Zašto ljudi ne vole Strelčeve?

Ја прочитао "стричеве", па реко` да видим који враг се овде одвија. У међувремену сам прочитао наслов како треба па ми није више занимљиво... хех.
 
Gledajući iz svog iskustva, uvek sam se sukobljavala sa muškim strelčevima - isključivo u domenu rasprava. Svi redom veliki demagozi, skloni niskim udarcima i provokacijama - u stanju da ti kažu nešto najpodlije a onda odjednom menjaju ploču i glume žrtve, manipulišu - vrlo arogantni i radikalni. Samo im još fali indiskretnost pa da budu sve najgore po mojim standardima:D
Možda sam imala iskustva baš sa nekim izopačenim predstavnicima jer se za strelčeve nikako ne vezuju mnoge od tih osobina.

S druge strane, sa ženskim Strelicama imam vrlo lepa iskustva. Vrlo velikodušne i tople, svima bi učinile, često umetničkih sklonosti.
 
Gledajući iz svog iskustva, uvek sam se sukobljavala sa muškim strelčevima - isključivo u domenu rasprava. Svi redom veliki demagozi, skloni niskim udarcima i provokacijama - u stanju da ti kažu nešto najpodlije a onda odjednom menjaju ploču i glume žrtve, manipulišu - vrlo arogantni i radikalni. Samo im još fali indiskretnost pa da budu sve najgore po mojim standardima:D
Možda sam imala iskustva baš sa nekim izopačenim predstavnicima jer se za strelčeve nikako ne vezuju mnoge od tih osobina.

S druge strane, sa ženskim Strelicama imam vrlo lepa iskustva. Vrlo velikodušne i tople, svima bi učinile, često umetničkih sklonosti.

Me-Mo однос. Трећа-девета.

I ja sam primetila izvesne osobine, ali ne sve koje opisuje koleginica...:)

Da li je kolega mislio na uporedni horoskop ili na Me-Mo odnos u natalnom necijem horoskopu?
 
Ја базу перцепције и општење неке особе повезујем са неведеним, а меркур никад не врлуда предалеко од сунца, па то може бити основ сличности великог броја људи бар што се тиче меркура. Исто сам рекао лику који је на другом форуму профилисао водолије, а изгледа да му је узорак обухватао већином оне са меркуром у рибама.
 
а меркур никад не врлуда предалеко од сунца, па то може бити основ сличности великог броја људи бар што се тиче меркура.

na šta tačno misliš, pošto se merkur najviše šeta po karti,
pre bi generacijske planete bile osnov sličnosti velikog broja ljudi bar što se tiče njih.
 
na šta tačno misliš, pošto se merkur najviše šeta po karti,
pre bi generacijske planete bile osnov sličnosti velikog broja ljudi bar što se tiče njih.

ne misli na tranzitni, već natalni merkur, retko je izvan orbisa od 10' sa suncem.
način govora i ponašanja povlači merkur kroz osobine znaka u kome je sunce, zbog te navedene konjukcije, blizine.
mada može da se desi i da su u različitim znacima, osoba na ispoljava osobine znaka u kom je sunce već susednog, ali to je retko...
 

Back
Top