salko dinamitas
Veoma poznat
- Poruka
- 10.146
Zasto je ljudima potrebno isticanje da pripadas nekoj grupi?Bio sam sasvim slucajno na motorijadi u Banjaluci za vikend ,super bendovi ,organicija itd ali vecina ljudi na skupu nosi te prsluke sa imenima nekog kluba kojem pripadaju i sad su oni kao neke face imaju svoj vip prostor gdje ostali ne mogu da udju a najveca spadala nose te prsluke.