Зашто ми се повраћа од СНСа...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj post odlikuje nekoga ko ima problem sa sobom. Jer smatra da je njegova nacija, i to samo onaj njen TUPI DEO, bolja od ostalih. Šovinisti, Tako ih zovu.
Iz redova takvih oni bolesni moroni stvaraju vojske koje kolju i gaze sve oni koji, SREĆOM, večinom NIKADA NEĆE BITI KAO ONI.


Dovoljno je samo videti ko je ovde zaljubljen u četnike, pa da ti se doživotno
smuče.z:mrgreen:
 
Ovaj post odlikuje nekoga ko ima problem sa sobom. Jer smatra da je njegova nacija, i to samo onaj njen TUPI DEO, bolja od ostalih. Šovinisti, Tako ih zovu.
Iz redova takvih oni bolesni moroni stvaraju vojske koje kolju i gaze sve oni koji, SREĆOM, večinom NIKADA NEĆE BITI KAO ONI.

Крушкице....Јес то ти...ил се крава одвезала...?
missmuuuuty113or6-1.gif
 
Hebote, jesu li četnici:andjeo: uopšte napravili neki zločin tokom Drugog svetskog
rata? Izgleda da su bili pravi anđeli, ali su ih komunjare ocrnile bez ikakvog osnova?

Nije mi samo jasno kako su partizani uspeli da dobiju rat,
kada su se toliko ubijali
međusobno?

...Техеранска конференција је била прва конференција три силе у Другом светском рату, тако да је прва ствар коју су САД и Велика Британија урадиле је било да се побрину да добију пуну сарадњу и помоћ Совјетског Савеза за све ратне политике. Стаљин се сложио, али уз цену: Черчил и Стаљин ће подржати његову власт и партизане у Југославији...

http://sr.wikipedia.org/sr/Техеранска_конференција
 
moji su stavovi isti i objasnjeni milion puta. to sto je u vasim glavama podjela na demokrate i patriote je vas problem- ne moj. ja sam za sebe i demokrata i patriota a sta ti mislis apsolutno me ne tangira.
a ono sto tebe najvise bode nece nikad biti promjenjeno, naime, cetnicki koljac rade radic, koji je zaklao dr mladena stojanovica, ne moze nikako biti antifasista ;)
Сад ти уз филма Доктор Младен.
Љуба Тадић и Павле Вујисић. Четници су хтели беше да сачувају од немачке одмазде, а партизани се нису обазирали. Тако је било и у филму чак забележено.
И заборавио си само да су они били пријатељи од пре рата ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top