Zasto lazu da je Ukrajina najveci izvoznik psenice?

kojekude2022

Ističe se
Poruka
2.818
Poruka
15.035
Imamo najboljeg patrijarha, najboljeg preCednika... Prosto me sramota koliko nam dobro ide :dash:.
Čvarki, baš voliš da ložiš Srblje? ;)
Prepreden si ti mačak, predeš sve u 16.
Pa mi imamo najboljeg premijera, Srbija najboljeg predsjednika.
Sto se tice Porfirija, Bozanic mu nije dostojan ni wc oribati.
Svaki prijatelj gospodina Zdravka Mamica, moj je prijatelj.

JER SRBI SU MOJI PRIJATELJI!!!

:heart2: :heart2: :heart2:

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
38.356
Znači ova tema je zapravo postavljena na osnovu neistinite informacije.
Ti se zabrinuo za fake news :lol:

Cuo sam na dosta kanadskih/americkih medija da upravo to kazu “leading wheat exporter” i tako neke frazice za majmunoliko stanovnistvo koje ce to sebi da prevede onako kako treba.

Ne razumem zasto toliko mrzite Ukrajinu i ukrajince pa im zelite zlo gurajuci ih u dalji sukob koji ne mogu da dobiju.
To je kao da te mi svi ovde lozimo da imas sanse sa Tajsonom u ringu. Rodjo ti organizator i uzeo dobru lovu na kladionici, svima dobro samo ces ti dobiti po picki, ko niko nikad.

…ili si i ti na platnom spisku ngo :mrgreen:

Belgradeboy

Iskusan
Moderator
Poruka
6.358
Zasto lazu na medijima da je ukrajina najveci izvoznik psenice? Ja cu vam reci lazu zbog propagande kako bi Rusiju optuzili lazno za laznu nestasicu hrane a namerno izazivaju nestasicu. A nece da priznaju da je najveci izvoznik hrane to jest psenice RUSIJA.

A drugo kako je moguce da je u Evropi nestasica hrane i brasna i ulja i secera??? Jer je to nemoguce jer od 20 najvecih proizvodjaca hrane u svetu ( i psenice i kukuruza i stocnog fonda, i mleka i ulja i mesa i skoro svega) cak 14 su sa teritorije EVROPE !!!!!!!! Dakle u Evropi ni pod razno prirodno nikad ne moze biti nestasice bilo koje hrane i prehrambenog artikla vec samo moze biti vestacki planski izazvana nestasice hrane.

Evo za psenicu dokaz da Ukrajina nije najveci izvoznik , cak nije ni druga na toj listi , a ni treca, a ni cetvrta. A prva je naravno RUSIJA a to kriju, Ovo je sa sajta trgovackog svetwskog:

hrana.png
Sad je trend da Ukr bude prva i najbolja u svemu, ali eto zbog rata propada i lome je.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.