Зашто мушкарци толико воле се*с?

Mimi-95

Iskusan
Poruka
5.176
Averziju.. :sad2: Nikakvo čudo.. manjak seksa smanjuje imunitet, optimizam, teže se podnosi bol.. ima li većeg zadovoljstva i osjećaja od seksa - nema.
Oni (muškarci) koji nisu "opsjednuti" sa seksom su ipak bolesni ili su možda rodjeni sa tom nekom falinkom... ne daj Bože nikome.

U svemu tome nešto si ključno zaboravila.. biti "opsjednut seksom" ipak ne možeš bit prema svim ženama. Dok sa nekim (iz)goriš kao požar, sa nekim drugim, ni blizu toga.. seksualna privlačnost (Ili opsjednustost..:lol: prije bih rekao fatalna) plus ljubav je nešto što se samo nekima od nas posreći, htjeli to priiznati ili ne..
Posrećilo nam se ili ne, seks je glavni životni pokretač.. zamisli, šta bi bilo kada seks ne bi postojao :eek::eek: čemu onda modne revije, šminkanje, minići,.. svadbene čarolije, silna dotjerivanja i izlasci.. na koga da (po)mislimo, da sanjamo, maštamo? Pooljupci bez žara i osjećaja, zagrljaji bez duše i ikakve želje..
pu, pu.. gluvo bilo, kakva crna tema.. seks nam produžava život, pozitivno utiče na srce, mozak.. zbog svega toga, seks treba prepisati kao lijek, čisto da s e zna. :mrgreen: U inat sada, nekima.. :hahaha:
Исправка,нисам женско.

Медеја

Zainteresovan član
Poruka
165
Тек сад видим да сте писали.Некако ми је промакла порука.
Не верујем у то.
Аха, сад капирам. Ти би да уређујеш форум. :lol: Одатле толика усиљеност и вештачење. Са срећом!

PlaninskiKauboj

Zainteresovan član
Poruka
367
Iskreno, ne znam ni ja. Seks je užasno precenjena stvar.

Seks kao radnja možda jeste stvarno precenjen (od strane muškaraca), ali ja bih rekao da je ženski seksipil još precenjeniji, jer muškarci generalno dosta više pričaju o "top ribama" i njihovim fizičkim atributima nego o samom seksu kao činu.

radeta62

Buduća legenda
Poruka
38.875
Никад ми није било јасно зашто су поједини мушкарци толико опседнути се*сом?
Ја не видим ништа посебно у томе,чак мислим да имам и благу аверзију према њему.
U nesta se udarati mora.:per:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.