Zasto muskarci uvek zaborave da se jave,kasne kao slucajno?

T

Tanya

Gost
Nije mi jasno,... Idem sa jednim deckom dosta dugo, ali ma koliko se trudila ne mogu da mu promenim neke irititajuce navike. Na primer, on uvek kasni,...makar 5 min, a kada se ja pobunim ,on mene napadne u fazonu da nije on kriv,.... Ili on smatra da nema potrebe da me zove svaki dan??? :evil: Mislim stvarno,.... Ono kao "ne znaci da te ne volim ako ti se ne javim",... Pa kada ce muska populacija da shvati da je nama zenama to BITNO!!!!!?????
 
Kad nam vi to lepo objasnite... Muskarci generalno nemaju potrebu da se svaki dan cuju sa drustvom/devojkom/porodicom... Evo, znam po sebi... Pa kad mi je par osoba zamerilo, ja sam naucio (i ako nemam potrebu) da se povremeno javim...

A to sa kasnjenjem, to je vec druga stvar... Ja volim da stvari radim u zadnjem trenutku, tako da se povremeno desi da zakasnim, ali gledam da budem sto tacniji... To je stvar samokontrole... Ako zelis da si tacan, bices... Ako ne, 'eb ga...

Zato kazi ti lepo svom decku ovo sto si napisala... Pricajte satima ako treba o toj temi, pa valjda ce i njegov, muski, mozak da porazmisli o tome...

Poz.
 
Tanya:
Nije mi jasno,... Idem sa jednim deckom dosta dugo, ali ma koliko se trudila ne mogu da mu promenim neke irititajuce navike. Na primer, on uvek kasni,...makar 5 min, a kada se ja pobunim ,on mene napadne u fazonu da nije on kriv,.... Ili on smatra da nema potrebe da me zove svaki dan??? :evil: Mislim stvarno,.... Ono kao "ne znaci da te ne volim ako ti se ne javim",... Pa kada ce muska populacija da shvati da je nama zenama to BITNO!!!!!?????

Pa vidish, nije svima bitno. Meni licno nije potrebno da cujem izjavu ljubavi preko telefona da bih bila uverena u ljubav mog dragog. Tako da potpuno razumem tvog decka shto nema zelje svakog dana da razglaba preko telefona, koji bi i onako trebalo samo da sluzi za dogovor, a ne za rasprave i slicno....
Sto se tiche kasnjenja, lek je jednostavan. Cekas par minuta, ako se ne pojavi, okrenes se i odes. Sledeci put ce doci na vreme.
 
Tanya:
Nije mi jasno,... Idem sa jednim deckom dosta dugo, ali ma koliko se trudila ne mogu da mu promenim neke irititajuce navike. Na primer, on uvek kasni,...makar 5 min, a kada se ja pobunim ,on mene napadne u fazonu da nije on kriv,.... Ili on smatra da nema potrebe da me zove svaki dan??? :evil: Mislim stvarno,.... Ono kao "ne znaci da te ne volim ako ti se ne javim",... Pa kada ce muska populacija da shvati da je nama zenama to BITNO!!!!!?????

Dodjes 15 min.ranije,blizu dogovorenog mesta,tako da kontrolises situaciju tj. da ti njega mozes da vidis a on tebe ne.Ako dodje ranije(sto se verovatno nece desiti),ti izlazis na vreme.Ako dodje na vreme,ti zakasni desetak minuta,a ako on zakasni ti se okreni pa na drugu stranu.
Javi bude li poboljsanja.
 
Tanya:
Nije mi jasno,... Idem sa jednim deckom dosta dugo, ali ma koliko se trudila ne mogu da mu promenim neke irititajuce navike. Na primer, on uvek kasni,...makar 5 min, a kada se ja pobunim ,on mene napadne u fazonu da nije on kriv,.... Ili on smatra da nema potrebe da me zove svaki dan??? :evil: Mislim stvarno,.... Ono kao "ne znaci da te ne volim ako ti se ne javim",... Pa kada ce muska populacija da shvati da je nama zenama to BITNO!!!!!?????

to nam je u krvi. sta ces :twisted: :twisted: :twisted:
 
Ua tanja i njen diktatorski zahtev da joj se tipovi svaki dan javljaju i pricaju "kao" da su slepo zaljubljeni a u stvari to svako moze da odglumi-zato bolje da je iskren bar malo.

P.S. ne znam aktere meca ali mislim da je tako.Nista nema na silu-a posebno ne love

Ziveo internet i virtuelni svet na celu sa Matrixom koji mi je pomogao da shvatim da je ovo virtuelni svet a internet je pravi.
 
sto se tice kasnjenja, ja bih da sam na tvom mestu naucila da kasnim... znaci ako se dogovorimo u 21 ja se pojavim u 21:10, 21:15... kad se smori cekajuci me shvatice o cemu pricam...

a sto se tice telefona, delim tvoje misljenje... opet verovatno bih iskljucila telefon na par dana, ali bih prethodno obavestila sve prijatelje... e pa onda kad ga stavim u rebus zasto je nemoguce dobiti moj telefon, onda bih mu rekla da ne smatram da je obavezno da se cujemo svake nedelje i sl.

ja iskreno ne bih mogla da opstanem u takvoj vezi.mozda je to posledica blage posesivnosti, ali ako mi postujemo neke njihove lose osobine, mogli bi oni i nase... :wink:

btw, sori sto cu ovo da ti kazem, ali prvo sto mi je projurilo kroz glavu kad sam videla naslov je da ta veza ne funkcionise... kako je moguce da neki tip ne voli da se cuje bar jednom dnevno sa svojom devojkom?!? ja sam se sa mojim ortacima svojevremeno cula 20 puta dnevno, a njemu cim da te jednom okrene da ti cuje glas...
 
Malecka,mislim da tvoja teorija zavere i planiranje osvete nece nista pomoci u vezi sa tom tvojom potencijalnom osobom-posle svega,on ce otici ili ti sama ga vise neces zeleti-kriza se dubi,a inat povecava.

Bilo kako bilo,moze par da se ne cuje svaki dan iz jednog razloga - vremenom s v a k a ljubav stari i bledi i prelazi u neku vrstu navike i potraga za nekom novom sansom.Sto su veze jace,to je sansa za opstankom duza,i u pocetku se stalno cuju i ponekoliko puta na dan,to je ok,ali posle...sta biva posle?

-"odlazim a volim vas"-
 
m-a-l-e-c-k-a:
sto se tice kasnjenja, ja bih da sam na tvom mestu naucila da kasnim... znaci ako se dogovorimo u 21 ja se pojavim u 21:10, 21:15... kad se smori cekajuci me shvatice o cemu pricam...

a sto se tice telefona, delim tvoje misljenje... opet verovatno bih iskljucila telefon na par dana, ali bih prethodno obavestila sve prijatelje... e pa onda kad ga stavim u rebus zasto je nemoguce dobiti moj telefon, onda bih mu rekla da ne smatram da je obavezno da se cujemo svake nedelje i sl.

ja iskreno ne bih mogla da opstanem u takvoj vezi.mozda je to posledica blage posesivnosti, ali ako mi postujemo neke njihove lose osobine, mogli bi oni i nase... :wink:

btw, sori sto cu ovo da ti kazem, ali prvo sto mi je projurilo kroz glavu kad sam videla naslov je da ta veza ne funkcionise... kako je moguce da neki tip ne voli da se cuje bar jednom dnevno sa svojom devojkom?!? ja sam se sa mojim ortacima svojevremeno cula 20 puta dnevno, a njemu cim da te jednom okrene da ti cuje glas...

Izvini, ali me meni se cini da ti bash gubish vreme na gluposti!
 
zasto je pitanje"zasto muskarci zaborave...."
pa mene bi moj momak onda dacno ostavio da gleda na te stvari.
I on se ljuti sto ja redovno kasnim i sto mu se nekad ne javim po cijeli dan-ali da ti objasnim zasto je to tako,mislim da je to slicno i po pitanju muskaraca kao i u mom slucaju.
Ja zakasnim redovno na sastanak,jer sve ostavljam za zadnji tren,pa se onda spremam na brzinu,nekad nemam vremena ni da se nasminkam.
A za ovo sto ga ne zovem cesto...pa to je vjerovatno sto on mene cesto zove,pa nemam potrebu da ja njega cesto zovem.
A,u povjerenju,mislim da.ako je stvarno VELIKA ljubav u pitanju,i momak i djevojka po pravilu imaju svakog trena veliku zelju da cuju svog dragog ili dragu.Znaci,moguce je da je to i nedostatak ljubavi.....
 
ma kašnjenje ti je bolest,znam po svojoj prijateljici
.koliko se god trudila doći na vrijeme uvijek kasni.to mi je nešto najmrže ali ni ja nisam baš tačna.ne znam šta da ti kažem ,jedino da mu ugovaraš izlazak uvijek 10 min ranije pa će te se tako naći na vrijeme.a što se tiče telefoniranja svaki dan ni ja ne volim baš svaki dan sjediti za telefonom.ok ako imate nešto ispričati a niste se vidili dan-dva.ali baš svaki dan,no way.a po svojim momcima sam primjetila da i oni ne vole baš pričati preko tel,ne znam zašto.
 
ja se sa mojom devojkom cujem 3 puta dnevno... i vidimo se svaki dan... vec godinu dana... i u tom vremenu nije bilo dana da se ne vidimo...

ljudi smo, razliciti smo, i drugacije gledamo na stvari... samo treba proceniti kada je neko toliko drugaciji da ne mozes to da podneses... ili ga prihvatis takvog kakav je??

i glupo mi je pitanje i podela na muskarce i zene... zasto muskarci kasne? nisam ni znao da sam zensko...
 

Back
Top