Зашто? Увек гледам да будем поштен, увек сам лака мета за искоришћавање, а никад нико неће да се дружи са мном, никад нисам имао девојку, сви ме игноришу у реалу, сви имају неке своје комбинације, шта сам ја другима скривио?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
а никад нико неће да се дружи са мном
Ја у реалу за друге уопште не постојим или евентуално служим за злонамерно коментарисање.Kako se ti ophodiš prema ljudima i onda oni neće da se druže sa tobom?
Одакле ја знам због чега сам им одбојан. Претпостављам да је то јер су људи чопоративни и нападају оне који су сами.Da li si im odbojan zbog nečega, i zbog čega?
Потпуно не. Сви су надмени према мени.Da li si nadmen prema njima, svađalački raspoložen?
Трудиће се да те искористе.Doduse ako misle da ce imati neku korist od tebe trudice se da ti budu prijatelji
Људи јесу такви према мени. У било каквом колективу, од школе до посла, а и до групних интернет упознавања, увек ће сви имати неке већ постојеће своје приватне комбинације, често ће се већ познавати од раније, сви ће причати између себе, мувати се, једино са мном нико неће хтети ништа.Znas odakle krece ta promena koju ti zelis? Od tebe i tvog pogleda na ljude.
Ako ti dosadasnje razmisljanje nije donelo nista novo, mozda je pogresno tvoje razmisljanje.
I mozda treba sebi da priznas da nisi u pravu, jer takvo razmisljanje te i drzi tu.
To u stvari i nije razmisljanje, nego trazenje svega loseg u ljudima da bi upotpunio svoju slagalicu u glavi onako kako ti izvitopereno mislis. Reci ces, zivot je tezak i ljudi su gomna. Jesu, ali ti svaku tu tezinu upetostrucavas nego sto je realno. Smanji taj pojacavac realne tezine.
Smanji to pojacavanje na 4x za pocetak. Korak po korak.
promeni drustvo.Зашто? Увек гледам да будем поштен, увек сам лака мета за искоришћавање, а никад нико неће да се дружи са мном, никад нисам имао девојку, сви ме игноришу у реалу, сви имају неке своје комбинације, шта сам ја другима скривио?
verovatno netacno..ljudi imaju tendenciju samosazaljivanja i da misle upravo ovo sta si rekao..ja sam jadan koga svi koriste a bas sam postena dobrica.Мене сви сматрају будалом за искоришћавање или за нападање а никад ништа лепо нисам добијао од других.
a mozda nesto u tvom ponasanju njih odbija?Људи јесу такви према мени. У било каквом колективу, од школе до посла, а и до групних интернет упознавања, увек ће сви имати неке већ постојеће своје приватне комбинације, често ће се већ познавати од раније, сви ће причати између себе, мувати се, једино са мном нико неће хтети ништа.
Као да су људи рационални и реципрочни..a mozda nesto u tvom ponasanju njih odbija?
vidi.. da se ne svidis jednom to je moguce..da se ne svidis drugom..to je moguce.. da se ne svidis svima..problem je u tebi.
aj sad pojasni sta si hteo da kazes.Као да су људи рационални и реципрочни..
То што ме сви мрзе не значи да имају објективно реалан разлог, и ако сам ја поштен према другима не значи да ће други бити поштени према мени.aj sad pojasni sta si hteo da kazes.
a zasto mislis da te svi mrze?То што ме сви мрзе не значи да имају објективно реалан разлог, и ако сам ја поштен према другима не значи да ће други бити поштени према мени.