Zasto ljudi toliko kritikuju Aleksandra Vučića

Ja se samo sprdam jer nigdje nema vise teoreticara zavjera nego na srpskim forumima, zatim govori AV sa puno drame placa itd, bolje komedije nema na dunajluku.
Није више смешно шта ти погани Аљекови србски бољшевици и ратнохушкачи раде од мозгова целе Србије, све због предизборње кампање и останка на власти:

Nisam, ja sam u Kanonskoj SPC. ;)
Јеретичкој цркви, приватној СПЦ

Prolupava se... Bivši ldp-ovac koji sada glumi velikog ,,rodoljuba", idi molim te.
Pa nismo mi pali s kruške. ;)
Покај се за безочно лагање и мајмунисање себе и ближњих...

Покај се за безочно лагање и мајмунисање себе и ближњих...
Očito nisi upućen:

Iako priznaje da i LDP nije savršena i da pati od bolesti koje imaju i druge stranke, Šargić, ipak, ocenjuje da u njoj postoji veći stepen osetljivosti za realne probleme. – LDP ne zaluđuje ljude velikim nacionalnim temama zbog kojih patimo vekovima. Nije zagledan u prošlost.
https://localpress.org.rs/nisu-dovoljne-samo-kozmeticke-promene/

1716860204928.png

Sve se zna, druže Zilote. ;)

Zasto ljudi toliko kritikuju Aleksandra Vucica,tesko da postoji jedan lider na Balkanu u zadnjih 100 godina koji je toliko kritikovan i osporavan kao Aleksandar Vucic.Ni Milosevic ni Djindjic u Srbiji kao ni Djukanovic u Crnoj Gori nisu ni upola omrazeni kao Vucic,govorim u balkanskim okvirima.Najvise mu na teret stavljaju politiku srpsku u vremenima kada on ni nije bio na vlasti cak nije bio ni na celu radikalne stranke u tim vremenima sto je van logike

Vucic je za razliku od Milosevica,Djukanovica itd dosao na vlast na demokratskim izborima

Lider je kojeg su posjetili u sred Beograda premijer Japana,presjednica Njemacke, presjednik Francuske, presjednik Kine

Ljudi mu vjerovatno nikada nece oprostiti sto je bio radikal,cak je i prema komsijama je vodio veoma razumnu politiku,obrazovan i jako elokventan.Posle Tita on je primio najznacajnije lidere u Beogradu svih velikih zemalja.Presjednici ostalih drzava najvise mogu da docekaju posjetu zamjenika potpresjednika velikih drzava

Zato sto je postao od zapada podrzani i korumpirani DIKTATOR koji kao i Josip Broz unistava Srbiju.
:)

Pa nismo mi pali s kruške. ;)
:per:
Тада кад су дошли у додир са Германима почела су се та племена називати Словенима, јер су могли међу собом словити, говорити, док су оне друге, с којима се нису могли разумјети, називали Нијемцима јер су за њих, заиста, били нијеми и мутави… Па и само њихово име Германи права је српска ријеч, јер означава оне људе, који немају куће, него живе под грмом.
https://teodulija.net/2021/04/28/о-доказима-псеудоисторичара/

Zasto ljudi toliko kritikuju Aleksandra Vucica,tesko da postoji jedan lider na Balkanu u zadnjih 100 godina koji je toliko kritikovan i osporavan kao Aleksandar Vucic.Ni Milosevic ni Djindjic u Srbiji kao ni Djukanovic u Crnoj Gori nisu ni upola omrazeni kao Vucic,govorim u balkanskim okvirima.Najvise mu na teret stavljaju politiku srpsku u vremenima kada on ni nije bio na vlasti cak nije bio ni na celu radikalne stranke u tim vremenima sto je van logike

Vucic je za razliku od Milosevica,Djukanovica itd dosao na vlast na demokratskim izborima

Lider je kojeg su posjetili u sred Beograda premijer Japana,presjednica Njemacke, presjednik Francuske, presjednik Kine

Ljudi mu vjerovatno nikada nece oprostiti sto je bio radikal,cak je i prema komsijama je vodio veoma razumnu politiku,obrazovan i jako elokventan.Posle Tita on je primio najznacajnije lidere u Beogradu svih velikih zemalja.Presjednici ostalih drzava najvise mogu da docekaju posjetu zamjenika potpresjednika velikih drzava

Одлично питање , председника Вучића не критикују људу, него га критикују ботови .Критикују га они који ништа нису урадили , озбиљна сам у овом закључку, они критикују и пљују . Он је добар човек који треба да добро обрати пажњу на људе које држи у управим одборима јер су они криви што га многи прозивају а не он лично .

Одлично питање , председника Вучића не критикују људу, него га критикују ботови .Критикују га они који ништа нису урадили , озбиљна сам у овом закључку, они критикују и пљују . Он је добар човек који треба да добро обрати пажњу на људе које држи у управим одборима јер су они криви што га многи прозивају а не он лично .

I meni Vucic djeluje jako empaticno i djeluje mi da ga je rezolucija emotivno potresla i mislim da nije bilo politicko foliranje,e sada ljudi ko ljudi gledace da ga mu nadju dlaku u dlaci od malog jajeta

Ovo pricam licni utisak iako okruzenje njegovo je jako antipaticno i nimalo mi se ne svidja

I meni Vucic djeluje jako empaticno i djeluje mi da ga je rezolucija emotivno potresla i mislim da nije bilo politicko foliranje,e sada ljudi ko ljudi gledace da ga mu nadju dlaku u dlaci od malog jajeta

Ovo pricam licni utisak iako okruzenje njegovo je jako antipaticno i nimalo mi se ne svidja

Имала сам већ пар тема да се мали људи крију иза странке која је на власти и тако покушавају да оперу своја недела .

Они који критикују апсолутно сваки потез човека који је председник јесте забрињавајуће ,то је показатељ да су они ботови јер осим критике не пружају никакав конкретан предлог за било шта ..

Овако ботовати у овом тренутку , гледати Вучића, његову рекацију а не оно што је било иза куласу тј да Запад организовано наређује самосталним државама д а гласају за резолуцију , да врши силе и присиле унутар УН ..то је проблем а то није задатак оних који ботују .њима је задатак скренути пажњу са оног што је Брисел и Вашингтон урадио .
тј раде по задатку

Očito nisi upućen:

Iako priznaje da i LDP nije savršena i da pati od bolesti koje imaju i druge stranke, Šargić, ipak, ocenjuje da u njoj postoji veći stepen osetljivosti za realne probleme. – LDP ne zaluđuje ljude velikim nacionalnim temama zbog kojih patimo vekovima. Nije zagledan u prošlost.
https://localpress.org.rs/nisu-dovoljne-samo-kozmeticke-promene/

Pogledajte prilog 1555155

Sve se zna, druže Zilote. ;)

Када чујем реч ЛДП , мени је прва асоцијлација ЛСД .не могу да верујм да има још људи који за њих гласају .

Када чујем реч ЛДП , мени је прва асоцијлација ЛСД .не могу да верујм да има још људи који за њих гласају .
ПА Чеда је сад у колацији са СНС - неформалној...

Гори су од дрогираша, јер су полудели од гледања у телефон, а не од дроге, ко и сваки очекиван лудак...

Back