Quantcast

Zasto muskarci blokirao na fb bivse devojke

Metronomy

Veoma poznat
Poruka
12.464
I hoce coveka koji komunicira,znaci nikakvo bacanje pasulja,ako su meni karte otvorene ne vidim problem da to ocekujem i sa druge strane
A ti znas da li ja lazem? :rotf: Jel to muskarci bolje znaju sta zene hoce od zena? Pa jeste,samo treba da budemo lepe i slusamo,a i to nam je previse tesko?!
Nikada nije kasno promeniti opredeljenje :mrgreen:
Ako ne znaju bolje onda im ne vredi ni pricati....isto kao i zenama. Tako da od mira nema nista....Jedino da se potpise neki ugovor ili zapecati krvlju....
Ajd, majke ti kako si ti zamislila to da bude pravi, izabran i jos da zna sta mislis ili slusa sta mu kazes?
Rekla bi za njega " nit smrdi, nit mirise..." i jos treba da bude pametniji od tebe....

gost 189405

Elita
Poruka
16.694
Ako ne znaju bolje onda im ne vredi ni pricati....isto kao i zenama. Tako da od mira nema nista....Jedino da se potpise neki ugovor ili zapecati krvlju....
Ajd, majke ti kako si ti zamislila to da bude pravi, izabran i jos da zna sta mislis ili slusa sta mu kazes?
Rekla bi za njega " nit smrdi, nit mirise..." i jos treba da bude pametniji od tebe....
Ugovor, sjajna ideja
Mora se prvo neko ozbiljno kandiduje,pa da razmatramo.
Je.bo bi te ili pijano padanje preko mene racunam u seksualno nasilje ne u apliciranje

DiscoScience

Veoma poznat
Poruka
11.092
cao cure, imam jedno pitanje, sta se desava u umu muskarca da blokira da li znaci da mu je stalo ili nije. da li je povredjen ili ne.
blokirao me je nakon raskida 15 dana na fb, zasto nije odmah?
nakon toga, nakon mjesec dana blokirao me je na instagramu. ne razumem. Niti sam slala bilo kakve poruke mu, nista. Inace je on mene ostavio.
Hoće da te zaboravi.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
22.234
cao cure, imam jedno pitanje, sta se desava u umu muskarca da blokira da li znaci da mu je stalo ili nije. da li je povredjen ili ne.
nakon toga, nakon mjesec dana blokirao me je na instagramu. ne razumem. Niti sam slala bilo kakve poruke mu, nista. Inace je on mene ostavio.
pedantan čovek.

Sebastian4

Aktivan član
Poruka
1.718
Nisam pametan :aha:

tuc muc

Iskusan
Poruka
6.316
Nisam cura, al' mogu da pogledam. :lol: Da ti kaže tetka - oni to obično rade da se ne pročuje kako loše karaju, da ih bivše ne ocrne. :malav: :lol:

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.689
Napisi mu sa drugog naloga da te odbolokira i da ces mu popusiti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.