Zasto muskarci vole akvarijumske ribice?

Da li akvarijumske ribice imate u nekom planu?


  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .

етотако

Primećen član
Poruka
988
Odavno sam ovo primetila i tiho vodila istragu godinama... Mislim da sam do sada nasla samo jedan primerak muskarca koji je rekao odlucno NE akvarijumskom svetu. Ako kojim slucajem imate nesto pametno da kazete na ovu temu, mada sumnjam, ovde nema puno pametnog sveta... slobodno to ucinite, bice mi veoma drago... Inace, budite mi pokusni kunici da i ovde na forumu potvrdim svoju teoriju.

Dakle... opcija DA je za one koji zele, vole, imali su... akvarijumske ribice
NE za one koji nista od toga ne zele, niti vole

Ako bi neko drzao prazan akvarijum u stanu, bez ribica... ili nesto, mozete i to da kazete, ali to nije tema. A nije ni tema to sto sam vam rekla da ste uglavnom glupi, ne muskarci, nego generalno. Sta vas briga sta ja mislim o vama :D
 
Imaš podforum Krstaričino carstvo...
Ima tu raznih životinjki...
I kusih i repatih...

E sad što se akvaristike tiče to ti je nekako...
Kako da ti objasnim kad sam u jednoj ruci držao kesu sa dve kolise spremne za ubacivanje u akvarijum a u drugoj sardine u konzervama, za jelo.
Hehehe
Demontirao sam ga a odmah posle renoviranja sobe postavljam ispočetka.
Tu je potrebno strpljenje i poštovanje prirodnih zakona...
Zatim poželjno je imati smisla za dizajn a opet da bude u skladu sa prirodom.
Ribice su poslednje što se stvalja - kao pokretni ukras...
 
етотако:
Odavno sam ovo primetila i tiho vodila istragu godinama... Mislim da sam do sada nasla samo jedan primerak muskarca koji je rekao odlucno NE akvarijumskom svetu. Ako kojim slucajem imate nesto pametno da kazete na ovu temu, mada sumnjam, ovde nema puno pametnog sveta... slobodno to ucinite, bice mi veoma drago... Inace, budite mi pokusni kunici da i ovde na forumu potvrdim svoju teoriju.

Dakle... opcija DA je za one koji zele, vole, imali su... akvarijumske ribice
NE za one koji nista od toga ne zele, niti vole

Ako bi neko drzao prazan akvarijum u stanu, bez ribica... ili nesto, mozete i to da kazete, ali to nije tema. A nije ni tema to sto sam vam rekla da ste uglavnom glupi, ne muskarci, nego generalno. Sta vas briga sta ja mislim o vama :D

Teo sam nešto pametno da kaem, ali sam se u medjuvremenu setio da sam glup i da ništa pametno ne bih umeo, pa temu veselo preskačem, beskrajno radostan u svojoj gluposti :D
 
Ribice...pa jesu lepe ali ih nemam, vise volim pse.
Drzao bi ih jedino da imam neki ogroman akvarijum ugradjen u zid, sa nekim neprobojnim staklom gde moze komotno da stane najmanje 50 ribica.
Cuo sam da imaju neki borci koji se ubijaju medjusobno dok samo jedan ne preostane.E svaki dan bih kupovao po par komada i organizovao turnire :twisted:
Ali to bi bilo u zasebnom delu, a u drugom bih drzao sve one lepotice duginih boja...
Ma stvarno smo mi gloopi za te stvari :idea:
 
Groucho Marx:
Teo sam nešto pametno da kaem, ali sam se u medjuvremenu setio da sam glup i da ništa pametno ne bih umeo, pa temu veselo preskačem, beskrajno radostan u svojoj gluposti :D
pa jesam rekla da pametno moze...nemoj da me teras da se sada razvicem
posle cu biti umorna
ma ti si lud
sta si sada kvotovao mene da mi pokazes da si uvredjen

nego ljudi
jel citate vi?
NAPISALA SAM GENERALNO GLUPI, A NE MUSKARCI GLUPI
i tema je na muskom kutku jer se radi o muskarcima, a ne o ribama ili o gluposti

posto me boli stomak i opasno sam peemsna razbicu svakog ko mi stane na put
sada svi lepo u red i da budete dobri :D
 
c008.gif
 
moj brat drzi kornjache i ogromne su !!!! znate one male kornjache iz akva radnji

e sad su ko slonovi...i ima veliki akvarijum
ali nije imao ribice, ali drugi brat jeste, ali on je biolog

a uros nije imao ribice ni micko. mislim da su lenji da se petljaju oko toga.
mnogi od momaka koje znam nemaju ribice, ali mozda ne bi imali nista protiv\

silvija je imala ribice znaci da je ona mushko

ovo sam doshla posle...a mnoge ih pa znam, a znam i da li imaju akvarijum...do mojega
 
da...pa valjda mushkarci imaju sklonosti k zhivotinjama...a zhene su kao "aaaah miiiish miiiish...fuj pa to je ljigavo...jao pa to hotje da ujede...itd"...to jel su zhene uzgajane u nekim uslovima svile i satena a mushki su kao fudbal prljavshtina i ostalo...kakvo lupetanje zhene su uzgajane da budu prazne i tupave da sluzhe i chiste da peru i radjaju...mahom su ogranichene shuplje prazne nikakve...shto podjednako vazhi i za mushkarce...i sad kao ovi vole akvarijume...haha do yaya teorija nema shta...
mushkarci su inache i shahisti i mesari i kosharkashi..zashto na qglanje idu mahom mushkarci?...zashto su politichari skoro svi sa penisima?...zashto 90% filatelista chine mushkarci?...mozhda su zhene alergichne na poshtanske marke?...al kao shta ima veze bitno je da si primetila za akvarijume...eto tako je uochila ovu anomaliju hahahaha genijalno nema shta
 
Ja imam ribice. To je verovatno zato što nemam ribu :) Kad budem našao ribu, ostaviću ribice :p

Imam mali akvarijum, oko 30 litara. I ponosan sam na dva prelepa skalara, starih preko tri godine. Mislim da je to duboka starost za njihovu vrstu.

Ne mislim da muškarci imaju neki pozitivan stav prema gajenju ribica. Znam nekoliko tipova koji se time bave (i to su uglavnom oni za koje nikad ne bih rekao da je tako) ali oni su u manjini, čini mi se. To je čudan hobi, koji isključuje svaku taktilnost, pa ga vole samo oni kojima je estetika bitna, ili dovoljna. Ja volim akvarijum i zato što (kao i svaka poštena škorpija) volim vodu. Kući imam i malu fontanu u uglu sobe, najgori kičeraj, sa onim lažnim stenama posutim lažnom mahovinom sa kojih se voda sliva :) Ali, volim vodu, pa mi je i to lepo.

Držao bih ja i pse i mačke, ali mi je bezveze u stanu, to sam ostavio za onaj deo kad budem živeo u kući.
I voleo bih da imam i terarijum sa škorpionima i nekim vrstama paukova, mada ne mislim da je to tema.
 
Ne znam nijednu zenu koja ima akvarijumske ribice, uglavnom se muskarci time bave. I ja volim vodu, ali mi je onda dovoljno da se kupam, da budem pored mora ili reke ili da se prosto tusiram :D

Pre nego sto sam krenula putem poslovne psihologije ozbiljno sam planirala da ovo pitanje bude tema za moj doktorat. Ne bih da smaram svojim pretpostavkama i teorijama... ova tema je da vi kazete sta mislite o tome.
 
mackica ns:
Moj muž baš voli životinje, ali ne ribice:?
Imamo kucu, a sad skoro je hteo da uzme od kume bebu morskog praseta. Kad smo bili na letovanju tih deset dana smo usvojili neku macu...

Ali, ribice (ako to ne uključuje pecanje; ali pecanje nema veze sa akvarijumom:razz: ) baš nikad nije spomenuo.
pa pitaj ga kako mu se dopadaju akvarijumske ribice :)
 
imala sam ja ribice, al ne zato shto ih volim nego shto sam se neshto natripovala na feng shui
uglavnom bila je neka simbolika u pitanju sa brojem 7
a ribice su zavrshile neslavno, bile su ili ubijene ili naterane na samoubistvo (iskakanjem iz akvarijuma) od strane njihove bezobrazne riblje drugarice koja je na kraju ubila i vrapca koji se nashao u stanu
ja sam sve vreme imala utisak da ribica planira da ubije i mene, (uticaj South Parka, i epizode o prodavnici kucnih ljubimaca na starom indijanskom groblju ) medjutim posle 3,5 godine zhivota u neverovatnim uslovima, odustala je od borbe i bi fleshinana u WC sholju
neka joj je laka kanalizacija novosadska

trenutno uzgajam kamenenac u praznom akvarijumu :mrgreen:
 

Back
Top