Quantcast

zasto mi ispastamo grehove adama i eve

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dejannn

Iskusan
Poruka
5.719
Ovo je stvarno porazavajuce za nas, ej bre mi ispastamo za grehove tamo nekog adama i eve za ono sto su oni ucinili,
ja da placam za njihova dela i grehe, netreba pristajati na to, nas je bog stvorio , a nije nas pitaom ni dali hocemo da postojimo,ja da placam za adama i evu i njihova dela necu, ko hoce nek stane u red,Hvala

Poslednja izmena:

goldengate

Zainteresovan član
Poruka
173
ovo je stvarno porazavajuce za nas, ej bre mi ispastamo za grehove tamo nekog adama i eve za ono sto su oni ucinili,
ja da placam za njihova dela i grehe, netreba pristajati na to, nas je bog stvorio , a nije nas pitaom ni dali hocemo da postojimo,ja da placam za adama i evu i njihova dela necu, ko hoce nek stne u red,Hvala
zato sto je to analogija na to kako je covek dosao do slobodne volje

ako neces da placas za nihov greh, odrekni se svoje slobodne volje i neces

Eleleth

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.312
Ovo je stvarno porazavajuce za nas, ej bre mi ispastamo za grehove tamo nekog adama i eve za ono sto su oni ucinili,
ja da placam za njihova dela i grehe, netreba pristajati na to, nas je bog stvorio , a nije nas pitaom ni dali hocemo da postojimo,ja da placam za adama i evu i njihova dela necu, ko hoce nek stne u red,Hvala
Ak ne vjeruješ u to onda i ne plaćaš...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.