Zasto nam uvaljuju strano kao dobro?

Opet idem mimo teme,al me povuklo.
"Ko zna sta jedemo","Sta nam stavljaju u hranu","Ja jedem samo svoju hranu"...
Na svakom granicnom prelazu ove(kazu)zemlje postoji fito-sanitarna inspekcija 0-24.
Vasceli dan trkeljisu kamione,kombije,putnicka vozila...
Cak i one koji samo u tranzitu(imaju ogromna ovlascenja),inspektori vrse pregled visesatni(po potrebi),pitajte kamiondzije.I tako je na svakoj granici na svetu.Naravno,ko hoce da veruje u neku teoriju zavere,slobodno.
 
Opet idem mimo teme,al me povuklo.
"Ko zna sta jedemo","Sta nam stavljaju u hranu","Ja jedem samo svoju hranu"...
Na svakom granicnom prelazu ove(kazu)zemlje postoji fito-sanitarna inspekcija 0-24.
Vasceli dan trkeljisu kamione,kombije,putnicka vozila...
Cak i one koji samo u tranzitu(imaju ogromna ovlascenja),inspektori vrse pregled visesatni(po potrebi),pitajte kamiondzije.I tako je na svakoj granici na svetu.Naravno,ko hoce da veruje u neku teoriju zavere,slobodno.
Zasto nam uvaljuju strano kao dobro?
Pa kada bismo konzumirali iskljucivo domace,svelo bi se na plazmu,sezonski pasulj,sezonski paradajz i naravno aroniju(tu je lova)😁
 
Opet idem mimo teme,al me povuklo.
"Ko zna sta jedemo","Sta nam stavljaju u hranu","Ja jedem samo svoju hranu"...
Na svakom granicnom prelazu ove(kazu)zemlje postoji fito-sanitarna inspekcija 0-24.
Vasceli dan trkeljisu kamione,kombije,putnicka vozila...
Cak i one koji samo u tranzitu(imaju ogromna ovlascenja),inspektori vrse pregled visesatni(po potrebi),pitajte kamiondzije.I tako je na svakoj granici na svetu.Naravno,ko hoce da veruje u neku teoriju zavere,slobodno.
Не контам шта си хтео овим да кажеш.
 
Cemu ovo?

Pogledajte prilog 1232997

Cemu?

Pogledajte prilog 1232999


Eto zanima me zasto nam uvaljuju strano ° od Mekdonaldsa do K.F.C. ~a te ovoga gore ° vrhunac su razne bez ukusa bez mirisa gluposti koje zovu burgeri.

Prodali neke besmislice kroz filmove ° hrana ta nema ukus zato dodaju sve moguce da se ukus stvori ° cemu insistiranje za tim?


Sta fali burgeru iz burger kinga?
 
Inteligentnima ne mogu.
Zašto da jedem Nutelu kad postoji Eurokrem?
О укусима не вреди расправљати, колико људи - толико ћуди. Ја бих рекао да је Нутела одличног укуса, али Еурокрем ми је ипак дражи и ако бих морао да бирам, јео бих га до краја живота, не зато што је наш, домаћи, него зато што је мој, део је мог живота од детињства, јако лепе породичне успомене су ми везане за њега, а и није смеће попут већине данашњих производа на тржишту.
 
О укусима не вреди расправљати, колико људи - толико ћуди. Ја бих рекао да је Нутела одличног укуса, али Еурокрем ми је ипак дражи и ако бих морао да бирам, јео бих га до краја живота, не зато што је наш, домаћи, него зато што је мој, део је мог живота од детињства, јако лепе породичне успомене су ми везане за њега, а и није смеће попут већине данашњих производа на тржишту.
uuuu.... Nutela vs Eurokrem vs Cipiripi vs Linolada

o ukusima se ne da raspravljati...
... rece pas i nastavi da lize svoja mu.a
... rece djavo pa sede u koprive
 

Back
Top