• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Zasto nam uvaljuju strano kao dobro?

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.929
Cemu ovo?

Screenshot_20221003-170848_Instagram.jpg

Cemu?

Screenshot_20221001-124015_Instagram.jpg

Eto zanima me zasto nam uvaljuju strano ° od Mekdonaldsa do K.F.C. ~a te ovoga gore ° vrhunac su razne bez ukusa bez mirisa gluposti koje zovu burgeri.

Prodali neke besmislice kroz filmove ° hrana ta nema ukus zato dodaju sve moguce da se ukus stvori ° cemu insistiranje za tim?

Poslednja izmena:

fobos11

Iskusan
Poruka
5.365
Cemu ovo?

Pogledajte prilog 1232997

Cemu?

Pogledajte prilog 1232999

Eto zanima me zasto nam uvaljuju strano ° od Mekdonaldsa do K.F.C. ~a te ovoga gore ° vrhunac su razne bez ukusa bez mirisa gluposti koje zovu burgeri.

Prodali neke besmislice kroz filmove ° hrana ta nema ukus zato dodaju sve moguce da se ukus stvori ° cemu insistiranje za tim?

Нико нам ништа на уваљује. Ово је понуда на тржишту. Ако нема купаца, онда неће бити ни зараде, а самим тим ни ових ланаца разних америчке хране. Нико никога пушком не тера да нешто купује.

А зашто купујемо овако нешто, има ту свега. Има људи који хоће да пробају нешто ново, има оних којима се свиђа, али има и оних са неким комплексом, па мисле ако ждеру ту храну они постају неки западњаци.

Ако се не варам и ако није анегдота, у Бањалуци је једино место где је до сада затворен Мекдоналдс. Бањалучани се хвале да поред њихових ћеавапа и роштиља нико нормалан није хтео да једе у Меку, док неки кажу да су другачији разлози. Али суштина је иста, ако неко нешто не жели да купи, онда нема зараде, а онда се тако нешто гаси.

Miller

Legenda
Poruka
57.057
Cemu ovo?

Cemu?

nikad nisi jela nesto iz KFC?

a bre Milun

Buduća legenda
Poruka
26.007
Cemu ovo?

Cemu?

zato sto su placeni da nam uvale. Iza svih nelogicnih i losih stvari na svetu stoji dolar.

Nona2

Domaćin
Poruka
3.853
Cemu ovo?

Cemu?

Bas sam juce otvorila temu o bobi, LOL

https://forum.krstarica.com/threads/da-li-volite-boba-caj-i-milk-tea-i-da-li-ste-probali.959530/

Da li si nekad probao ili je u pitanju dnevna doza hejta?

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
93.358
tvoj problem je sto si navikla na "leskovacke" pljeskavice pune soje i masnoce.
da li znas zasto je burger u meku bezukusan?
jer je od 100% govedjeg mesa
realno zdraviji je i bolji od onih koje kupujes na ulici..

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
37.183
tvoj problem je sto si navikla na "leskovacke" pljeskavice pune soje i masnoce.
da li znas zasto je burger u meku bezukusan?
jer je od 100% govedjeg mesa
realno zdraviji je i bolji od onih koje kupujes na ulici..
Ne najedes se smanjili su maks pljesku na medicinsku velicinu, a pomfrit je odvratan.
Jeo sam mek dok je nesto valjao, a sad preskup i nikakav.

4thman

Poznat
Poruka
7.502
zato sto su placeni da nam uvale. Iza svih nelogicnih i losih stvari na svetu stoji dolar.
Ovo je dobar odgovor...

Prozapadnu kulturu smo prihvatili jer nam sopstvena sve manje prija, koliko smo sami krivi za to je za diskusiju. Tako slično i za brzu hranu tj fast food sa licencom(koji je generalno nezdrav, i baziran na mesu)
Licenca obezbeđuje i standarde.

Dolar je sila(politička hegemonija pokrivena vojnim kapacitetima). A sila boga ne moli. A kamoli običnog čoveka, nudi ti se tvoje je da nećeš ili hoćeš...da im vratiš dolar...

Ja ponekad. KFC je brend za piletinu.
U McD mi se šejk samo sviđa.

Meni je zanimljivo da nismo ušli u NATO kao Jugoslavija, ali treba praviti primer od neposlušnih... bolje praviti problem nego ga stvarno imati...

Prilozi

• Screenshot_20221005-125721_Firefox.jpg
    Screenshot_20221005-125721_Firefox.jpg
    89,5 KB · Pregleda: 7
  • Screenshot_20221005-125957_Firefox.jpg
    Screenshot_20221005-125957_Firefox.jpg
    74,4 KB · Pregleda: 6
Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.