad,a jos gori je onaj zenski deo koji je pali na to sranje... bukvalno svakog kog znam da ima kvad,taj vozi kao ludak. kad ide nizbrdo,udara pun gas.



Bas je tako kao sta si i napisao. Sve su to ludaci i treba ih smjestiti na psihijatriju Prvi se javljam. Gas postize efekt lakseg zanosenja quada na mokroj podlozi tj asfau ili po bijeloj cesti, pogotovo u zavojima u slucaju da ima krutu zadnju osovinu. Osim toga stvara se i adrenalin.

Zao mi je sta te tako nesto ne privlaci ili nemas para da si omogucis kupnju jednog quada. Osim sta se moze divljati kao sta neki divljaju s autom i motorom, moze se voziti i normalno.

U slucaju da te quad stvarno ne interesira cuo sam da su Ken i Barbi na akciji :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Mnogi s kojima sam se druzio prije su bili ispirsani i pili pivo. Zamisli bili su normalni. Zaboravi na te starobalkanske predrasude da ispirsani itd. ljudi ne valjaju. Nije sve crno bijelo. Ustvari u danasnje vrijeme ima najvise sivila.



Bas je tako kao sta si i napisao. Sve su to ludaci i treba ih smjestiti na psihijatriju Prvi se javljam. Gas postize efekt lakseg zanosenja quada na mokroj podlozi tj asfau ili po bijeloj cesti, pogotovo u zavojima u slucaju da ima krutu zadnju osovinu. Osim toga stvara se i adrenalin.

Zao mi je sta te tako nesto ne privlaci ili nemas para da si omousc kupnju jednog quada. Osim sta se moze divljati kao sta neki divljaju s autom i motorom, moze se voziti i normalno.

U slucaju da te quad stvarno ne interesira cuo sam da su Ken i Barbi na akciji :mrgreen:

okej prihvatam. sve su osobe razlicite i sve je individualno. no na faci ovog lika iznad,ne vidim nista dobro.
 
okej prihvatam. sve su osobe razlicite i sve je individualno. no na faci ovog lika iznad,ne vidim nista dobro.
Svako od nas razmislja na svoj nacin i misli da je ispravan. Gledajuci s mog stajalista i kad se pogleda ovaj lik na slici meni se jedino ne svida lančina na vratu i tu dolazimo do mog subjektivnog misljenja, a ne objektivnog koji bi trebao biti. Kakav je tip i tko je ne znam. Ne sudim likove po izgledu nego po konverzaciji i djelima.
 
cao kakote? pa lepo u grad znas kako, ima zemske ima sve...

elem, ima dosta zena koje vole opasne muskarce. mafijase, mangupe, radnike obezbedjenja mozda?
vlasnike nekih sumLJivih firmi, poznatih likova, jutjubera, nabildane, sportiste, boksere, krupne, grube, preke, one koji lako planu, koji hoce da se biju odmah, koji voze auta sa crna stakla, tajanstvene itd...svojim usima sam cuo kad je devojka rekla "moj decko me plasi. ali i dalje zelim da budem s njim". kakva je to psihopatologija bre?

znam da ih ima takvih zena, ali nisu sve takve. da se razumemo,znam da zene vole nekog ko ce da ih zastiti ili ko barem tako deluje. medjutim,ta prica moze biti mac sa dve ostrice.
to je kao ono kad odgajas vuka,kao mali hoce da se igra i umiljava se,ali kako raste hoce da se otrgne kontroli i da ti odgrize ruku. istu takvu narav ima i pas sarplaninac. covek se menja,ljubav nije ista kao kad je mlad. godine idu,pare se tesko zaradjuju,covek postaje besan i ljut,gubi zivce u nepovrat. imali smo primere,a evo i ovih dana opet imamo uzasne primere ubistava cak i deteta.
kako se zastititi i zaobici takve likove? pa vidite,zaista je vrlo lako i mozes znati cim upoznas coveka da li je on neko ko moze da ubije ili nije. ili moze ili ne moze,nema puno price. puno toga se vidi i na samom LICU coveka. u ocima se vidi - skoro sve!
dok sa druge strane imate ljude koji mrava ne bi zgazili,ali za njih cini mi se da je slabo interesovanje.
Ljubav je u početku slepa, a kad se probudiš onda je kasno, to važi za neke. Za druge, ti tepači imaju i para, pa šta ako je tu i po neka šamarčina, Luj Viton je Luj Viton,sponzoruše čiju psihologiju ne razumem. Treće, ma smiriće se u braku kad dođu deca, najveća zabluda. Četvrto, mazohista. Peto,šesto....ima puno razloga. Dok sam bila mlada više su me privlačili muškarci koji imaju svoje ja, pametni, na koje se možeš osloniti, pored kojih možeš osećati sigurnost (ne materijalnu), koji pokazuju poštovanje prema meni, a sa druge strane imaju jasne granice dokle mogu da idem, što se ponašanja u vezi tiče. Ti mnogo fini, koji su mi povlađivali i kad treba i kad ne treba, nisu mi bili interesantni. Pored takvih se osećaš kao da si im mama.
 

Back
Top