Zasto muskarci "umiru" za bezobraznim devojkama

Peta W.:
sassa:
Peta W.:
A kakva je to "bezobrazna" devojka? :shock: :roll: :?:

:wink: :twisted:
Nema pojma,valjda suprotne od onih devojaka i zena koje su do skoro zivele na Balkanu.Samosvesne,jake i samim tim uzimaju osobine koje su imali samo muskarci. :evil:
...I sta ima lose i bezobrazno u tome...? :shock: :o
Valda nista,samo se neslaze sa balkanskim mentalitetom.U fazonu,kada neko ima takvu devojku vecina muskaraca govori-kako je podnosi-dok kada se nama takva desi,ebiga.Da ne lupetam? :?
 
Peta W.:
sassa:
Peta W.:
A kakva je to "bezobrazna" devojka? :shock: :roll: :?:

:wink: :twisted:
Nema pojma,valjda suprotne od onih devojaka i zena koje su do skoro zivele na Balkanu.Samosvesne,jake i samim tim uzimaju osobine koje su imali samo muskarci. :evil:
...I sta ima lose i bezobrazno u tome...? :shock: :o
A da bezobrazna cura možda nije ona koja ne da tako olako pa se morate malo potruditi da je osvojite?
 
underwater:
pa ne znam... proradi neki hormon valjda... kod zena se to kao ne javlja?

lolla...mislim da pojmovi neprijatan/tna i bezobrazan/zna nemaju potpuno isto znacenje...
Ok, predpostavljam da je onaj shto je postavio topic pod ovim 'bezobrazna' mislio provokativna, izazovna...Eto, kad ne citam izmedju redova... tj. izmedju odgovora;)
Po mojoj definiciji bezobrazan je isto shto i drzak...npr. Odatle greska..
 
lolla:
underwater:
pa ne znam... proradi neki hormon valjda... kod zena se to kao ne javlja?

lolla...mislim da pojmovi neprijatan/tna i bezobrazan/zna nemaju potpuno isto znacenje...
Ok, predpostavljam da je onaj shto je postavio topic pod ovim 'bezobrazna' mislio provokativna, izazovna...Eto, kad ne citam izmedju redova... tj. izmedju odgovora;)
Po mojoj definiciji bezobrazan je isto shto i drzak...npr. Odatle greska..

сад већ цепидлачиш... :wink:
 
фигхтер:
lolla:
underwater:
pa ne znam... proradi neki hormon valjda... kod zena se to kao ne javlja?

lolla...mislim da pojmovi neprijatan/tna i bezobrazan/zna nemaju potpuno isto znacenje...
Ok, predpostavljam da je onaj shto je postavio topic pod ovim 'bezobrazna' mislio provokativna, izazovna...Eto, kad ne citam izmedju redova... tj. izmedju odgovora;)
Po mojoj definiciji bezobrazan je isto shto i drzak...npr. Odatle greska..

сад већ цепидлачиш... :wink:
Da znash, mozda bi trebalo da odem na lalanje... vec zapadam u 'vilozoviranje'.;))
 
lolla:
фигхтер:
lolla:
underwater:
pa ne znam... proradi neki hormon valjda... kod zena se to kao ne javlja?

lolla...mislim da pojmovi neprijatan/tna i bezobrazan/zna nemaju potpuno isto znacenje...
Ok, predpostavljam da je onaj shto je postavio topic pod ovim 'bezobrazna' mislio provokativna, izazovna...Eto, kad ne citam izmedju redova... tj. izmedju odgovora;)
Po mojoj definiciji bezobrazan je isto shto i drzak...npr. Odatle greska..

сад већ цепидлачиш... :wink:
Da znash, mozda bi trebalo da odem na lalanje... vec zapadam u 'vilozoviranje'.;))

ма не да би требало, већ увелико треба да спаваш!
хајде сад - чашу кревета и у млеко... :wink:
 
lolla:
фигхтер:
lolla:
Ko sada cepidlaci ? :)

нисам ја - зека је! :P
је л` ти криво? :wink:
Mislim da je red da pustimo ovaj topic na miru :)))

ма у реду је, ти слободно иди...ја морам да останем да поднесем извештај и да закључам топик. 8)
 

Back
Top