ZAŠTO NAS SRBE MRZE?

Zašto moraju da nas vole ?? Kolko mi je poznato i mnoge druge zemlje u svijetu imaju problem sa komšijama. Evo nekih primjera(neću koristiti riječ mržnja).
Bugare ne vole Grci,Turci,Srbi i relativno Rumuni.
Grke ne vole Albanci,Turci,Bugari i Makedonci.
Rumune ne vole Mađari i relativno Ukrajinci i Bugari.
Albance ne vole Crnogorci,Srbi,Makedonci a posebno ih ne vole Grci i Italijani.
Mađare ne vole Rumuni,Slovaci i relativno Srbi
Srbe ne vole Hrvati,Bošnjaci,Albanci,i relativno Mađari i Bugare. P.S Rumuni i Grci nas obožavaju kao i mi njih.
Poljake ne vole Nijemci i Ukrajinci
Hrvate ne vole Srbi,Bošnjaci,Italijani. Odnosi sa Mađarima i Slovencima su im upitni. Ima ljubavi ta dva naroda prema Hrvatima,mada su im nekad upućivali mržnju.
Turke ne vole Grci,Bugari,Gruzini,Jermeni,Asirci,Nijemci,Austrijanci,Francuzi,i relativno Srbi,Rumuni,Iranci i Arapi.
Bošnjake ne vole Hrvati i Srbi i to im je sasvim dovoljno. Povremeno su ih progonili Albanci na Kosovu ali ne puno jer ih nije bilo mnogo.

Eto nabrojah vam nekih 10 naroda i njihovih odnosa sa drugima. Nemam vremena da objašnjavam odnose drugih evropskih naroda i njihovih sukoba sa komšijama.

Kad te neko mrzi znaj da vrijediš.
 
Srbi nemaju ništa RUŽNO u sebi. Ljudi kao ljudi. Tako nas i prihvataju. Vi što mislite da ste nepojmljivo ružni ste zaslužni za to što svi Srbi sveta treba da misle da su omraženi. Ne, nema ružnog, ne, nismo omraženi.
Ja bih nešto ovde rekla ali je malo indiskretno pa ću reći samo da je to stvar pojedinca a ne naroda.
 
Nisu ljudi toliko zaludni da bi te mrzeli, suštinski van najbližeg okruženja potpuno si nebitan a van Evrope moli Boga da ne moraš 5 puta da ponoviš odakle si jer ljudi jednostavno ne znaju gde je Srbija...a i ono malo što zna čulo je zbog Đokovića ili Vidića. Svako živi svoj život ljudi se ne opterećuju glupostima

Ali verovatno je lepše misliti da se vasceli svet budi i spava sa mišlju šta ti radiš i kako se sudbina sveta lomi baš ovde...stvarno ste likovi .
 
Srbi nemaju ništa RUŽNO u sebi. Ljudi kao ljudi. Tako nas i prihvataju. Vi što mislite da ste nepojmljivo ružni ste zaslužni za to što svi Srbi sveta treba da misle da su omraženi. Ne, nema ružnog, ne, nismo omraženi.
Ja bih nešto ovde rekla ali je malo indiskretno pa ću reći samo da je to stvar pojedinca a ne naroda.
Мрзе Србе зато што смо Православци.
 

Back
Top