Zasto muskarac nikad nema svoju slobodu?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zasto zene ne razumeju muskarce, ja bi rekao skoro pa ni malo? One ocekuju od nas da vise zaradjujemo, da im podilazimo, da smo stalno tu itd.

Moje misljenje je da muskarac da bi se ozenio mora imati vise slobode, u to racunam da on moze sa ostalim zenama blago koketirati i malo ih zavoditi i to sve umereno, tek toliko da se te zene oko njega dobro osecaju a i da njemu bude dobro, a ne da on stalno mora biti oko zene samo zato sto ona misli da ce je on prevariti.
 
Po ko zna koji put,kada muškarac skita on je ženskaroš,srcelomac,srpski rečeno James Bond.Kada žena samo pomisli na nešto slično ona je...pa znate već šta,to je dosta veliki problem koji za posledicu ima prilično visoku cenu bar ovde na Balkanu a u Srbiji 30-ak ubijenih žena godišnje,to je ozbiljno sranje ljubomora u balkanca
 
Ne sve zene, treba uvesti nove termine - Zena (sa velikim Z), pa zena i dozvoliti ostale termine, recimo - fufica.

Te neke, zenske osobe, koje oce sve to i sve tako obicno zavrse same i sa 30 veza iza sebe. Vec u nekim godinama kada su malo kome pozeljne, te osobe kojima su one pozeljne - su toliko (u njihovim ocima) ispod (njihovog navodnog) nivoa.

Pisi propalo, treba ignorisati i ne treba uopste pominjati fejlove u zenskom rodu.
 
Po ko zna koji put,kada muškarac skita on je ženskaroš,srcelomac,srpski rečeno James Bond.Kada žena samo pomisli na nešto slično ona je...pa znate već šta,to je dosta veliki problem koji za posledicu ima prilično visoku cenu bar ovde na Balkanu a u Srbiji 30-ak ubijenih žena godišnje,to je ozbiljno sranje ljubomora u balkanca
Pa nije sigurno drugim muškarcima nego ženama.
 
Zasto zene ne razumeju muskarce, ja bi rekao skoro pa ni malo? One ocekuju od nas da vise zaradjujemo, da im podilazimo, da smo stalno tu itd.

Moje misljenje je da muskarac da bi se ozenio mora imati vise slobode, u to racunam da on moze sa ostalim zenama blago koketirati i malo ih zavoditi i to sve umereno, tek toliko da se te zene oko njega dobro osecaju a i da njemu bude dobro, a ne da on stalno mora biti oko zene samo zato sto ona misli da ce je on prevariti.
Ako je cilj sloboda, izbegavati ženidbu.
 
Zasto zene ne razumeju muskarce, ja bi rekao skoro pa ni malo? One ocekuju od nas da vise zaradjujemo, da im podilazimo, da smo stalno tu itd.

Moje misljenje je da muskarac da bi se ozenio mora imati vise slobode, u to racunam da on moze sa ostalim zenama blago koketirati i malo ih zavoditi i to sve umereno, tek toliko da se te zene oko njega dobro osecaju a i da njemu bude dobro, a ne da on stalno mora biti oko zene samo zato sto ona misli da ce je on prevariti.
To je karma, musko je osudjeno da bude rob zena.
 
Zasto zene ne razumeju muskarce, ja bi rekao skoro pa ni malo? One ocekuju od nas da vise zaradjujemo, da im podilazimo, da smo stalno tu itd.

Moje misljenje je da muskarac da bi se ozenio mora imati vise slobode, u to racunam da on moze sa ostalim zenama blago koketirati i malo ih zavoditi i to sve umereno, tek toliko da se te zene oko njega dobro osecaju a i da njemu bude dobro, a ne da on stalno mora biti oko zene samo zato sto ona misli da ce je on prevariti.
:mrgreen:
 
Svako treba da se izbori za svoju slobodu, ili bolje da kažem, treba naći partnera ako je to moguće ko će da nas poštuje i sa kim se slažemo po pitanjima sloboda, pa i seksualnih.

Meni je moj bivši još dok smo se zabavljali rekao znaš, i ako mi dobijemo decu, ja odmah da ti kažem ( a imao je tada 28 god), ti mi nećeš biti jedina žena u mom preostalom životu, da se ne lažemo. Ja sam rekla mislim da je to fer i korektno. Zašto bi neko tako mlad imao samo mene ceo svoj život? Delovalo mi čak i bolesno, mislim na takav zahtev. Ni ja neću imati samo tebe u svom životu, tako da je equal.
 
Svako treba da se izbori za svoju slobodu, ili bolje da kažem, treba naći partnera ako je to moguće ko će da nas poštuje i sa kim se slažemo po pitanjima sloboda, pa i seksualnih.
Mnogo oces..😉

Meni je moj bivši još dok smo se zabavljali rekao znaš, i ako mi dobijemo decu, ja odmah da ti kažem ( a imao je tada 28 god), ti mi nećeš biti jedina žena u mom preostalom životu, da se ne lažemo. Ja sam rekla mislim da je to fer i korektno. Zašto bi neko tako mlad imao samo mene ceo svoj život? Delovalo mi čak i bolesno, mislim na takav zahtev.
Zar je bolesno svaki put i svakog trena ljubiti te jednu istu osobu koju volis!
Pa to je nesto najlepse veruj mi😉..
Ni ja neću imati samo tebe u svom životu, tako da je equal.
Ee nije equal
A da si mi zena naucio bih te pameti.
Zaludio bih te sarmom i obdarenoscu za sve i svasta😉
a posle bih ti vratio istom merom.
Da zaboli malo😉
 
Svako treba da se izbori za svoju slobodu, ili bolje da kažem, treba naći partnera ako je to moguće ko će da nas poštuje i sa kim se slažemo po pitanjima sloboda, pa i seksualnih.

Meni je moj bivši još dok smo se zabavljali rekao znaš, i ako mi dobijemo decu, ja odmah da ti kažem ( a imao je tada 28 god), ti mi nećeš biti jedina žena u mom preostalom životu, da se ne lažemo. Ja sam rekla mislim da je to fer i korektno. Zašto bi neko tako mlad imao samo mene ceo svoj život? Delovalo mi čak i bolesno, mislim na takav zahtev. Ni ja neću imati samo tebe u svom životu, tako da je equal.
sa naglaskom na bivsi.
fer i korektno jeste, i realno rekla bih, ali retko ko ima mooda da se suoci sa tom tako jednostavnom istinom
 
sa naglaskom na bivsi.
Pa da, nismo mi obećavali jedno drugom neku veliku ljubav. Dok traje - traje. Bilo mi je drago da nađem neku osobu koja nije lepljiva, jer je meni to oduvek smetalo.
fer i korektno jeste, i realno rekla bih, ali retko ko ima mooda da se suoci sa tom tako jednostavnom istinom
Ma, meni se kod njega sviđalo što nikad ništa nije mazao, lagao, preuveličavao, itd. Oboje doživljavamo sex kao vrstu radosti i istraživanja sveta, tj ljudi, imanja novih iskustava u životu. Nisam mogla zamisliti mene i njega kroz 20 god kako sedimo u stanu, ja kuvam, on gleda tenis ili fudbal. On inače mrzi fudbal.
 
pisala sam vec da smo moj bivsi muz i ja dosli bili do te tacke, kad je on priznao preljubu, a ja nisam trazila razvoda braka nego sa reagovala sa radoznaloscu, da bismo kao mogli da budemo u "otvorenom" braku
ta je ideja bila ziva do moje prve kafe sa drugim muskarce, nakon cega je on rekao zajebi, ne mogu
a mism naravno da je sebi dao tu slobodu koju nije mogao da da meni, pa smo se na kraju i razveli.
na tu temu, javlja mi se "teoretski ljubav lepo zvuci, malcice je drukcije u praksi"
 
pisala sam vec da smo moj bivsi muz i ja dosli bili do te tacke, kad je on priznao preljubu, a ja nisam trazila razvoda braka nego sa reagovala sa radoznaloscu, da bismo kao mogli da budemo u "otvorenom" braku
ta je ideja bila ziva do moje prve kafe sa drugim muskarce, nakon cega je on rekao zajebi, ne mogu
a mism naravno da je sebi dao tu slobodu koju nije mogao da da meni, pa smo se na kraju i razveli.
na tu temu, javlja mi se "teoretski ljubav lepo zvuci, malcice je drukcije u praksi"
Pa sve je to normalno, dešava se.. Problem je samo kada ljudi fatalistički pristupaju braku ili tom zajedničkom životu i žele od starta da sve bude idealno, kako su oni zamislili ili katastrofa. Ništa nije katastrofa, na kraju ćemo svi pocrkati :lol:. Ali dok smo živi, sve treba uzeti sa radošću što je bilo dobro i ići dalje. Naš stav je najvažniji u svemu.
 
Jedino sto nas odanost i lojalnost odvaja od Plemensko bitstvovanje u Africi. Tamo isto ko prvi navata zenku taj je guziiiii, a vidim i da ovde to ima samo sto ovde zene slusaju lepo sto taj isti mačo muskarac kaze pa se pomire sa tim ,rode decu i sve lepo bajkovito i pinki🤨

A deca rastu uz odvojenost roditelja !!! jer dabome to je sve cool in klassa bravo....Jednom se zivi ko ga ebe....Putine bacaj ti te bombe!
 
pisala sam vec da smo moj bivsi muz i ja dosli bili do te tacke, kad je on priznao preljubu, a ja nisam trazila razvoda braka nego sa reagovala sa radoznaloscu, da bismo kao mogli da budemo u "otvorenom" braku
ta je ideja bila ziva do moje prve kafe sa drugim muskarce, nakon cega je on rekao zajebi, ne mogu
a mism naravno da je sebi dao tu slobodu koju nije mogao da da meni, pa smo se na kraju i razveli.
na tu temu, javlja mi se "teoretski ljubav lepo zvuci, malcice je drukcije u praksi"
moj brak je od prvog dana bio takav
aspolutna sloboda svakom ucesniku istog

i jedini razlog zasto je trajalo
ali za to moras da ukomponujes dve jedinke koje imaju svest, mozak, visok eq

ali ni to ne moze da traje
brak je utopija
ako neki traje decenijama to je laz, jer oboje trpe, tj naucili su da gutaju svasta samo da ne bi bili sami
 
moj brak je od prvog dana bio takav
aspolutna sloboda svakom ucesniku istog

i jedini razlog zasto je trajalo
ali za to moras da ukomponujes dve jedinke koje imaju svest, mozak, visok eq

ali ni to ne moze da traje
brak je utopija
ako neki traje decenijama to je laz, jer oboje trpe, tj naucili su da gutaju svasta samo da ne bi bili sami
Zasto bi bili sami? Nikada nije bilo vise razvoda nego sada i nikada nije bilo lakse zapoceti novu vezu.


Brak nema garanciju da ce biti zauvek, ali zar zaista ne poznajete niti jedan par koji u toj zajednici uziva?
 

Back
Top