ZAŠTO NAS SRBE MRZE?

odrasto covek na kosovu gde su mu stalno u kuci punili glavu kako smo mi nebeski narod....zato i otiso da igra tenis da ne slusa vise. tolko nebeski da mu otac bio upleten u finasijske malverzacije sa njegovim novcem...sve se uvek svodi na dinar evro ili dolar...ako je nesto korisno ova vlast pokazala to je to.
Al pazi koliko smo dno. tema je zasto nas Srbe neko mrzi, neko voli i sad covek da bi objasnio zasto nas neko mrzi daje link
sta je i gde izjavio covek koji se razume u lopticu, od skole ima dva razreda i veliki odmor, uspesan je teniser, sportista, simpa
lik an zeneral, ali Djokovic tvrdi nesto :D
Moze da prica o onom svom guru liku iz Spanije koji ga uci da ljubi drvece, meni, ali i nikome iz Srbije
ne bi 1 sportista trebalo da bude reper za blo sta, izuzev za imbecilno obozavanje, ali volimo mi i holivudske
glumce, neku pop-rok muiziku pa neka ostane na tome.
 
Al pazi koliko smo dno. tema je zasto nas Srbe neko mrzi, neko voli i sad covek da bi objasnio zasto nas neko mrzi daje link
sta je i gde izjavio covek koji se razume u lopticu, od skole ima dva razreda i veliki odmor, uspesan je teniser, sportista, simpa
lik an zeneral, ali Djokovic tvrdi nesto :D
Moze da prica o onom svom guru liku iz Spanije koji ga uci da ljubi drvece, meni, ali i nikome iz Srbije
ne bi 1 sportista trebalo da bude reper za blo sta, izuzev za imbecilno obozavanje, ali volimo mi i holivudske
glumce, neku pop-rok muiziku pa neka ostane na tome.
Nemoj odmah da se jediš.Ukusi su različiti.Vidiš tebi je idol nepismena i nemušta hrvatska bitanga broz a i dan danas se diviš tom moralnom i intelektualnom smeću
Đoković je ipak inteligentana osoba koja osim maternjeg srpskog priča više stranih jezika a obaška što je isti rado viđen gost i među intelektualcima i među vrhunskim sportistima
Ako je vrunski sportista to automatski ne znači da je neobrazovana i glupa osoba
 
Nemoj odmah da se jediš.Ukusi su različiti.Vidiš tebi je idol nepismena i nemušta hrvatska bitanga broz a i dan danas se diviš tom moralnom i intelektualnom smeću
Đoković je ipak inteligentana osoba koja osim maternjeg srpskog priča više stranih jezika a obaška što je isti rado viđen gost i među intelektualcima i među vrhunskim sportistima
Ako je vrunski sportista to automatski ne znači da je neobrazovana i glupa osoba
Ne znam ja koje on to silne jezika prica, ali to nije ni vazno. Zasto bi jedan uspesan teniser koji ima dva razreda
i veliki odmor od skole , koji zivi u Monte Karlu, koji je visestruki milioner, koji je, ponavljam, svakome
od nas ovde jako drag jer drugog sportistu i nemamo, za mene koja takodje zivi po Evropi, ima kontakta
i sa Kurtom i Murtom, on bio neki reper koji ce recimo meni objasnjavati ko koga i zasto ne voli?
 
Kad to kaže jedan izrod poput Djokovića, koga finansiraju strani kapitalisti sa zapada otimačinom od radnika i čovek koji drži sve pare u stranim bankama, koji je njihov janjičar da tako kažem..


1573218448741.png
 
Za vreme mog boravks u Americi upoznao sam mnoge ljude iz Jamajike, Tunisa..Prva asocijacija im je bila (kada čuju da sam iz Srbije) - SREBRNICA I MILODRDNI ANĐEO -> amerima. Dok jamajčani misle da smo zemlja mafije i droge.

Kako Milosrdni anđeo njima, kada su nam ovde objašnjavali da je to bila naša propaganda i da tako ta operacija nije nikada nazvana, sem na Rts?
 
Мрзе нас Хрвати, пре свега конвертити Срби, јер тако доказују лојалност новој вери и држави. Ја од тога нисам ништа осетио пошто сам од двехиљадите био у Истри, где живе Истријани (етнички Хрвати, Црногорци, Аранаути католици, шака Италија и нешто Срба) којима су Срби и Хрвати исто, уколико умеју да им узму паре (фурешти). Када се тамо појаве Хрвати, почињу проблеми.

Мрзе нас Арнаути, боримо се за исти простор

Мрзе нас Бугари, због сличне ствари.

Мрзе нас *********, како би несметано могли да краду

Итд. многи нас мрзе из разних разлога, али сви могу да нам пљуну под прозор да немамо велеиздајничко руководство већ две деценије.

А да, мрзе нас и Немци (још више Аустороугари), пошто их нико тако мали никада није тако понизио. Лично сам присуствовао тој фрустрацији. Од империје до неколико федералних државица.

А тек Мађари, откинусмо им ни сам не знам колико жупанија.
bugari hrvati i madjari nebitni pa pet mesta prazno pa albanci
 
зато што смо бољи од њих. не разумемо њихову памет јер се своди на животињско царство, не дружимо се са њима, знамо шта нам мисле и кад не проговоре... видели смо их и кад им је било добро а тада је само њима било добро, мали су они за нас. наша грешка је што смо се уопште икада и дружили са њима, зато су умислили да морамо са њима а ми можемо сами много боље него са њима. ко не може сам у ствари не подноси самог себе, а они су неспособни за самосталност. зато стално причају о титу и како је тада било добро а било је добро само њима као што је већ речено. не виде они ни себе у огледалу а како ће тек неког другог видети ма колико био старији и битнији од њих.
 
Autorska tema..

Zanima me vaše mišljenje o tome zašto nas niko od komšija ne voli u okruženju a i u svetu?

Ja lično smatram da uzrok tome treba tražiti u prošlosti..90ih godina prošlog veka zapadnjačka propaganda je posrnula da sve što je srpsko prikaže u mejn-strim medijima kao nešto destruktivno kao nešto parazite na Balkanu a i u Evropi, da naš narod prikaže kao jednu kriminalističku bagru u očima zapada.. Lično mi je strina koja je preko 30 godina u Italiji pričala kad su oni izbegli za vreme rata u Italiju, da nije mogla da veruje šta su sve italijanske novine i vesti pričali direktno o Srbima u Jugoslaviji. Rekla mi je i ovo: "Da nisam srpskinja, u to vreme sigurno bih pomislila da se radi o nekom divljem plemenu, prostačkom koji otimaju tuđe i koje treba istrebiti po svaku cenu. Trpela sam koliko sam mogla, do momenta kada mi je jedan prijatelj Italijan - dok su išle vesti na tv i obaveštavanje sa terena da je upravo pogodjen stelt avion u Srbini - vičući i pokazujući prstom na televizor rekao ETO, VIDIŠ ŠTA RADITE VI SRBI ! "

Verovatno nas komšije mrze jer smo uglavnom sa svim komšijama ratovali sem sa Rumunima, a i zato što su velikim delom nastali od nas..Kako to?
-PA lepo. Asimilacijom našeg srpskog življa.. Odatle Bugari, Makednoci, Crnogorci, Rumuni, Grci, čak i velikim delom Madjari itd...

Mrze nas sigurno zbog toga što smo bili oduvek buntovan narod koji se dizao protiv okupirane vlasti (za razliku od nekih - Slovenaca, Hrvata, Albanaca..). Prkosni smo o tome je reč.

Da li neko ima slično mišljenje ili drugačije al svoje..???
Pa kada spojiš majčicu Rusiju, pa Kinu, pa Indiju. Onda nas više od pola sveta voli :D

E sad kada pogledaš okruženje. Makedonci nisu ni postojali tako da nas nisu ni mogli mrzeti. A kada su nastali onda su nas voleli. Hrvati nas pre Jugoslavije voleli, Bosanci nisu ni postojali nastali su tek 90-ih kao i hrvati. A pre toga nas voleli.

Pre bih rekao da je poblem sa okruženjem što ne mogu da se dogovore sa sobom kada koga da vole. Kada im nemac zakuca na vrata ona nas mrze, kada im Srbin zakuca na vrata onda nas vole. Kada im amerikanac zakuca na vrata onda nas mrze. Meni to delujeo kao da ti što nas mrze nisu sve svoji. Kao da svoju ljubav i mržnju odredjuje neko drugi. E to su pokazale vesele devedesete. Tačno se videlo da nisu sve svoji, poludeli... :ceka:
 
bugari hrvati i madjari nebitni pa pet mesta prazno pa albanci
dokle god se takva politika bude vodila kakva se i danas vodi, pomenuti ce nam zabiti noz u ledja... treba da budes inteligentan i mudar da tako nastupis da im to vise ne padna na pamet,makar u vreme te vlasti koja tako nastupi.

albanci... pre ces se dogovoriti sa albancima i siptarima no sa srbima sa kosova. prvi se drze dogovora kao bese, srbi ce te na prvoj krivini prevariti.
ali ako prevarsi albance kao ono sa interpolom, imas haos koji je danas sa taksama. i ko je kolateral? samo narod na kosovu a ne vlast sa kosova i srbije koji zive ko bubrezi u loju.
 

Back
Top