Зашто мушкарци толико воле се*с?

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.764
Decko ti si u velikoj zabludi, zene su te koje su opterecene sexom i zato svaku temu okrenu na sex ili stimulisanje muskarca....Cim ustane ujutro pocinje ritual pripreme za moguci sex, a posle duze apstinencije, prestaju sve kalkulacije i napadaju i ono sto ne zele, pa ako naleti marsovac "niko nije savrsen" moze i marsovac....o samopomoci da ne govorimo....

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.046
kad odrastes shvatices zasto.
Iz dosade.....
Moj buraz mi jednom objasnjavao da kad prestane da mu se dize da ce se ubiti...nema svrhe vise ziveti..Nije se salio...naravno nije se ubio ili nece se ubiti, ali ima nesto u njegovim recima sto ga cini zivim mrtvacem kad se to desi.
Ne znam odakle poreklo tog vaspitanja, a mislim da je vaspitanje, ali je uzrok psihickih poremecaja to je sigurno...

markons82

Elita
Poruka
18.694
Ovo prvo nije tacno za muskarce......
Jeste, smanjuje saneu da dobijes rak twstisa dalko vise neko drkanje...

One study followed 32,000 men for 18 years. It found men who ejaculated the most (at least 21 times a month) had a 20% lower chance of prostate cancer vs. those who ejaculated 4 to 7 times a month. The more the number increased per month, the lower their risk.

Numerous studies have shown that an active sex life is closely correlated with a longer life. Specifically, it seems like sex may lower the risk for heart attacks, strokes, and other heart diseases. In 2010, the New England Research Institute conducted a massive study.

Poslednja izmena:

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.046
Jeste, smanjuje saneu da dobijes rak twstisa dalko vise neko drkanje...
Aaaa, taj deo.....
A ja govorim uopsteno , nije bas tacno da seks produzava zivot muskarcima uopsteno...
Mozda zenama, ali kod muskaraca , seks je prilicno stetan, i za intelektualne a i za kardio sistem...sta god rekli..
Ima kod seksa ona pozitiva sto prebaci u dugoprugaski mod rad srca...tj rasiri krvne sudove i srcani ritam predje u dugoprugaski....ali svejedno kad tad dodjes do pritiska preko 260 u toku seksa...

Dok plivanje i dugoprugasko kretanje dovedu do tog moda rada srca bez dizanja pritiska u nebesa...
Uostalom prostiji dokaz je , i smanjena spermogeneza sa godinama...
Ili kolika je sansa da muskarac umre u toku seksa ili taj dan, a kolika kod zena....drasticno razlicito...

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.789
Pa brate biologija. Ne znam zasto se toliko pitas oko toga. To ti je poriv. Probudis se s tim svrabezom medju gacama. Hoces da ispraznis. Jbg, tako je. Bukvalvno poriv, osecaj neizdrza. Neko sladostrasce koje je gladno i zeli da se ispuni. Ako nemas taj osecaj, onda je mozda priblizna glad. Nije isto, jer je satisfakcija puno potpunija od jedenja, al eto na nekom osnovnom nivou.

Mimi-95

Iskusan
Poruka
5.100
Pa brate biologija. Ne znam zasto se toliko pitas oko toga. To ti je poriv. Probudis se s tim svrabezom medju gacama. Hoces da ispraznis. Jbg, tako je. Bukvalvno poriv, osecaj neizdrza. Neko sladostrasce koje je gladno i zeli da se ispuni. Ako nemas taj osecaj, onda je mozda priblizna glad. Nije isto, jer je satisfakcija puno potpunija od jedenja, al eto na nekom osnovnom nivou.
Питам се пошто једноставно немам тај осећај.Мислим,имам потребу за пражњењем,али не на тај начин.
Зато сам својевремено изјавио да сам вероватно асек.
@MrNapokon За пражњењем тестиса.Шта Вам није јасно?

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
45.046
To ti je kao nervoza, povecan secer, mozda i jeste povecan secer....
Blagi pritisak u predelu prostate....i ako si preterao , onda i dole u mosnjama...preterao u smislu da si inspirisao a nisi ispraznio muda...

Tako se i ukida...smanjujes inervaciju, tj inspiraciju , manje spermogeneze, i onda imas manje tog napona, a i kad imas napon ti mozes da se odupres njemu..
Inace bi bilo kao pisanje i sr.anje...

Neseksualnost je tacniji izraz ako nemas potrebu za seksom...ne mesaj sa aseksualnoscu sta god procitao na wikiju ili od strane modernih feminacistickih medija..

Poruka
16.229
Никад ми није било јасно зашто су поједини мушкарци толико опседнути се*сом?
Ја не видим ништа посебно у томе,чак мислим да имам и благу аверзију према њему.

Iskreno, ne znam ni ja. Seks je užasno precenjena stvar.

Mystic+

Legenda
Poruka
69.787
Iskreno, ne znam ni ja. Seks je užasno precenjena stvar.

Тако је. Велика већина мушкараца се после секса осећају празно, испражњено, а човеком влада једно 10-то минутно време неке испразности. Када сам био млађи знало је да ме ошамути та празнина.

Надам се да се бар жене осећају испуњено ... :lol:

a bre Milun

Elita
Poruka
23.585
Iz dosade.....
Moj buraz mi jednom objasnjavao da kad prestane da mu se dize da ce se ubiti...nema svrhe vise ziveti..Nije se salio...naravno nije se ubio ili nece se ubiti, ali ima nesto u njegovim recima sto ga cini zivim mrtvacem kad se to desi.
Ne znam odakle poreklo tog vaspitanja, a mislim da je vaspitanje, ali je uzrok psihickih poremecaja to je sigurno...
moj deda je kresao do kraja zivota. Govorio, " nemo da si lenj u te stvari da se ni "on" ne razlenji ".
Poruka je automatski spojena:

Mada ok, ima i do toga ko se koliko tu i na koji nacin prepustao.
Znas ono kad je sutra pitas: Sta ono bi sinoc hebo te bog?
a sta ona kaze ?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.