zasto nasi decaci....

angel

Domaćin
Banovan
Poruka
4.490
...i vise nego brzo,gube zivce sa devojkama?

sedim i cekam kolegu da dodje po mene...idemo na put...i razmisljam...nazalost.

zasto svi gube zivce kad ne dobiju odgovor koji su zeleli da cuju?
da li mislite da malo strpljenja ne bi bilo naodmet?

mozda tako propustimo pravu sansu...

meni je npr pre neki dan decko rekao da je potpuno siguran da sam nenormalna osoba zato sto nisam htela da mu dam skype,ali sam dala neki drugi kontakt,za sta je on rekao da ga mrzi da se smara sa tim...
jel to "muvanje" sad treba da bude expres? u fazonu "os nesh"

ah...
pozz od angel:heart:
 
eh da...vec par dana se dopisujem sa jednim klincem iz spanije,preko skype,mladji je od mene 3ipo godine,ne muva me ,a ni ja njega,samo pricamo...o svemu...

juce me pitao za neke savete i moje misljenje...
kaze...hvala, you are an angel...
rekoh,moram sad ici,....nije mi bilo dobro.
zbog takvih ljudi pomislim i da sam mozda dobra,ali samo "reagujem" lose...na "okolinu"..

kiss...
 
...i vise nego brzo,gube zivce sa devojkama?

sedim i cekam kolegu da dodje po mene...idemo na put...i razmisljam...nazalost.

zasto svi gube zivce kad ne dobiju odgovor koji su zeleli da cuju?
da li mislite da malo strpljenja ne bi bilo naodmet?

mozda tako propustimo pravu sansu...

meni je npr pre neki dan decko rekao da je potpuno siguran da sam nenormalna osoba zato sto nisam htela da mu dam skype,ali sam dala neki drugi kontakt,za sta je on rekao da ga mrzi da se smara sa tim...
jel to "muvanje" sad treba da bude expres? u fazonu "os nesh"

ah...
pozz od angel:heart:

Oš...?
 
...i vise nego brzo,gube zivce sa devojkama?

sedim i cekam kolegu da dodje po mene...idemo na put...i razmisljam...nazalost.

zasto svi gube zivce kad ne dobiju odgovor koji su zeleli da cuju?
da li mislite da malo strpljenja ne bi bilo naodmet?

mozda tako propustimo pravu sansu...


jel to "muvanje" sad treba da bude expres? u fazonu "os nesh":

Da, svi su pod stresom, pogubljeni, ali kad se pojavi onaj za tebe,
ne brini kockice će se složiti..
 
zato shto se ide rezonom:
od chekanja nema yebanja
i ne moze se retji da nisu u pravu


Pa naravno. Takve situacije cesto zenama pasu jer im daje vremena za vaganje zato sto skoro sve imaju dva tipa sa kojim se torbaju. I sad ako ona nece odmah, logika ti kaze ili joj nije hitno (a zna se zasto joj nije hitno) ili te prca u tikvu i manipulira.

Jos se gospoja uvredi sto ti nisi mulac.:hahaha: Bar meni deluje tako ova tema.:)
 
od cekanja nema yebanja?

pa meni se ne zuri da se zayebem...
zamisli...zurim se da se zajebem...

to je kao kad neki slepac vozi kola 200 na sat...sto ja volim da kazem--zuri decko na svoju sahranu.
a sve se svodi na yebanje?
hvala,dobro je to znati.

vaganje? kakva glupost...
2 tipa koji je torbaju? o boze...da mi je znati koja i pored jednog trazi drugog,a kamoli pored 2 treceg...
...btw,za sinnketa...nisi razumeo...rekla sam da sam ponudila drugi kontakt. skype mi je za posao,i ne mogu da pricam i dopisujem se na skype kad sam online sa skype samo poslovno...
dala sam par puta skype,ulogujem se zbog posla,a tip pocne da salje poruke usred mog razgovora sa sefom,koji ponekad i po sat dva traje,pa se obavezno na kraju posvadja sa mnom jer ga "ignorisem".
a imam samo 1 skype...ne pada mi na pamet da otvaram neke naloge za "seme",niti skype ,niti brojeve telefona,niti bilo sta drugo...
a vidim da ovde ljudi imaju milion naloga na svemu i svacemu...

znaci,nema online "zivota".....tako da mozda i ovi koji jadni i misle iskreno,niko im vise ne veruje...
cista zayebancija ovde...:heart:
 
u svakom slucaju i da samo to hocete,necete se takvim recnikom "nayebati..."

pre neki dan javi mi se jedan italijan...ja ga napushim u startu...a on kaze...ti tako svakog,jel da ? ja rekoh -da. i pocnemo normalno da pricamo...

posle toga odbijem jednog decka,koji super izgleda,jednostavno nisam za "semu"...i on kaze---nema veze,bas sam hteo da te upoznam,preslastka si. kunem ti se da bi te svaki zeleo u krevetu....posalje mi msn kontakt i ja ga prihvatim...

a ovi nasi:

s' mis's ti,a? ja sam bre misice yebo i manekenke...sad kresem jednu tv voditeljku za lovu...sta si ti neka riba,a?pa ja te ne bi ni za 50evra...

a italijani,spanci i ameri kresu li nas kresu....za to vreme...
 
Ne znam, ja volim da kontaktiram sa zenama preko net-a(mislim ,sta ima da pricam sa muskarcima?), i video sam svasta, i sa druge strane........
Naravno, razumljivo je sto su muskarci verovatno vulgarniji i sto su u konverzaciji sa njima mnogo cesce banalnosti, ali sam sve to isto video i kod zena.
Srecom, poznajem nekoliko njih sa kojima imam izvanrednu konverzaciju, i sa kojima mi je veoma prijatno da provedem vreme na net-u.......
 
kad smo vec kod generalizacije....svi nasi decaci su veoma uspesni biznismeni,svi imaju privatne firme i saradjuju sa ,uglavnom,deltom i bave se export-import poslovima...

to pricaju kad shvate da nemaju sanse...valjda da nama "glupacama" bude zao sto nismo pristale...
 
u svakom slucaju i da samo to hocete,necete se takvim recnikom "nayebati..."

pre neki dan javi mi se jedan italijan...ja ga napushim u startu...a on kaze...ti tako svakog,jel da ? ja rekoh -da. i pocnemo normalno da pricamo...

posle toga odbijem jednog decka,koji super izgleda,jednostavno nisam za "semu"...i on kaze---nema veze,bas sam hteo da te upoznam,preslastka si. kunem ti se da bi te svaki zeleo u krevetu....posalje mi msn kontakt i ja ga prihvatim...

a ovi nasi:

s' mis's ti,a? ja sam bre misice yebo i manekenke...sad kresem jednu tv voditeljku za lovu...sta si ti neka riba,a?pa ja te ne bi ni za 50evra...

a italijani,spanci i ameri kresu li nas kresu....za to vreme...


Pa sta se ti onda brines, kad se imas sa kim torbat:roll:
 

Back
Top