Zasto molim vas odgovorite.

Nijesam ja nikakav "pravi nacionalista", zapravo, ti si. Govoriš o srpskim teritorijama, kako Istra i Boka treba da budu srpske, kako ovo, kako ono... Ja samo ne dam mojih 13.812 km2 i to je to. Ne treba mi ništa više. Zašto ste izgubili Kosovo? Zašto se BIH otcijepila i pokušavaju da ukinu RS, zašto se Crna Gora otcijepila, zašto Vojvodina želi veći stepen autonomije... Zato što mnogo tražite, imate velike ambicije, željeli biste da je sve vaše, da vladate čitavim Balkanom. E ne može!!! I zato je bolje da počnete da čuvate ovo što vam je ostalo, jer ako nastavite tako kao što ti misliš da treba, ni ovo malo vam neće ostati

Мало је то 13812 км[SUP]2[/SUP].То му дође као једна београдска општина.
Него, узмите пегле у руке и испеглајте оне силне планинчине и добићете на квадратури.
Можда није право време за то али доћи ће. Биће Србије све докле има Срба.Наравно у већини.
 
koga da tuži za zločine...možda republiku sa kojom je Srbija živela zajedno 46 godina
nema naslednika NDH i sa tim je gotovo
čuvati uspomenu na žrtve, ne dozvoliti da ikad više Srbi završe u nekom Jasenovcu

Ма шта ми наприча??? А зашто је онда ухапшен Артуковић???

Такви злочини НЕ ЗАСТАРЕВАЈУ! :rtfm:
 
Ma nikad vam nije bilo bolje nego dok su vam Srbi gradili primorje odvajajuci od plata godinama za posledice zemljotresa..dok ste se besplatno skolovali na nasim Univerzitetima..dok ste iz tih vuko.e.ina gledali u BG kao na spas..

Eto vam sad pa se koljite izmedju sebe..Mafijaska drzava podeljena do apsurda gde je jedan brat Crnogorac,a drugi Srbin..:eek:

Ponovo cete vi da molite da vas primimo nazad.Samo..sto smo mi blesavi pa je i ta opcija moguca...:sad2:
a glavni izvor prihoda im je sverc brzim camcima iz italije i plasman svercovane robe u srbiju:roll:
 
Мало је то 13812 км[SUP]2[/SUP].То му дође као једна београдска општина.
Него, узмите пегле у руке и испеглајте оне силне планинчине и добићете на квадратури.
Можда није право време за то али доћи ће. Биће Србије све докле има Срба.Наравно у већини.

Obale Save i Dunava kod BG sve sa adama su duze od celog crnogorskog primorja...:zcepanje:
 
Ovako cudno pitanje ali istinito prvo pitanje glasi.Zasto drzava Srbija i SPC ne potegnu tuzbu uzmu dobre advokate i krenu redom ovako.2 S.rat unistenje Srba ,Jasenovac,Gradiaska,pokolji Srba i pljacke Ustaske i Handzar jedinice.Kada bi se izracunalo unistenje onog sto je bilo Srpsko u 2 s ratu Hrvati i Muslimani milion godina to nebi isplatili.
Dalje zasto Srbija ne trazi deo Jadrana koji joj pripada jer je Istra pripala Jugoslaviji a ne Hrvatskoj ZASTO.
Boka Kotorska se jasno pripojila Srbiji a ne Crnoj Gori ZASTO.
Dalje zasto se ne potegne pitanje iseljavanja Srba sa kosova tj zabrane povratka 45,46 god ZASTO.
Sto je najgore za ovo ima milion dokaza te bi se to moglo odmah dobiti.
Zasto se ne tuzi Regularna Hrvatska armija napad na zapadnu Bosnu dolazak Mudzahedina,finansiranje Hrvata u zapadnoj Hercegovini ZASTO.

Drugo pitanje nakon rusenja Crkava i Manastira na kosovu u Martu 2004 god i pogroma nad Srbima.
2 meseca nakon toga iz Londona stize ekipa Vizantologa sa znanjem Srpskog jezika i to perfektno.
E sta su oni uradili sve popisali i znali su o nasim Crkvama vise nego V.Artemije ovu sam pricu cuo kada sam boravio u K.Mitrovici jedna Engleskinja kada ju je upitao V.Artemije zasto to rade ona odgovori zbog vas Srba bice ovo vas kec iz rukava sto bi rekao nas narod.
Da zavrsim ti Englezi su sve popisali i znali o nama mozda i vise nego nasi crkveni istoricari.
Ja mislim da ce doci dan za taj kec iz rukava i da vreme radi za SRBE.
BDW mogao sam i milion stranica pisati o zlocinu Hrvata i Balija u 2.s ratu ali zasto kad je vec sve napisano i receno.
Dakle samo malo dolara i eto nama Srpskih zemalja nazad.

Dragi moj naučniče ja ću ti dati jednostavan odgovor.

Današnja Republika Hrvatska nije pravni sljednik NDH; u hrvatskom Ustavu jasno se navodi rečenica "nasuprot težnjama zločinačke NDH" tako da tužiti koga nemaš za što.

Istra je bila dio Savezne Republike Hrvatska, a nalazom Badinterove komisije granice republika su postale granice država tako da je i Istra suvereni hrvatski teritorij.

čisto da ti uštedim vrijeme na pisanje pamlfeta
 
a ti mislis da si sad nezavistan i svoj na svome..alo matori..vise si bio svoj na svome u srj nego sad..al lupice te to u glavu ..vrlo skoro..;)
e da..a sto je sve manje srba turista u CG?:think:
nesto mi tu nije jasno..s druge strane..eto bre vama vas krs..ocete sami izvolte..od nas se manite..
srecom pa niJesam ja odlucivao o tome..al da jesam..ne bi se crnogorci sirili po beogradu..
ono kao sta su prve reci malog crnogorca.."a dje taj beograd?"//e vi ste jado tek jadni i bedni

Ne mislim, nego znam da jesam.
Zašto? To bi trebao da pitaš Srbe, ili onoga ko se u Crnoj Gori bavi turizmom, a ne mene.
 
znate sta je meni smesno?
to sto okreni obrni opet se sve ovde vrti oko srbije..ceo svet zabole k..i za sloveniju i hrvatsku i bosnu,,a tek za crnu goru..svi bi da osvoje i pokore srbiju..pitam se ..zasto je srbija toliko bitna svima..?:think:
a centar balkana nije ni atina ni sofija ni zagreb ni podgorica..vec BEOGRAD
i to bas izgleda boli ove mlade "nezavisne" drzavice kolonije i banana republike

Jeste, baš me boli što niko nema pretenzije prema mojoj državi, i što ne strijepim kad će se neki dio moje države odvojiti, a neko pokušati da me proćera sa mog ognjišta :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Zashto ? (mislim uopshteno)
Da se pljune svima istinu u oci ?
Da li sadashnji oblik demokratskog kapitalizma je sposoban da izadje sa izazovima savremenog sveta ?
Ocigledno ne .
Da li bez povecanja "potroshne klase " citaj "srednje" mozhe da krene proizvodnja ?
Ne.
Mozhe li brez sistemskih promena biti bolje ?
Ne.
A shto se Srbije tice,nekadashnja anketa je "rekla svoje".
80% Vs 10-17% za nezadovoljne gradjane.
Dakle gde je potroshacka "sredina" ?
Pa ,izvolite,radite shta xocete !
 
Мало је то 13812 км[SUP]2[/SUP].То му дође као једна београдска општина.
Него, узмите пегле у руке и испеглајте оне силне планинчине и добићете на квадратури.
Можда није право време за то али доћи ће. Биће Србије све докле има Срба.Наравно у већини.

Malo? Vi ste željeli mnogo više, pa ste na kraju spali na malo. Koliko je da je, moje je, mogu slobodno da se krećem na svakom metru moje države, za razliku od tebe.
 
Dragi moj naučniče ja ću ti dati jednostavan odgovor.

Današnja Republika Hrvatska nije pravni sljednik NDH; u hrvatskom Ustavu jasno se navodi rečenica "nasuprot težnjama zločinačke NDH" tako da tužiti koga nemaš za što.

Istra je bila dio Savezne Republike Hrvatska, a nalazom Badinterove komisije granice republika su postale granice država tako da je i Istra suvereni hrvatski teritorij.

čisto da ti uštedim vrijeme na pisanje pamlfeta
i na drvetu pisalo p... pa bosanac slomio k....:hahaha:
nije naslednik NDH my ass
 
Istra nikad nije bila područje od interesa za Srbiju ali Boka je nešto drugo.Ratovi koje je Srbija vodila u 19 i početkom 20 veka imali su za cilj i izlazak na Jadransko more.Srbska opcija u Crnoj Gori gubi ali bi se u Boki mogao formirati separatistički pokret koji neće biti srbsko-nacionalistički nego građanski na regionalnoj osnovi .Stanovništvo Boke svih nacionalisti nema od zajednice sa Crnom Gorom nikakve koristi samo je na šteti .U vreme razlaza SRJ,Lord Oven je predlagao da Herceg Novi pripadne Srbiji što vlasti Srbije nisu podržale :evil:.
 
Istra nikad nije bila područje od interesa za Srbiju ali Boka je nešto drugo.Ratovi koje je Srbija vodila u 19 i početkom 20 veka imali su za cilj i izlazak na Jadransko more.Srbska opcija u Crnoj Gori gubi ali bi se u Boki mogao formirati separatistički pokret koji neće biti srbsko-nacionalistički nego građanski na regionalnoj osnovi .Stanovništvo Boke svih nacionalisti nema od zajednice sa Crnom Gorom nikakve koristi samo je na šteti .U vreme razlaza SRJ,Lord Oven je predlagao da Herceg Novi pripadne Srbiji što vlasti Srbije nisu podržale :evil:.
inace koliko su crnogorci pozudani kao saradnici govore planovi kralja da se preko morave i prugama preko makedonije izadje na solun..pa se od toga odustalo je vidjese crnogorski silni junaci da ce ostati bogu iza nogu pa se dodovrise kralju :lol:
 
Istra nikad nije bila područje od interesa za Srbiju ali Boka je nešto drugo.Ratovi koje je Srbija vodila u 19 i početkom 20 veka imali su za cilj i izlazak na Jadransko more.Srbska opcija u Crnoj Gori gubi ali bi se u Boki mogao formirati separatistički pokret koji neće biti srbsko-nacionalistički nego građanski na regionalnoj osnovi .Stanovništvo Boke svih nacionalisti nema od zajednice sa Crnom Gorom nikakve koristi samo je na šteti .U vreme razlaza SRJ,Lord Oven je predlagao da Herceg Novi pripadne Srbiji što vlasti Srbije nisu podržale :evil:.

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf: Separatistički pokret. O čemu ti bolan pričaš, kad su na crnogorskom primorju Srbi većina jedino u Herceg Novom?? I onda poslije kukate zašto vas je neko proćerao :rtfm:
 

Back
Top