Zasto muskarci "umiru" za bezobraznim devojkama

blondi:
lady me:
blondi:
zato što deluju hladno i neosvojivo 8)

Jel ove retro teme imaju za cilj da potisnu topice Princa Rima? 8)
ljudi aman sta bolujete od kompleksa 'PrincRima'...

Lady me... ne... jednostavno želela sam odgovoriti na temu... zadovoljna? ;) 8)
-da jeeeeeeeee....koncentrishimo se malo na mene :lol:
 
blondi:
goodday:
blondi:
lady me:
blondi:
zato što deluju hladno i neosvojivo 8)

Jel ove retro teme imaju za cilj da potisnu topice Princa Rima? 8)
ljudi aman sta bolujete od kompleksa 'PrincRima'...

Lady me... ne... jednostavno želela sam odgovoriti na temu... zadovoljna? ;) 8)
-da jeeeeeeeee....koncentrishimo se malo na mene :lol:
/me se 'drsko' koncentriše na GoodDay :lol:
opa-la,ma to je pravi izazov :lol:
 
blondi:
zato što deluju hladno i neosvojivo 8)
Ne postoji tvrdjava koja ne moze da se osvoji.
vampfeed.gif
sniper.gif
 
blondi:
lady me:
blondi:
zato što deluju hladno i neosvojivo 8)

Jel ove retro teme imaju za cilj da potisnu topice Princa Rima? 8)
ljudi aman sta bolujete od kompleksa 'PrincRima'...

Lady me... ne... jednostavno želela sam odgovoriti na temu... zadovoljna? ;) 8)

Pa nije jedina koja je vaskrsla ... I nije kompleks, samo je malo poceo da smara ...
 
mislim da se ne radi o "umiranju", to je pitanje dokazivanja i koliko muskarac ne moze da se uzdigne od tog nazovi izazova, ako je hladna i neosvojiva, to je u njenoj glavi. Probas, potrudis se, vidis ne ide, onda kao jos malo cisto da proveris, ne uspavas da je sarmiras ona i dalje fura svoju furku, ok pustis je da fura, nema sujete, ubedjivanja, cini mi se da je sve princip korisnog vremena, vrlo bitan za takve situacije. Toliko.

nadam se da kojote nece i ovde pronaci bilo sta sto se tice njega :)
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
mislim da se ne radi o "umiranju", to je pitanje dokazivanja i koliko muskarac ne moze da se uzdigne od tog nazovi izazova, ako je hladna i neosvojiva, to je u njenoj glavi. Probas, potrudis se, vidis ne ide, onda kao jos malo cisto da proveris, ne uspavas da je sarmiras ona i dalje fura svoju furku, ok pustis je da fura, nema sujete, ubedjivanja, cini mi se da je sve princip korisnog vremena, vrlo bitan za takve situacije. Toliko.

nadam se da kojote nece i ovde pronaci bilo sta sto se tice njega :)

...NECE! :wink: :idea:
 
lolla:
underwater:
pa ne znam... proradi neki hormon valjda... kod zena se to kao ne javlja?

lolla...mislim da pojmovi neprijatan/tna i bezobrazan/zna nemaju potpuno isto znacenje...
Ok, predpostavljam da je onaj shto je postavio topic pod ovim 'bezobrazna' mislio provokativna, izazovna...Eto, kad ne citam izmedju redova... tj. izmedju odgovora;)
Po mojoj definiciji bezobrazan je isto shto i drzak...npr. Odatle greska..

Pa i nije bas...Ja mislim da je bezobrazan opstiji pojam od drzak. Za bezobrazluk je potrebna vestina a drzak moze biti i neotesan,glupak.
 
goodday:
decaci vole nevaljale devojcice zato shto one cine da se osecaju fini pored njih :wink: ...ma lupam gluposti...vole ih zato shto brzo padaju

Nevaljale devojcice, toga ima samo na filmovima. Ja mislim da u svakoj jednoj od njih ima sakriveno ogromno blago u njenom srcu, ali muskarac to blago trazi na nekom drugom doista praznom mestu. Niste vi krive devojcice... 8)
 
Captain Jack Sparrow:
Zenska:
Cisto me interesuje da li je to mazohisticka crta u citavom muskom rodu ili smatrate da je drskost pozitivna osobina kod devojaka :?:

ja umirem za finom devojkom ali nemogu da je nadjem pa posto nalecem na skotove onda sta cu daj sta das :roll:
Tri osobine savrsene devojke:
Ne smara
Uvek je tu kad ti treba
i trece i najvaznije da je *****
 

Back
Top