Zasto molim vas odgovorite.

Da dodam i da su priznali odvajanje Kosmeta od Srbije u kojoj su shiptari bili ako se ne varam nekih 17% stanovnistva :think:

Ne da deluje licemerno,zna i on to,klasican bezobrazluk sa blagim nijansama terorizma i samozivosti.

Na Kosovu je održan referendum na kojem je ubjedljivom većinom (mislim neđe oko 90%) pobijedila opcija za nezavisnost

I da, Kosovo je bila autonomna pokrajina, u Crnoj Gori to ne postoji, osim ako ćeš da odvojiš neki plac :rotf:

nije on izmislio te drine..izmislio ih je neko drugi..on ih je samo usvojio..

Usvojio ih uz jeftinu pricicu a ne moze da je se reshi uz milijardu i jedan dokaz :hahaha:.......to ti dodje isto kao da citav dan stojis pored bukve i vices joj da se pomeri :mrgreen:

Na Kosovu je održan referendum na kojem je ubjedljivom većinom (mislim neđe oko 90%) pobijedila opcija za nezavisnost

I da, Kosovo je bila autonomna pokrajina, u Crnoj Gori to ne postoji, osim ako ćeš da odvojiš neki plac :rotf:

I:dontunderstand: kakve to ima veze:dontunderstand:.......ti sad kao nisi informisan da parce drzave nema pravo na samootcepljenje tj. bilo koji referendum je ne vazeci...ili kapiras da se sutra odrzi referndum u napr. HN i izglasa se ono sto oboje znamo da ce se izglasati treba da se postupi po tom "referendumu"

Ajde blago meni,ti se lepo barem malo raspitaj pre nego sto udjes u kakvu takvu raspravu,nemoj mi trositi vreme :roll:

I sta sa tim sto je bila AP?

I AP moze da se ponisti,a i nismo je blago nama mi dali Kosmetu nego hrvat tako da.....

Poslednja izmena:
Da, ali je unutar Jugoslavije postojala SR Crna Gora, koja je imala pravo na odvajanje ukoliko većina u njoj, a ne u čitavoj Jugoslaviji odluči tako.
Nema Albanaca 30%, nego 5-6%
e to je kamen spoticnaja i zasto je i hrvatska protivpravna drzava..postoji nesto sto se zove vecina naravno ali postoji i nesto sto je iznad vecine a to je vladavina prava..u srj crnogorci su bili narod..i srbi su bili narod..sa svim pravima koje taj status donosi..
pod broj jedan preglasavanje nije demokratsko delovanje..
status naroda onemogucava to..da bi se izvrsilo preglasvanje neophodno je sta..pogaziti ustav..medjutim to gazenje ustava je bilo radikalno u slucaju hrvatske ali ublazeno u slucaju crne gore..jer je bilo nekoliko ustava izmedju koji su malo po malo omogucili takav vid nedemokratskog delovanja jer postoji nacelo da se jednom stecena prava i slobode ne mogu naprasno ukidati BEZ saglasnosti onoga kome se ta prava ukidaju..drugim recima .crna gora je PRAVNO mogla postati nezavisna samo ako se i srbi sloze kao konstituitvan narod.....hrvatska takodje .rekoh to je izmenjeno gradjanskom orijentacijom ustava u slucaju crne gore..ali ustava SRJ i kasnije onog dokumenta u zajednici scg..medjutim..kao glavni argumenat nezavisnosti crna gora je onda isticala slobu..sloba od 5og oktobra nije na vlasti tako da taj argumenat vise nije pio vodu

AP kosovo i metohija nikakvim ustavom ni pravnim aktom NIJE IMALA PRAVO NA SAMOOPREDELJENJE to si zaboravio ili namerno prevideo

zarad boljeg razumevanja kako deluje indoktrinacija evo teme

http://forum.krstarica.com/threads/231440

think about it

NAVAR ne vredi ti nekog ubedjivati ko istinski mrzi SRBE.
Tom DPS ja sam u postu pisao o pokolju Srba u selu Velika kod Plava od komsija Muslimana i Handzar jedinice i SS jedinice.
Ali to ne vredi on to nece da cuje i toga ne zanima jako bitna stvar SS komandanti su komandovali muslimanskim jedinicama ali nisu prljari ruke tj uradili bi oni to ali zasto kad imaju poslusne Hrvate i Muslimane te oni zdusno ubijaju SRBE i slade se tim.
Zato Nemci nikada u 2 s ratu nisu na prostoru ex jugoslavije uprljali ruke jer su imali Hrvate i Muslimane i Siptare koji su to slatko radili.
Sve to ovaj DPS zna ali cuti nece on da kaze ni da su na zadnjem popisu u Grnoj Gori 62% stanovnistva se izjasnili da govore Srpskim jezikom nece on da kaze da su profesori u Niksicu dobili otkaze ne on to nece da kaze.
Bio sam pre 2 sedmice u Crnoj Gori na moru bilo mi je divno valda zato sto nisam sreo ljude poput DPS.
Narod u Crnoj Gori je dobar i nemojte dirati narod u dneno politickim glupostima.

Ovako cudno pitanje ali istinito prvo pitanje glasi.Zasto drzava Srbija i SPC ne potegnu tuzbu uzmu dobre advokate i krenu redom ovako.2 S.rat unistenje Srba ,Jasenovac,Gradiaska,pokolji Srba i pljacke Ustaske i Handzar jedinice.Kada bi se izracunalo unistenje onog sto je bilo Srpsko u 2 s ratu Hrvati i Muslimani milion godina to nebi isplatili.
Dalje zasto Srbija ne trazi deo Jadrana koji joj pripada jer je Istra pripala Jugoslaviji a ne Hrvatskoj ZASTO.
Boka Kotorska se jasno pripojila Srbiji a ne Crnoj Gori ZASTO.
Dalje zasto se ne potegne pitanje iseljavanja Srba sa kosova tj zabrane povratka 45,46 god ZASTO.
Sto je najgore za ovo ima milion dokaza te bi se to moglo odmah dobiti.
Zasto se ne tuzi Regularna Hrvatska armija napad na zapadnu Bosnu dolazak Mudzahedina,finansiranje Hrvata u zapadnoj Hercegovini ZASTO.

Drugo pitanje nakon rusenja Crkava i Manastira na kosovu u Martu 2004 god i pogroma nad Srbima.
2 meseca nakon toga iz Londona stize ekipa Vizantologa sa znanjem Srpskog jezika i to perfektno.
E sta su oni uradili sve popisali i znali su o nasim Crkvama vise nego V.Artemije ovu sam pricu cuo kada sam boravio u K.Mitrovici jedna Engleskinja kada ju je upitao V.Artemije zasto to rade ona odgovori zbog vas Srba bice ovo vas kec iz rukava sto bi rekao nas narod.
Da zavrsim ti Englezi su sve popisali i znali o nama mozda i vise nego nasi crkveni istoricari.
Ja mislim da ce doci dan za taj kec iz rukava i da vreme radi za SRBE.
BDW mogao sam i milion stranica pisati o zlocinu Hrvata i Balija u 2.s ratu ali zasto kad je vec sve napisano i receno.
Dakle samo malo dolara i eto nama Srpskih zemalja nazad.

Zato sto bi nas svi pobili,i Srbiju bi dali siptarima,znate ono:"bez po' muke ide nam od ruke"?

da dodam na to..dobar narod je svugde dobar..bio amerikanac nemac finac.ili ili
medjutim u svakom narodu..na prste mozes izbrojati svesne ljude..narod u ogromnoj vecini zivi na autopilotu (kud svi turci tud i mali mujo) i kao takav ce taj jedan pripadnik naroda nekog mnogo pre pokazati kolektivne odlike nacije nego individulane odlike pojedinca
tipican hrvat srbin nemac ce se "most likely" ponasati bas kao tipican srbin hrvat nemac sa svojim tipicnim nacinom razmisljnaja shvatanja poimanja cak i tipicnim slepim tackama

AP ima isti status kao i kod vas opstine. Znaci kod vas moze neka opstina da referendumom izglasa nezavisnost i to bi po tebi bilo legitimno?

Ovako cudno pitanje ali istinito prvo pitanje glasi.Zasto drzava Srbija i SPC ne potegnu tuzbu uzmu dobre advokate i krenu redom ovako.2 S.rat unistenje Srba ,Jasenovac,Gradiaska,pokolji Srba i pljacke Ustaske i Handzar jedinice.Kada bi se izracunalo unistenje onog sto je bilo Srpsko u 2 s ratu Hrvati i Muslimani milion godina to nebi isplatili.
Dalje zasto Srbija ne trazi deo Jadrana koji joj pripada jer je Istra pripala Jugoslaviji a ne Hrvatskoj ZASTO.
Boka Kotorska se jasno pripojila Srbiji a ne Crnoj Gori ZASTO.
Dalje zasto se ne potegne pitanje iseljavanja Srba sa kosova tj zabrane povratka 45,46 god ZASTO.
Sto je najgore za ovo ima milion dokaza te bi se to moglo odmah dobiti.
Zasto se ne tuzi Regularna Hrvatska armija napad na zapadnu Bosnu dolazak Mudzahedina,finansiranje Hrvata u zapadnoj Hercegovini ZASTO.

bokte, koji cirkusant...:hahaha::hahaha::hahaha:

Usvojio ih uz jeftinu pricicu a ne moze da je se reshi uz milijardu i jedan dokaz :hahaha:.......to ti dodje isto kao da citav dan stojis pored bukve i vices joj da se pomeri :mrgreen:

I:dontunderstand: kakve to ima veze:dontunderstand:.......ti sad kao nisi informisan da parce drzave nema pravo na samootcepljenje tj. bilo koji referendum je ne vazeci...ili kapiras da se sutra odrzi referndum u napr. HN i izglasa se ono sto oboje znamo da ce se izglasati treba da se postupi po tom "referendumu"

Ajde blago meni,ti se lepo barem malo raspitaj pre nego sto udjes u kakvu takvu raspravu,nemoj mi trositi vreme :roll:

I sta sa tim sto je bila AP?

I AP moze da se ponisti,a i nismo je blago nama mi dali Kosmetu nego hrvat tako da.....

Herceg Novi je jedan grad i ne može se otcijepiti, a, uz to, Herceg Novi ne bi imao podršku svjetsih sila prilikom toga čina.

Pa kad je dao Hrvat, što je vi nijeste poništili?

NAVAR ne vredi ti nekog ubedjivati ko istinski mrzi SRBE.
Tom DPS ja sam u postu pisao o pokolju Srba u selu Velika kod Plava od komsija Muslimana i Handzar jedinice i SS jedinice.
Ali to ne vredi on to nece da cuje i toga ne zanima jako bitna stvar SS komandanti su komandovali muslimanskim jedinicama ali nisu prljari ruke tj uradili bi oni to ali zasto kad imaju poslusne Hrvate i Muslimane te oni zdusno ubijaju SRBE i slade se tim.
Zato Nemci nikada u 2 s ratu nisu na prostoru ex jugoslavije uprljali ruke jer su imali Hrvate i Muslimane i Siptare koji su to slatko radili.
Sve to ovaj DPS zna ali cuti nece on da kaze ni da su na zadnjem popisu u Grnoj Gori 62% stanovnistva se izjasnili da govore Srpskim jezikom nece on da kaze da su profesori u Niksicu dobili otkaze ne on to nece da kaze.
Bio sam pre 2 sedmice u Crnoj Gori na moru bilo mi je divno valda zato sto nisam sreo ljude poput DPS.
Narod u Crnoj Gori je dobar i nemojte dirati narod u dneno politickim glupostima.

Izmišljaš i pričaš gluposti. Niko ođe istinski ne mrzi Srbe.
Već sam govorio o tome kako su se građani Crne Gore izjasnili na popisu a u vezi je jezika, neću se ponavljati.

Back