argumentovano
Poznat
- Poruka
- 9.453
Jesi li probao da razmutis malo sode bikarbone, dobijes baznu vodu, meni pomogne
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Nije da mi je neizdrživo. Mogu da popijem koji gutljaj švepsa, recimo, i to prođe manje više.Jesi li probao da razmutis malo sode bikarbone, dobijes baznu vodu, meni pomogne
od tog mi nije muka, osim ako preteramRešenje je špricer.
A ti imaš pojma a piješ vodu bez mineralaNemaju oni pojma![]()
Sad fali jedan od onih tvojih tekstovaNije da mi je neizdrživo. Mogu da popijem koji gutljaj švepsa, recimo, i to prođe manje više.
Nego, pitanje je zašto muka kad pijem običnu vodu a nije od drugih tečnosti?
NIšta od toga. Čistu vodu principijalno ne pijem. Hidriram se kroz druga pića, voće, povrće i hranom generalno, Ne bih mnogao da popijem pola litra vode odjednom bez ozbira koliko bio žedan, a mogu recimo pivo, iako nisam pivopija.Da ne bude da trolujem, svodi se na to da je stvarno moguće da piješ npr. velike količine vode odjednom ili tako nešto. Ili imaš nekih drugih problema sa želucem i/ili jednjakom koji se manifestuju kad piješ vodu.
Kupi flaširanu.NIšta od toga. Čistu vodu principijalno ne pijem. Hidriram se kroz druga pića, voće, povrće i hranom generalno, Ne bih mnogao da popijem pola litra vode odjednom bez ozbira koliko bio žedan, a mogu recimo pivo, iako nisam pivopija.
EDD: ALi mogu hladnu izvorsku planinsku vodu da pijem bez problema
Млака вода надражава повраћање, а мука је сигнал...Zašto mi je muka i gorušica kad pijem čistu vodu?
Naročito sobne temperature
Ima ljudi koji jednostavno ne mogu (u smislu ne vole) da piju vodu, možda si ti jedan od njihNIšta od toga. Čistu vodu principijalno ne pijem. Hidriram se kroz druga pića, voće, povrće i hranom generalno, Ne bih mnogao da popijem pola litra vode odjednom bez ozbira koliko bio žedan, a mogu recimo pivo, iako nisam pivopija.
EDD: ALi mogu hladnu izvorsku planinsku vodu da pijem bez problema
svejedno si mrsav, mislim nemas stomak, ravan si? trebas da dobijes dijagnozu, znam jednog drugara, pa se setih, ali pazi, mozda ja lupam i citiram bezvezeNe bih mnogao da popijem pola litra vode odjednom bez ozbira koliko bio žedan, a mogu recimo pivo, iako nisam pivopija.
jesamIma ljudi koji jednostavno ne mogu (u smislu ne vole) da piju vodu, možda si ti jedan od njih
Prouči ako te zanima tipovi konstitucija u homeopatiji, mislim da je tu lepo objašnjeno
ne glupiraj se ne, nije smak sveta ako imas GERD, samo ne mozemo da ti uspostavimo dijagnozu preko forumaNemaju oni pojma![]()
znaci, nemoj da me nerviras, ne mozes ti nista kao ja i @buudala sto mozemo; dosli mi drugari da vide jel sam ziv i zdrav... i hoces burbon? necu. hoces vino od visnje, nisi ga u zivotu probao? NECU! hoces kafu? necu. ajd uzmi flasicu od po litre vode. NECU! pa jedite tu jafu keks, ... I onda se ja setim da on ima GERD, ne moze nista ujutro, sramota ga uzme flasicu vode, i ostavi posle 2 gutljaja...NIšta od toga. Čistu vodu principijalno ne pijem. Hidriram se kroz druga pića, voće, povrće i hranom generalno, Ne bih mnogao da popijem pola litra vode odjednom bez ozbira koliko bio žedan, a mogu recimo pivo, iako nisam pivopija.
EDD: ALi mogu hladnu izvorsku planinsku vodu da pijem bez problema


Sve je to ok, ali ja nemam problem sa drugim pićem osim čiste vode.znaci, nemoj da me nerviras, ne mozes ti nista kao ja i @buudala sto mozemo; dosli mi drugari da vide jel sam ziv i zdrav... i hoces burbon? necu. hoces vino od visnje, nisi ga u zivotu probao? NECU! hoces kafu? necu. ajd uzmi flasicu od po litre vode. NECU! pa jedite tu jafu keks, ... I onda se ja setim da on ima GERD, ne moze nista ujutro, sramota ga uzme flasicu vode, i ostavi posle 2 gutljaja...
znaci, ne nerviraj me, moras kod gastroenterologa, da se vidi tacno da li je gerd ili jos nesto, ne plasim te, pices omeprazol ili slicno povremeno, ali neces se muciti, ionalo si mrsavac, jedes kao vrabac, pijes kao pile, ali moras da znas na cemu si! bar nisi debeo, msm nemas stomacinu
Why Water Causes GERD Distress
- Stomach Distension: Consuming too much water at once increases gastric pressure, forcing acid up into the esophagus.
- LES Relaxation: Cold water can cause the esophagus or sphincter to relax inappropriately, allowing reflux.
- Water Brash: A GERD symptom where acid causes excessive saliva production, creating a sour taste, often mistaken for water intolerance, according to the Cleveland Clinic.
- Existing Conditions: A hiatal hernia can make even moderate water intake create too much pressure.
Pogledajte prilog 1887621Cleveland Clinic +4
sa gaziranim nemaju ni koji imaju gastritis, a voda im tesko padne na zeludac - sam kazes da imas problemSve je to ok, ali ja nemam problem sa drugim pićem osim čiste vode.
ovo si otkrio ameriku, jer od nas niko nije cuo da tako moze da se hidrira, jedemo povrce umesto da pijemo voduHidriram se kroz druga pića, voće, povrće i hranom
Ako vam cesto nestaje voda,onda je do Hlora.Kod nas stalno nestaje vode preko dana,a nocu i ne pamtim od kada nemamo.Pogotovo,ako se desi negde proboj cevi,onda pojacaju kolicinu Hlora da sto pre izbistre vodu.Ja ne pijem cesmovacu od '92-ge godine.Isto sam imao povisenu kiselinu zbog toga.Mi imamo izvor mineralne vode i to pijem,ili kupovnu kiselu,sve ove godine.Zašto mi je muka i gorušica kad pijem čistu vodu?
Naročito sobne temperature