Zasto ljudi kad raskidaju lazu

Nekada neke istine, prosto i jednostavno, nisi u stanju da kazes toj osobi, jer znas da bi je to dotuklo, a onda lazes, smisljas neke besmislene razloge, izgovore! Ali i pored tvoje dobre namjere, na kraju, ispadnes kucka i losa osoba, jer si, gle cuda, ostavila takvog decka!

opet razmisljas vise nego sto je dozvoljeno u ljubavi...ljubav je lepa i nerazumna....zamisli da se svaki put nesto zapitas kada treba da jedes prasetinu ili svinjetinu...kao ono,jadno prase..zivelo je stresno..pa i ono je zivo bice...previse je tu emocija u tanjiru,a ja volim dobro da jem...:D:D
 
Ti mene, Dragane, samo nesto kritikujes:D Ili si ti, mozda, bezosjecajan? Pa, kada raskidas, kazes sve, onako kako jeste!
A koliko je to dozvoljeno razmisljati u ljubavi???

e,sad...da govorim laz onda bih bio najdivniji muskarac u tvom zivotu ..ovako pisem sta mislim( a ne poznajem te) i to te onda pogadja...pitanje glasi...Da li bi vise volela da te lazem ili da govorim iskreno??
 
hm, sad si me bacio u neka razmisljanja........
ti, Dragane, kao da si na nekom oblaku, zivot je divan, ljudi su divni, ljubav je lepa i nerazumna....
Da vec ne znam da nisi, rekla bih da si klinac.
Naravno da podrzavam iskren odnos, ali nekada istina treba da se obidje!

znas, kada pogledam oko sebe uglavom vidim i cujem sve same bedake i crnjake...tako da sam izabrao pozitivnu stranu duse...pa makar propao,zelim da budem srecan covek...
 
Da li bi vise volela da te lazem ili da govorim iskreno??[/

zene bi da cuju istinu koja im odgovara a ako im se ne svidja ono sto cuju,onda moras da lazes i kazes ono sto su htele da cuju....tako nekako:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ovo mi se, baby, ich ne svidja:)
Muskarca ni ne moram da pitam, da bih znala sta ima da kaze! Da li me voli, da li sam mu lijepa.....to se osjeti, necu ga ni pitati da li mi nesto dobro stoji, imam oci, vidim i sama, tako da nema potrebe da se muci i laze:)

Nikada me ni jedan nije ostavio, jedan jeste ispalio, ali to ne racunam, tako da sada kada razmisljam, voljela bih iskreno da mi navede razloge raskida, ma koliko boljelo!
Ali, ja kada ostavljam, nisam u stanju da kazem iskreno( bar ne u poslednje vrijeme, prije da), uvijek to uvijem u neki lijep celofan, u nadi da ce lakse preboljeti!
Koliko god govorili da nije tako, muskarci vole kada ih slazemo, ne zele oni da znaju kakvi su zaista!
 
Ovo mi se, baby, ich ne svidja:)
Muskarca ni ne moram da pitam, da bih znala sta ima da kaze! Da li me voli, da li sam mu lijepa.....to se osjeti, necu ga ni pitati da li mi nesto dobro stoji, imam oci, vidim i sama, tako da nema potrebe da se muci i laze:)

Nikada me ni jedan nije ostavio, jedan jeste ispalio, ali to ne racunam, tako da sada kada razmisljam, voljela bih iskreno da mi navede razloge raskida, ma koliko boljelo!
Ali, ja kada ostavljam, nisam u stanju da kazem iskreno( bar ne u poslednje vrijeme, prije da), uvijek to uvijem u neki lijep celofan, u nadi da ce lakse preboljeti!
Koliko god govorili da nije tako, muskarci vole kada ih slazemo, ne zele oni da znaju kakvi su zaista!

pa o tome ti pricamo i Baby i ja....ipak je laz ta koja manje boli,bilo da dolazi od strane muskarca ili zene...:D:D
ps.Kako si simpaticna..jedan me je ispalio ali to se ne racuna,hahahaha...:D:D
 
Занимљива тема, али без правог одговора...
Да ли лагати или рећи истину?
И коју истину кад је многи углавном и нису свесни у том тренутку?
Ја сам увек доводио бивше девојке у ситуацију да оне мене оставе...
То је вероватно нека врста кукавичлука с моје стране али тако ми је било најлакше...
 

Back
Top