Zasto nam uvaljuju strano kao dobro?

Ženo, čoveče, kaže se levičar, a ne leftičar.

Kad već držiš slovo o tome kako nam je sve tuđe bolje, kreni od rečnika.
Rekla sam ti već, i mada mi je jasno zašto se ne obazireš, ponoviću: ne zanima me šta TI misliš da je ispravan rečnik. Levičare zovem leftičarima već kusur godina, i imam svoje razloge za to koje sigurno neću tebi objašnjavati. Ljudi koje me prate znaju zašto upotrebljavam tu reč, i kao i svako normalan, nemaju problem s istom. Reči. Tako da si zalud trošila daha. (Diši, diši.)

Stvarno ti je jadan taj pokušaj da me pred ljudima učiniš nepismenom. Što se mene tiče, udri koliko možeš, ali nećeš ništa postići - ni kod ljudi koje me ovde znaju a naročito ne kod mene. Ali ako je to najbolje što si iznašla.... Udri.


"Kad već držiš slovo o tome kako nam je sve tuđe bolje"

Ponekad se zapitam koji je stvarno tvoj problem: da li je nešto benigno, u smislu "nisam ni pročitala kako treba nečiji post, pročitala sam samo prvu rečenicu i ODMAH sam se razbesnela" ili imaš problem koji nije političko korektno da navodim. Mogu ti reći na pp, ako hoćeš. :mrgreen:

Inače, razbesneti se posle samo prve rečenice nečijeg posta/komentara/teksta/štagod jeste vrlo problematično po sebi. Nadam se da konsultuješ profeisonalce oko toga. Još uvek.

p.s. Nisam držala slovo, osim u tvojoj glavi. Opet, nadam se da radiš na tome.


Svako dobro. I, STARNO to mislim.
 

Back
Top