Зашто мушкарци толико воле се*с?

Никад ми није било јасно зашто су поједини мушкарци толико опседнути се*сом?
Ја не видим ништа посебно у томе,чак мислим да имам и благу аверзију према њему.
Mi se sexom branimo od sexualno nasrtljivih zena.

Moze lok.
 
Никад ми није било јасно зашто су поједини мушкарци толико опседнути се*сом?
Ја не видим ништа посебно у томе,чак мислим да имам и благу аверзију према њему.
to je zabluda.
vole ga isto koliko i zene
 
Animated GIF
 
Mimi isto mi iskočila tema pa udjoh kad ono ti si je otvorio :mrgreen:

eto sad mi zabagovao mozak i ne znam šta sam teo da naškrabam :fdlan: :rotf:



i meni je Mimi koma :rotf:
И ти си мени.

Zašto je smešan?
Dečko je mlad, neiskvaren, upitno je i iskustvo.
Ova tema je verovatno rezultat svega što je pročitao ovde.
Хвала пуно на подршци!
 
Никад ми није било јасно зашто су поједини мушкарци толико опседнути се*сом?
Ја не видим ништа посебно у томе,чак мислим да имам и благу аверзију према њему.
To je sve hemija, hormoni vode do te opsednutosti. Isto tako, hormoni vode do te averzije i nezainteresovanosti.

Vole i zene, imas i zene koje su opsednute seksom. Samo se trude da prikriju to, uglavnom ne ispoljavaju direktno, jer smatraju da je muskarac taj koji treba da inicira. Ali isto tako sam poznavao i devojku koja je otvoreno priznala da vise voli to nego 'leba da jede
 
To je sve hemija, hormoni vode do te opsednutosti. Isto tako, hormoni vode do te averzije i nezainteresovanosti.

Vole i zene, imas i zene koje su opsednute seksom. Samo se trude da prikriju to, uglavnom ne ispoljavaju direktno, jer smatraju da je muskarac taj koji treba da inicira. Ali isto tako sam poznavao i devojku koja je otvoreno priznala da vise voli to nego 'leba da jede
I ja volim ses više nego da jedem leba, ako ćemo iskreno.
 
Никад ми није било јасно зашто су поједини мушкарци толико опседнути се*сом?
Ја не видим ништа посебно у томе,чак мислим да имам и благу аверзију према њему.
Pa ne bih rekao da ti je tacna observacija...
Vrlo mali broj muskaraca je opsednut seksom...
U njih spadaju, oni koji imaju polne bolesti, svrbi ih pa to mesaju sa napaljenosti...
Oni koji imaju poveci unos belancevina, pa opet mesaju sposobnost sa potrebom
Emotivno uzrokovani, to je najopravdanije od ovih, ali u danasnje vreme kad zene prave probleme, takvih je najmanje, uzmimo prosecno naselje, nekad su bile igranke pa igre u polju , pa uvece igre , pa sve to donosi interakcije i onda normalno da se nakupi za 2x nedeljno sigurno...zelje, a verovatno i prilike..

Sad kad razgovor lici kao gnjavaza trulog voca, a stalno padaju neke kritike ili ruganja, kad su sve mini ratovi egoista, tu nema bas toliko tih emotivnih ushicenja..

I ostaje unutrasnji poriv, a to su obicno negative, znaci mrznja, zelja za osvetom, nadmenost, gordost i slicno....

I daj da odradim ono u vezi, ali to nije to...to je sigurica da partner ne trazi po okolini...takodje patologija....to je vec pod moranje...
 
Никад ми није било јасно зашто су поједини мушкарци толико опседнути се*сом?
Ја не видим ништа посебно у томе,чак мислим да имам и благу аверзију према њему.
увек ме вуче "можда друга вришти другачије - морам да пробам"!
 

Back
Top