Zašto ne želimo dosadne muškarce?

Pa nije džaba Marijana Mateus poslala ćerke u školu za sponzoruše, a Mijatovićka ćerci Eleni kupila malog belog psa da ga šeta oko Marakane. To se uči!

Ali sve se uči.

Kaže meni dete danas da je rekla dečku da kada on počne da živi sam da će mu ona samo povremeno dolaziti prvih 6 meseci da bi on naučio da živi sam, a ne da se osloni na nju. Tek kada nauči sve onda će dolaziti češće. Posvađaše se na kraju :zcepanje: Ona će njega da ostavi na tih 6 meseci da bi se on osamostalio, a on je rekao da će ona da dobije zabranu prilaska. Kako je lepo biti mlad i lud! :heart::zper:

Млади не треба да буду оптерећени тим стварима. Треба заједно да расту, а не да једно чека на готово

Pa nije džaba Marijana Mateus poslala ćerke u školu za sponzoruše, a Mijatovićka ćerci Eleni kupila malog belog psa da ga šeta oko Marakane. To se uči!

Ali sve se uči.

Kaže meni dete danas da je rekla dečku da kada on počne da živi sam da će mu ona samo povremeno dolaziti prvih 6 meseci da bi on naučio da živi sam, a ne da se osloni na nju. Tek kada nauči sve onda će dolaziti češće. Posvađaše se na kraju :zcepanje: Ona će njega da ostavi na tih 6 meseci da bi se on osamostalio, a on je rekao da će ona da dobije zabranu prilaska. Kako je lepo biti mlad i lud! :heart::zper:
Na kraju su oboje sami. 😁😂

Млади не треба да буду оптерећени тим стварима. Треба заједно да расту, а не да једно чека на готово
Dobro je l ima neko da nije slusao bobicku i preuzeo foru :lol:
ceo dam citam na temama komenare sa tom forom o tom zajednickom rastu
mislim zena je u pravu, treba tako, nego mi smesno svi se hvataju za to

Dobro je l ima neko da nije slusao bobicku i preuzeo foru :lol:
ceo dam citam na temama komenare sa tom forom o tom zajednickom rastu
mislim zena je u pravu, treba tako, nego mi smesno svi se hvataju za to

Не, то је прича проф. В.Јеротића

То ти је и моје искуство и препорука. Морају обе личности да расту, жене се чешће метафизички улење па стагнирају. Мушкарци на други начин

Ima jedan... znam u kom je planinarskom društvu, ali nikako da idem sa njima...

bili smo na Rtnju, i sneg, vetar, stena velika, mi da je obiđemo ali sa desne trane provalija. Srećom magla pa se provalija ne vidi dobro, ali znaš da je tu. Klize mi malko cipele, ovi ispred mene prošli, ja se ukopala. I dolazi ON. Pita me sa nekoliko metara iza litice da li mi treba pomoć, kažem treba ! On priđe, stoji na toj litici i uhvatio me tako čvrsto da i da sam skliznula ne bih pala.. bukvalno me preneo par metara.

Gore na vrhu priđem mu.. jel si ti moj spasilac. smeši se. To je arhetipski tip muškarca, u mom svetu.

Znači, mora da me savlada. Ako ne u glavi, a ono fizički. Ako nema to, šta ?

Back