zasto me zene ne vole ?

primetila sam da me zene nevole uglavnom , dok me muskarci uglavnom gotive.
prepostavljam da je to zato sto tako isto i muskarci nevole druge muskarce al im je sa drugim zenama mnogo lakse da izadu na kraj .

sta vi mislite jel to tako i dal mozda i vas isto nevoli vas pol il oba?
Dobro ja sam lepa i zgodna i svesna sam toga mozda me zato nevole? mozda su ljubomorne , ja bi bila da sam na njihovom mestu z:mrgreen: saplicu mi noge i u firmi nemogu da uz napredujem. i to uvek samo zene !!! e pocecu da mrzim zenetine pa sta da vam radim sto imam cetvorke i plave oci i obline o kojima vi mozete da sanjate ljubomorne stoke !!!!!!!!!

Kako da im kazem da prestanu pomozite mi z:cry:

ja ne bih bila ljubomorna na tebe, jer ne znaš napisati ne vole...pišeš sastavljeno
znači, voljeće te čim vide da imaš mane koje one nemaju
praktično, al istinito

(tako im je lakše kad konstatuju da si bolja riba...sjete se da nisi baš naučila kako se šta piše)
malo se zezam, ne ljuti se...samo žene pune samopouzdanja mogu da vole sve žene, msm vole...je širok pojam, aj da kažem mogu da ne mrze druge žene

primetila sam da me zene nevole uglavnom , dok me muskarci uglavnom gotive.
prepostavljam da je to zato sto tako isto i muskarci nevole druge muskarce al im je sa drugim zenama mnogo lakse da izadu na kraj .

sta vi mislite jel to tako i dal mozda i vas isto nevoli vas pol il oba?
Dobro ja sam lepa i zgodna i svesna sam toga mozda me zato nevole? mozda su ljubomorne , ja bi bila da sam na njihovom mestu z:mrgreen: saplicu mi noge i u firmi nemogu da uz napredujem. i to uvek samo zene !!! e pocecu da mrzim zenetine pa sta da vam radim sto imam cetvorke i plave oci i obline o kojima vi mozete da sanjate ljubomorne stoke !!!!!!!!!

Kako da im kazem da prestanu pomozite mi z:cry:

shta znam..pochni da se drogirash i pushish puno?
i nagoji se
onda nece imati na chemu da ti zavide

Back