ZAŠTO NAS TAXISTI DERU?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Secam se jednom da sam isla divljim taksijem, od tacke A do tacke B - koja bi inace kostala tada 200 din, on je meni iskucao skoro petsto kinti. Kad sam stigla do tacke B, rekla sam mu da ta trasa kosta inace dvesta dinara, i dala mu toliko. On je psovao ali mi nista nije mogao jer je divlji taksista.

Ako sam u situaciji da se vozim regularnim taksijem, trazim ako i kada primetim da brzo otkucava, trazim lepo da se upristoji inace cu izaci iz kola. Jednostavno ne podnosim da neko od mene pravi ovcu...
 
Nemam osecaj da me taxisti deru.

Start 20 dindzi haha,u Bg-u bez 80-90 nema nista!!
Prvo,uvek zovite telefonom, ja tako uvek ustedim oko 200 dinara...I nikad se ne vozim sama,dakle podelim trosak s nekim i platim u vrh glave 150-200 dinara sto i nije skupo.
 
Cim udjes u Beogradu u taxi racunaj da ces biti odran.12.septembra imao sam svadbu u Cacku.Posto nisam smeo da zakasnim uzeo sam tamo taxi.Lokal gde se odrzavala svadba daleko je od autobuske stanice.Na kraju voznje taxista mi je naplatio 100 dinara.U Beogradu bi to kostalo bar tri puta vise.
 
ZAŠTO NAS TAXISTI DERU?
zato sto su taxisti,a taxista = vacaros,lopina,cinkaros,dousnik,talog..itd.
a ni to dranje im nije dosta,nego budze one "turbine",t.j. prekidac koji kad pritisne,a ti ne gledas doda na cifru 100-200 din.,a nabudze ga na amblend,t.j. dugo svetlo ili tako negde.. :neutral:
imam kola,ne vozim se taxijem,cak ni ovde gde je dzabe...o.k. mi je nekad i da se prosetam,a u BG ima onih mini buseva,koji su o.k i pokrivaju moje rute..valjda je sad oko 120 din.,cisto,klima...brzo stignes gde pozelis...i ne smara te sa pricom neki polupismeni moron.
 
Cim udjes u Beogradu u taxi racunaj da ces biti odran.12.septembra imao sam svadbu u Cacku.Posto nisam smeo da zakasnim uzeo sam tamo taxi.Lokal gde se odrzavala svadba daleko je od autobuske stanice.Na kraju voznje taxista mi je naplatio 100 dinara.U Beogradu bi to kostalo bar tri puta vise.
joj sto mi se ne javi,mogao si mi poneti nesto otud:telefon:
 
Pa o našim i pričam.
Pazi tamo start 20 kinti a ovde 120.
Valjda zbog uzbrdice.....

Zar nije 150?

Rekao sam na prošloj temi da se ne vozim taksijem jer je preskup.
I karte u prevozu (noćni da ne pominjem) su preskupe al tu se švercujem
invisible.gif
 
zato sto su taxisti,a taxista = vacaros,lopina,cinkaros,dousnik,talog..itd.
a ni to dranje im nije dosta,nego budze one "turbine",t.j. prekidac koji kad pritisne,a ti ne gledas doda na cifru 100-200 din.,a nabudze ga na amblend,t.j. dugo svetlo ili tako negde.. :neutral:
imam kola,ne vozim se taxijem,cak ni ovde gde je dzabe...o.k. mi je nekad i da se prosetam,a u BG ima onih mini buseva,koji su o.k i pokrivaju moje rute..valjda je sad oko 120 din.,cisto,klima...brzo stignes gde pozelis...i ne smara te sa pricom neki polupismeni moron.
Apsolutno se slazem sa tobom i to da su vacarosi i lopine i talog i to veliki broj njih.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top