Zasto mora da boli?

  • Začetnik teme Klementina
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
nisam bas puno iskusan,ali moji saveti obicno pomazu! vidi najbolje bi bilo da ti uzmes inicijativu pri sledecem zadovoljavanj tj. uzmi njegovu ruku,prst i pokusaj ti sa njegovom rukom da odradis posao! pozdrav
 
Moj problem je u tome sto svaki put kad moj decko pokusa da me stimulise prstima dole, ja osetim ruzan bol. Inace, nismo jos isli do kraja, tj. spavali, ali ovo je nesto kao priprema. Npr. ja se strasno napalim, najverovatnije i on, i onda kad spusti prste dole osecaj je strasno neugodan, i ja moram da ga zaustavljam, uzbudjenje podje i posle cak ne mogu ni da navlazim i i dalje me neko vreme boli i kasnije. On kao kaze da prvi put mora da boli, a to vec nije prvi vec ko zna koji put to da radi a sramota me da kazem kad ja to sebi radim da uopste ne osetim bol. Koje je resenje? Svesna sam ja da on tu malo gresi, ali kako da ga "izvedem" na pravi put, da sve to prestane da boli? Znam da se stvarno trudi oko svega, i da se ja uzbudim, i da mi bude prijatno, ali ovo nam nikako ne ide. :cry: HELP!

Pfff pa ovo je post iz 2003
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top