Zašto mrze Niš?

Jao,kako je zalosno citati ovakva ubedjenja i vredjanja jednog tako lepog grada"Nisa",sto se tice mene bez obzira kako ili koliko bio los,ja ima da napisem ili da kazem da je dobar,jer tu si se rodio tu zivis,dali bio muskog ili zenskog roda nije bitno,netreba vredjati nikoga-na primer:muskarci su ovakvi ili onakvi,kao i za zene.Pa ljudi budite malo pametni,jer pisete da ste toliko skolovani,da ste zavrsili fakultete,neke velike skole,a zapravo to se uopste neprimecuje.Gde je vasa ljudckost i postovanje prema svojim sugradjanima i sugradjankama.To nisam bas primetio mozda od mali broj osoba,ali je to retki slucaj.I sramota je koristiti rec"seljak",moze da se koristi,ali ne da bi vredjali nekog.Od seljaka vam zavisi zivot da vam nije seljak vi nebi imali nista,mozda bi ste jeli asvalt ili mozda bi nesto nasli po parkovima i tako dalje.Treba imati postovanje prema svim osobama,jer kada bi svi bili po velikim skolama gde bi nam bio kraj.Ko bi proizvodio zitarice i salate i tako dalje.Sta vi kupujete po pijacama,vi nezasluzujete da vam niko nista ne proda,jer stvarno je sramota.Mnogo mi je zao kad tako nesto citam od buducih inzinjera ili arhitekta,profesora.Sta mozemo posle ocekivati od svoje dece kada ih jedan ucitelj,profesor takav uci,naravno nista.Pozdrav svima.
 
Gdesi bre zemo srecna ti nova godina,odavno te nisam primetio,nema te ziv da se pojavis,a sto se tice Nisa,ako ga nevolis sto zivis u njemu idi negde na drugo mesto nadji gde ima bolje.
 
Prijatelju ja nisam iz Nisa ti to znas,ustvari,ako mi verujes u ono od pre sto sam ti pisao,ako se secas,ako je vec tako i ti smatras da je negde bolje onda idi,ja sam od kuce svog rodnog mesta udaljen samo 2600km.Trazio sam bolje i nasao sam.Zelim ti srecu i uspeha u svemu i nadam se da ces da uspes.Pozdrav zemljace.
 
Nietzsche:
Nis je najbedniji i najruzniji grad, a kakve su Nislije, kolika im je pamet... to se vidi iz ovoga sto postuju na ovom forumu.

bash mi je drago shto te ne poznajem i jedva cekam da odesh iz nisha,i volela bih da odesh i iz srbije,ustvari najvishe bih volela da odesh u hilandar i tamo ostanesh zauvek,a poshto ja kao zena ne mogu tamo,stepen verovatnoce da cu da upoznam takvog jednog mladog a negativnog coveka,ravan je 0.ajde ucini nam svima koji volimo nish uslugu i nestani :x
 
Nietzsche:
Da, o tome govorim: coveka koji misli ovaj grad ne moze da istrpi. S druge strane su oni koji se samo smeskaju, ma i ziveli u svinjcu - njima je prosto sve ruzicasto. Kazao sam jednom: jer nisu videli bolje. To je iz neznanja, doduse. Grad koji ima ljude koji ne umeju misliti, jeste exploatisan i glup grad, a tako ce i ostati s vama.

Lagodno ziveti u zemlji koja je tvoj standard svela blizu nivoa zivotinjskog, i braniti bas tu zemlju; lagodno izgovaranje reci Srbija, pisati velikim pocetnim slovom.

Kontam da ne razumes/te o cemu govorim. No, rekao sam jednom: najgori je onaj Nislija koji ode iz ovog grada, pa vidi iz tudje perspektive kako izgleda mesto zvano Nis i njegovi gradjani. Tako i ja vama kazem: Ne d'o vam Bog da vam ja jednom odlucujem o gradu - sa pozicije Republike Srbije i grada Beograda.

TI SI SAMO SITNA RIBA U OVOM MORU PLAVOM,SITNA RIBA..........................................ma daj covece ti si moj idol,cudo nisi do sada sa takvom inteligencijom postao neki funkcioner,shto za tebe i nije problem,jer nam zemlju vode ljudi sa vishom shkolom ili pak zavrshenom glumackom akademijom,to je ono shto nam je potrebno,jedan dobar glumac da nam odglumi idealizam u kombinacijisa misliocem,i tako cemo svi da glumimo i da mislimo i niko nishta nece da radi-shto se ne aktivirash malo i kreni uradi neshto za srbiju,a ne samo da pljujesh i da mislish,tvoje misli nikome dobro ne cine a i ne menjaju nishta....i u pravu si kada kazesh da ne kontam,ne kontam shto do sada nisi u americi,evropi,i na njihovim koledzima rasipash svoju inteligenciju nego trujesh nish svojim postojanjem :twisted:
 
Sviste bre neke picketine ko moze od vas da kazem ,,Nislije" da kaze da je iz Nis svi ste bre neki doseljenici mnogo ste prepotentni mislite imate jednu Kaucu jedan Podzevni a ustvari nemate nista **** sam do sad samo 8 nislijki sve su lepe da kazemo vestacke i mnogo glupe nadignute sta ima u stvari lepo da se kaze o Nislijama nista pola ste sa Kosova iz Pirota ili Aleksinca ili pak iz leskovca Sta ste bre vi GOMILA SERONJA ma nista zaboravi VI ste SVI OK :evil:
 
Vragolan:
Sviste bre neke * ko moze od vas da kazem ,,Nislije" da kaze da je iz Nis svi ste bre neki doseljenici mnogo ste prepotentni mislite imate jednu Kaucu jedan Podzevni a ustvari nemate nista * sam do sad samo 8 nislijki sve su lepe da kazemo vestacke i mnogo glupe nadignute sta ima u stvari lepo da se kaze o Nislijama nista pola ste sa Kosova iz Pirota ili Aleksinca ili pak iz leskovca Sta ste bre vi GOMILA SERONJA ma nista zaboravi VI ste SVI OK :evil:

A ti si jedan obican seronja koji nezna ni da pise,a kamoli da ide po ulici,pa jos da i j..e.
Idi spavaj molim te.
 
DINIC:
Pojasni malo bolje ja sam glup i to nerazumem.

pacenik=u gore navedenim sluchajevima prestavlja mizernost jednog coveka da se hvali svojim ,verovatno nepostojecim seksualnim podvizima,i nemogucnost drugog da prihvati odbijanje kao sastavni deo zivota,pa srozava zene,u nadi da ce na taj nacin biti primecen-pateticno dragi moji
 
Zdravo zemo,neko mi uze "KICA" i sad koristim "DINIC".
Prvo je bio nadimak,a sada je prezime.Nevolim kad neko tako pise o mom kraju.
Zasto mrze nas ceo jug,kome on smeta kad veliku korist imaju od njega,to nerazumem,pa kako da razumem kad sam glup.
Pozdrav zemo tebi i svim Nislijama.
 
spy:
DINIC:
Pojasni malo bolje ja sam glup i to nerazumem.

pacenik=u gore navedenim sluchajevima prestavlja mizernost jednog coveka da se hvali svojim ,verovatno nepostojecim seksualnim podvizima,i nemogucnost drugog da prihvati odbijanje kao sastavni deo zivota,pa srozava zene,u nadi da ce na taj nacin biti primecen-pateticno dragi moji

Pa sto pises u mnozini,naznaci kome pises,kao prvo ja sam ozenjen i sa tim nemam problema nimalo.
 
Nietzsche:
Ocigledno je da si jedna od tih zena, pa tako i prozvana. Ko je onda patetican. Uistinu, ja ne mislim da su to zene uopste. Ja zenom i muskarcem zovem ljude koji umeju da misle a suprotnog su pola.


e ako je sve ono shto sam ja chula o tebi istina,Aleksandre,bolje bi bilo da cutish,da ja ne pocnem da pishem shta sam sve saznala....ako je ime greshka,onda mogu da ti kazem da imash opasnog protivnika u shahu
 
Kico, tebi se posebno obracam ovako, da ne otvaram novu poruku. Pazi, kad ja kritikujem Nis i Nislije, to je zbog neceg sto je ocigledno trulo u njemu, nesto cega Nis stvarno treba da se stidi. A to radim s nadom da ce se narod, prozvan, i probuditi. Ali, narod ko narod, tesko mu je da prihvati svoje greske i anomalije, ili pak da otkrije svoj sram, svoj stid.
[/quote]

Zemo ja tebe razumem sta ti hoces i sta je tvoj cilj,ali badava je kad drugi nerazumu.
A primetio sam da same Nislije idu protiv samih sebe i na taj nacin od svega bice nista.
A sad ja idem da spavam,jer radim popodne,laku noc zemo.
 

Back
Top