Quantcast

Zasto momci lizu?

MrNapokon

Elita
Poruka
21.916
Hajde salu na stranu. Ja mislim da je zapravo ovde jedna konfuzija. A to je da koleginice posmatraju muskarce kroz svoju prizmu. Naime mnogo cesce cujem od zena nego od muskaraca, kada opisuju seks, da ga opisuju kroz vise cula, pa i culo mirisa. E sad, rekao bih da kod muskaraca to culo, barem u seksu ne igra toliku ulogu, samo da je higijenski ispravno, mislim stvarno... Mozda je tu cela dilema a?

Ната Ли

WD - 40
Moderator
Poruka
27.721
Hajde salu na stranu. Ja mislim da je zapravo ovde jedna konfuzija. A to je da koleginice posmatraju muskarce kroz svoju prizmu. Naime mnogo cesce cujem od zena nego od muskaraca, kada opisuju seks, da ga opisuju kroz vise cula, pa i culo mirisa. E sad, rekao bih da kod muskaraca to culo, barem u seksu ne igra toliku ulogu, samo da je higijenski ispravno, mislim stvarno... Mozda je tu cela dilema a?

Verovatno. Ja znam da je meni lulo mirisa najjače čulo. Miris može da me probudi,pe nego oluja.
Zato stalno njuškam i sebe i druge.
A ne volim ni parfeme. Samo blage, čiste mirise.

Kafa

Veoma poznat
Poruka
13.038
Koje je culo dominantno nema veze sa polom.

Ната Ли

WD - 40
Moderator
Poruka
27.721
To sam verovatno pisala, da po mirisu osetim ko je ono kompatibilan, pod uslovom da se nije polio parfemom.
Ako mi njegov miris prija toeto.
Ako ne, može da prođe ali nikad nije vrhunski. Džaba što je čist i namiriše se i akrobacije, čudesa..

Ната Ли

WD - 40
Moderator
Poruka
27.721
Pa i parfemi, ma koliko bili skupi neki su mi nepodnošljivi. I na meni i na drugima.
A dešavalo mi se da dobijem parfem i ne mogu na sebi da ga podnesem, povraća mi se. Poklonim nekoj prijateljici i na njoj mi ne smeta.

MrNapokon

Elita
Poruka
21.916
Pa i parfemi, ma koliko bili skupi neki su mi nepodnošljivi. I na meni i na drugima.
A dešavalo mi se da dobijem parfem i ne mogu na sebi da ga podnesem, povraća mi se. Poklonim nekoj prijateljici i na njoj mi ne smeta.
Ma ne volim naparfemisane. To mi je danas i nekulturno. Lepo se istusiraj, moze stik ili eventualno bas diskretno. Al kad osetim osmicu sa 10 metara niz vetar, ma idi...

Ната Ли

WD - 40
Moderator
Poruka
27.721
A jbg kod nas je generalno ta nekultura kozmetike. I kod muskaraca i zena. Svi smo ko neke namunjene markirane hodajuce reklame. Obicno to ide paralelno sa siromastvom.

Baš to, ovi lovatori sve oblače jednostavno, skupo ali diskretno, tako i mirišu jedva primetno

A kod nas daju pola plate za majicu DG i sledeću na parfem i rokaj da se vidi i miriše za sve pare.

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.629
Bakterioloski ispravan!
Tek kad donese test i bris, onda mozemo popa zvati :malav:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.